1 sonuçtan 1 ile 1 arası
    Üye
    Teşekkür
    0
    Aldığı Teşekkür
    5

Standart Kaymakamımız Sayın Osman ACAR Başkanlığında Proje Toplantıları Yapıldı.

Kaymakamımız Sayın Osman ACAR Başkanlığında, Ağaçören Müzesi Projesi, Gençlik Merkezi Projesi, Şehit Ömer Görgülü Halı Sahası ve Eğitime Dijital Destek Projeleri Toplantısı Yapıldı

? Kaymakamımız Sayın Osman ACAR Başkanlığında, Eğitime Dijital Destek Proje Koordinatörü İlçe Milli Eğitim Müdürü Nihat YALVAÇ, Gençlik Merkezi Projesi, Şehit Ömer Görgülü Halı Saha Projesi Proje Koordinatörü İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Davut PINAR, Ağaçören Müzesi Projesi Proje Koordinatörü Şehit Yusuf Elitaş İmam Hatip Lisesi Müdürü Şükrü EKİCİ, Köylere Hizmet Götürme Birliği Birlik Müdürü Mustafa EROĞLU ile birlikte Eğitime Dijital Destek Projesi, Ağaçören Müzesi Projesi, Gençlik Merkezi Projesi, Şehit Ömer Görgülü Halı Saha Projeleri istişare toplantısı yapıldı.

? Kaymakamımız Sayın Osman ACAR, proje koordinatörlerinden projeleriyle ilgili son durum hakkında brifing alarak, projelerin bir an evvel hayata geçirilmesi için talimat verdi.

Kaymakamımız Sayın Osman ACAR, ’’Ağaçören Müzesi için mevcut Halk Eğitim Merkezi Hizmet binasının alt katını Ağaçören Müzesi olarak planlandığını, üst katının ise "Oyuncak Müzesi" olarak planlandığını, Ağaçören Müzesi için halkımızın desteklerini beklediğini; vatandaşlarımızın ellerinde bulunan eski Panlı ve köylerinin resimlerini, eski araç gereçler (halı,kilim,heybe,gaz lambası,el aletleri,eski tarım aletleri vb.) eski oyuncak, müzede kullanılabilecek malzemeleri Ağaçören Müzesinde sergilenmek ve envanter oluşturulmak üzere Kaymakamlığımıza getirmek suretiyle halkımızın desteklerini bekliyorum’’ dedi.

2. Facebook Adınla Yorum Yap