1 sonuçtan 1 ile 1 arası
    Üye
    Teşekkür
    0
    Aldığı Teşekkür
    5

Standart Kaymakamımız Sayın Osman ACAR Başkanlığında Kasım Ayı Muhtarlar Toplantısı Yapıldı

Kaymakamımız Sayın Osman ACAR'ın Başkanlığında kaymakamlık toplantı salonunda muhtarlar toplantısı yapıldı. Muhtarlarımızın talep, görüş ve önerilerini dinlemek üzere Kaymakamımız tarafından düzenli olarak yapılan toplantıya Köylere Hizmet Götürme Birliği Birlik Müdürü Mustafa EROĞLU, İlçe Özel İdare Müdür V. Ömer YAMAN, mahalle ve köy muhtarları katıldı.
    Toplantıda Kaymakamımız Sayın Osman ACAR, tek tek mahalle ve köy muhtarlarının ihtiyaç, talep ve şikayetlerini dinledi. Kaymakamımız Sayın Osman ACAR, köylerimizin ihtiyaç, sorun ve taleplerini bildiğini, bugüne kadar kendisine iletilen birçok sorunun çözüme kavuşturulduğunu, bazılarının ise ilgili birimlere yazıldığını ve imkanlar dahilinde çözümü için çalışmaların sürdürüldüğünü belirtti.
    Kaymakamımız Sayın Osman ACAR'ın, halkımıza daha iyi hizmet verebilmek, vatandaşın talep ve sorunların değerlendirilmesi amacıyla, zaman zaman muhtarlar ve idareciler ile bir araya geldiklerini belirterek;
    "Muhtar köyde, mahallede önderlik yapan, iyi şeyler için halkın önünü açan kişidir. Yani devletin temsilcisi ve aynı zamanda halkında temsilcisidir. Bu anlamda, muhtarlarımızın halkımıza daha iyi hizmetler suna bilmesi için ilçemizde Muhtarlar Akademisi kurularak mahalle ve köy muhtarlarımıza, daire amirleri, il müdürleri hatta üniversite öğretim görevlileri tarafından eğitim verileceğini, verilen bu eğitim sayesinde muhtarların halkımıza daha iyi kalitede hizmet verileceğini söyledi"
    Kaymakamımız Sayın Osman ACAR toplantıya katıldıkları için muhtarlara teşekkür ederek, sorunların çözüm aşamasında Kaymakamlık ve kurumlarımız olarak konuların takipçisi olacaklarını, muhtarlara taleplerini kurumlarımızla ve benimle istediğiniz zaman görüşebilir, sorunlarınızı iletebilirsiniz dedi.

2. Facebook Adınla Yorum Yap