Sayfa 1/3 123 SonSon
23 sonuçtan 1 ile 10 arası
    Kıdemli Üye
    Teşekkür
    396
    Aldığı Teşekkür
    353

Standart İL GENEL MELCİSİ ÜYESİ ERCAN YESİLÖZ,ün acıklaması

Degerli Arkadaslar

Son zamanlarda o kadar hızlı surecler yasadık ki , camilili vatandaslarımızın hatta bu olayları duyan herkesin camili icin uzulduklerine sahit oluyoruz.Ben uzuntulerimi yazacak kelimeler dahi bulamıyorum.Sadece zaman herseyin ilacı olacagını belirtmek istiyorum.

Arkadaslar , Kasabamız sahipsiz degil, kimse Belediyemizi babasının ciftligi gormesin.Bugune kadar camilimiz boyle eziyet ve zulum gormemistir.Bu CHP ZİHNİYETLİ YONETİM camilimize hic ama hicbirsey veremez.Daha dune kadar AK PARTİ ADAYI OLMAK İCİN HERASEYİ GOZE ALAN VE COK BUYUK YEMİNLER EDEREK AK PARTİ BENİ ADAY YAPMAZSA BEN BASKAN ADAYI DAHİ OLMAYACAGIM, BASAKANLIGINDA BİR ANLAMI OLMAZ DİYEN ZİHNİYET 1 YIL GİBİ BİR SURECTE ( Kİ COK GUZEL CALISMALAR YAPILIYORDU) ZATI MUHTEREM AK PARTİYİ SATARAK, CAMİLİ TARİHİNDE DAHİ YERİ YURDU OLMAYAN HER SECİMDE 5 OY ALAN BİR PARTİYE GECİYOR. YAKINDA BUNUNDA KOKUSU CIKAR KİMSE MERAK ETMESİN. BU İNANIYORUM Kİ BU ZATI MUHTEREM ZUBUK ZADE GİBİ YARIN BU CHP YİDE SATAR BDP YE GECER. İSMİNİ KUTSAL CAMİMİZDEN ALAN KASABAMIZDA BİR İLK DAHA OLUR. ARTIK BİLİYORUM Kİ BU BASKAN İCİN BİR İDEOLOJİ, BİR İNANC VE BİR FİKİR YOK GUNUBİRLİK MENFAAT UGRUNA HER KILIGA GİRER. 4 YIL DA CAMİLİMİZ YİNE KAYBEDER. İSTE BURDA BİZE GOREV DUSUYOR. BİZ DERKEN BEN KENDİMİZ KASDETMEDİM. BİZ; CAMİLİ KASABA DERNEGİMİZ, BELEDİYE MECLİS UYELERİMİZ( BURDAN MUJDE VEREYİM, HASAN ALICI, FARUK BOZKURT, SAKİR YESİLOZ, OMERALİ ERDAL SAADET PARTİSİNDEN İSTİFA EDİP AK PARTİYE GECTİ VE TEMUR YESİLOZ AK PARTİDE KALDI.) CAMİLİ DE VE AVRUPADA YASAYAN DUYARLI VATANDASLARIMIZ HER ZAMAN AMA HER AN BELEDİYE BASKANININ YAKASINDAYIZ. İYİ SEYLERİ TAKDİR EDER ALKISLARIZ AMA EN UFAK BİR YANLISDA DA DUNYAYI BASINA YIKARIZ.

ARKADASLAR, AK PARTİ OLARAK BELEDİYE MECLİS UYELERİMİZLE BİRLİKTE YAPTIGIMIZ CALISMALARIN SONUCLARINI BURDAN SİZLERE DUYURMAK İSTİYOR VE CAMİLİMİZ KİMSE MERAK ETMESİN SAHİPSİZ DEGİL.

1) CAMİLİ SAGLIK OCAMIZA 20,000 TL ODENEK HAZIR. KAYMAKAMLIK HESABINA GELDİ. NE ZAMAN İSTERSEK YAPIMI BASLAR.

2) CAMİLİ İLKOGRETİM OKULUMUZUN CEVRE DUZENLEMESİ VE DUVARLARININ YAPIMI İCİN 50.000 TL ODENEK HAZIR KAYMAKAMLIK HESABINDA BUGUN YARIN İHALE EDECEGİZ.
    3) COCUKLARIMIZIN OYUN ALANLARI İCİN SPOR İL MUDURLUGUNDEN BASKET POTALAR,VELEYBOL DİREKLERİ, MASA TENİSİ VE FUTBOL SAHASI İCİN KALE DİREKLERİ VE TOP, MALZEME ALINDI. EN KISA ZAMANDA OKUL MUDURUMUZE TESLİM EDİLECEK.

4)Dernegimizinde uzerinde durdugu , CAMİLİ YOL BAGLANTILARININ( CAMİLİ-AGACOREN, CAMİLİ-KEDERLİ- ORTAKOY, CAMİLİ - CİFTEVİ-ORTAKOY YOLARIMIZ 15 GUN İCİNDE EN İYİ SEKİLDE AKSARAY İL OZEL İDAREMİZ İSCİLERİ MARİFETİYLE YAPILACAK).İL GENEL MECLİSİMİZDEN KARAR ALDIK.Asvalt calısmaları yapılacak.

5)Camili koperatif calısmalarımız sona yaklasdı.Temur yesiloz baskanımız ve yonetim kurulu uyelerimizle Huseyin baydar abimizle toplantı yaptık. bugun yarin porojeyi bakanlıga yapıyoruz. insallah bu islerin takipcisiyiz. camilimizin makus talihini yenecegiz. 75 uyemiz var.bir ciftlik de koy adına kuralım istiyoruz.

6.) SAADET PARTİSİNDEN ADAY OLUP KAZANAN HASAN ALICI,OMER ALİ ERDAL, FARUK BOZKURT VE SAKİR YESİLOZ KARDESLERİMİZ BİZ DOGUSTAN AK PARTİLİYİK DİYEREK PARTİMİZE GECTİLER ONLARA HUZURUNUZDA TESEKUR EDİYORUM VE BASARILAR DİLİYORUM.HER ZAMAN YANLARINDAYIZ.
    7.)ARTIK CAMİLİ DERNEGİNİ VE BU SİTEYİ GOZONUDE TUTMAYAN 4 CAPULSUZ DİYEN ZİHNİYET Kİ CHP ZİHNİYETİYMİS BELLİ ETTİ. 4 YIL GOZETİM ALTINDA OLACAK. İYİ CALISMALAR DESTEK GORECEK YANLISLAR DA KOSTEK GORECEK. DERNEGİ TANIMAYANI BİZDE TANIMIYORUZ.
    KAFAMIZDA DAHA COK PROJELERİMİZ VAR. BURADAN HERKESİ GOREVE DAVET EDİYORUM.CAMİLİMİZE SAHİP CIKIN.CAMİLİMİZLE KİMSE OYNAYAMAZ.BU CHP ZİHNİYETLİLERİ DE YAPILACAK HİZMETLERE DESTEK VERMELERİNİ CUNKU CAMİLİ HEPİMİZİN . VARSA KASABAMIZ İCİN BİR PLANINIZ VE PROJENİZ BEN İL ENCUMENİ OLARAK, İLCE BELEDİYE BASKANIMIZ FIRAT SALMAN VE İLCE BASKANIM MUSTAFA YUKSEL VE MİLLLETVEKİLERİMİZ ADINADA BEN SOZ VERİYORUM. CAMİLİMİZ İCİN OLAN İYİ HİZMETLERE HER TURLU DESTEGİ VERECEGİZ. CUNKU BİZ HİZMET İCİN BU NOKTALARA SECİLDİK CIKAR MENFAAT İCİN DEGİL.

iNSANLAR BİR İDEAL UGRUNANA YASAR, İDEOLOJİSİ,FİKRİ VE İNANCI OLMAYAN İNSAN NE KENDİNE NE DE BASKALARINA FAYDA SAGLAR.

SAYGILARIMLA......... ERCANYESİLÖZ İLGENEL MECLİS ÜYESİ
    Ekli Küçük Resimler Ekli Küçük Resimler Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  Yesiloz-Ercan3.jpg
Görüntüleme: 415
Büyüklüğü:  53,8 KB (Kilobyte)
ID:	1103  

2. Facebook Adınla Yorum Yap

Kıdemli Üye
    Teşekkür
    111
    Aldığı Teşekkür
    155

ercan kardesin camiliye sahip cikip yapilan haksizliklara dur diyecegine inanalardanim.
    Düşman isterseniz dostlarınızı geçmeye çalışınız. Dost isterseniz , bırakın , dostlarınız sizi geçsin.

Yaşamda en önemli şey kazançlarımızı kullanmak değildir. Bunu herkes yapar. Asıl önemli olan kayıplarımızdan kazanç sağlamamızdır. Bu zeka gerektirir;akıllı insanlarla aptal insanlar arasındaki fark budur.

Yeni Üye
    Yer
    ANKARA
    Teşekkür
    7
    Aldığı Teşekkür
    14

AĞAÇÖREN İÇİNDE BİRŞEYLER YAPMAYI DÜŞÜNÜYORMUSUNUZ .MESELA SANAYİ TEMELİ ATILDIĞINDA SİZDE AĞAÇÖRENE BAĞLANMA GİBİ BİR NİYETİNİZ VARMI.İL GENEL MECLİS ÜYESİ OLARAK HERHALDE BUNDAN KAÇMASSIN. DEVLETİN BELİRLİ NUFUSUN ÜSTÜNDE OLAN İLÇELERE VERDİĞİ PARADAN HEPİMİZ FAYDALANIP . BU FIRSATI KAÇIRNAYIZ İNŞALLAH. AMAÇ BÜYÜMEKSE İLERLEMEKSE BUYURUN.

Üye
    Teşekkür
    0
    Aldığı Teşekkür
    58

ercan kardeşim seninle gurur duyoruz sen her zaman asleti bir kişisin bunu bozma seninleyi kardeşim gurbeteyim dönecegim bazılarina dersini bizat ben vercegim saygılar
    Konu Öcalan YÜCEL tarafından (14.07.2010 Saat 16:14 ) değiştirilmiştir.

Kıdemli Üye
    Teşekkür
    396
    Aldığı Teşekkür
    353

Alıntı FARUK ARSLANHAN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    AĞAÇÖREN İÇİNDE BİRŞEYLER YAPMAYI DÜŞÜNÜYORMUSUNUZ .MESELA SANAYİ TEMELİ ATILDIĞINDA SİZDE AĞAÇÖRENE BAĞLANMA GİBİ BİR NİYETİNİZ VARMI.İL GENEL MECLİS ÜYESİ OLARAK HERHALDE BUNDAN KAÇMASSIN. DEVLETİN BELİRLİ NUFUSUN ÜSTÜNDE OLAN İLÇELERE VERDİĞİ PARADAN HEPİMİZ FAYDALANIP . BU FIRSATI KAÇIRNAYIZ İNŞALLAH. AMAÇ BÜYÜMEKSE İLERLEMEKSE BUYURUN.
    Faruk kardesiminki aslında güzel bir soru ercan bey AGACÖREN ilçesi için de projelerin varmi açıklarsan AGAÇÖREN halkı olarak seviniriz

Üye
    Teşekkür
    313
    Aldığı Teşekkür
    151

Bildiğim kadarı Porejler yerel yönetimden gelir il genel meclisi bu projelere maddi destek sağlar.

Yeni Üye
    Teşekkür
    1
    Aldığı Teşekkür
    15

EMINIM ERCANCIGIM CAMILI KASABASI SENLE GURUUR DUYORDUR ama bazi aciklamalarin sert olmus neyse geri kalan hayatinda basarilar dilerim POLAT gorgulu :icon23:

Üye
    Teşekkür
    81
    Aldığı Teşekkür
    183

bu olayların tek bir çözümü var oda menderesin kırşehire yaptığı şey

Üye
    Teşekkür
    0
    Aldığı Teşekkür
    58

merabalar faruk kardeşim buyorumun seninle birilgisi yok tamamen yanılış anlaşılmışdır yinede rahatsızlık için özürdilerim kardeşim bu camili başkanınınyaptı şeye karşı biyorumdu tekrar özürdilerim

Üye
    Teşekkür
    0
    Aldığı Teşekkür
    59

sizin işiniz gücünüz yokmu sizin niye boş yere çenenizi yoruyosunuz dediki demişki.sonra bırakın adalet ve kalkınma partisini haddinizi aşmayın üztünüze vazife olmayan işlere karışmayın öyle yada böyle yeri ve zamanı gelince halk kimin ne yaptının notlamasını yapacak bugunden niye telaşa düştünüz. yapan yanlışı cezasını halk sandıkta verecek hep boş şeylerle alakadarsınız bu kadar emegi çabayı kendi geciminiz için versenız daha saglıklı olur diyorum

Sayfa 1/3 123 SonSon