Sayfa 1/3 123 SonSon
26 sonuçtan 1 ile 10 arası
    Kıdemli Üye
    Teşekkür
    0
    Teşekkür almış : 0

Siren 12 eylül referandum sonucu mulafet şokta

Ağaçören ve Kasabası Camiliye gelen bir parti lideri düşünün tüm mulafet birleşiyor ve bu lidere şakşakcılık yapıyorlar.

CHP'si, MHP'si, İP'i kol kola ikiz ruhları kılıçtaroğlunu bir kurtarıcı gibi alkışlayanlar seçimden nerdeyse 3 gün geçmesine rağmen şok olmuşlar ağızları guylun [üstüne] yatıyorlar.

İnsanlar bu kadar vatanına milletine ters düşemez.:5:

Allah bunları af etsin akıl versin ıslah etsin.

:icon23: :icon23: :icon23: :icon23:
    Ekli Resimler Ekli Resimler  
    Konu Öcalan YÜCEL tarafından (19.09.2010 Saat 14:42 ) değiştirilmiştir. Sebep: iki ters partiyi yan yana koymak iyi bir gôruntu vermiyor.

2. Facebook Adınla Yorum Yap

Kıdemli Üye
    Yer
    İSTANBUL
    Teşekkür
    166
    Aldığı Teşekkür
    131

PAYLASIMIN ICIN TESEKÜRLER ELLERİNE VE YÜREGINE SAGLIK...

Kıdemli Üye
    Teşekkür
    396
    Aldığı Teşekkür
    353

her şeyin hayırlısı olur işallah umarım vatana milllete haırlara vesile olur

Üye
    Yer
    rusya moskova
    Teşekkür
    25
    Aldığı Teşekkür
    67

)

Kıdemli Üye
    Teşekkür
    111
    Aldığı Teşekkür
    155

evet ciktigi icin cok mutluyuz evet oyu kullanan herkese tesekür ederim

vatan elden gidiyor diyenler töröristlerle ayni safda yer aldilar yaziklar olsun
    Konu Öcalan YÜCEL tarafından (16.09.2010 Saat 00:45 ) değiştirilmiştir.
    Düşman isterseniz dostlarınızı geçmeye çalışınız. Dost isterseniz , bırakın , dostlarınız sizi geçsin.

Yaşamda en önemli şey kazançlarımızı kullanmak değildir. Bunu herkes yapar. Asıl önemli olan kayıplarımızdan kazanç sağlamamızdır. Bu zeka gerektirir;akıllı insanlarla aptal insanlar arasındaki fark budur.

Üye
    Teşekkür
    0
    Aldığı Teşekkür
    59

evetttttt bu milleti bu kadar enayi yurduna koyanlar bir çobanın oyuyla kendi oyunu eşit görmeyenler halka millete anadolunun çocuklarına hor bakanlar siz gidin tarlaya tapana siz ne anlarsınız devlet yönetmekten diyenler ve diyenlere onun yandaş ve vagonlarına bu millet bu asil millet öyle bir tokat vurmuşturki 2011 baharına kadar kendilerine gelemezler biz zamanlar fakir fukaranın yoksul ailelerin çocuklarını birbirine kırdıranlara bakarmısınız allah için nasılda şer çeteliği noktasında birleştiler.amaaaa unuttukları bişey var bu millet bunları unutmadı ve unutmayacak sizi ruh ikizler hatta üçüzleriiiiii sziiiiiiii millet sizi adım adım takip ediyor yaptıgınız her yanlışta tokat hazırrrrr bu milleti tanıyacaksınız hatta ezberleyeceksiniz.saygılar arkadaşlar.

Yeni Üye
    Yer
    agaçören
    Teşekkür
    26
    Aldığı Teşekkür
    33

Alıntı asırserın Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yalnız resimlerin yeri uygun değil kimin kiminle omuz omuza olduğu % 95 lerle belli değilmi.
    sonuçlara bakınca herkesin anlaması gerekirdi neyin ne oldugunu kimin kimle anlastıgını o fotoda yanlışlık varr
    ** KEyFe KEdER aLaYıNa gİdEr BiZ AğAçÖrEnLiYiZ ŞEKLİMİZ yeter**:icon_shadeicon_s::icon_shadeicon_s:

Üye
    Teşekkür
    81
    Aldığı Teşekkür
    183

Tarihi vatan sevgisini cihana emsal teşkil edecek kadar emarelerle dolu bu millet bir koca çınarsa tarih çağlarında kurulmuş tüm devletlerde bu ağacın birer dalı bizlerde meyveleriyiz.....bir çiçek olup çağla kıvamına gelince ağzına alanlar dilini buruşturup ekşiliğimize dair bir burukluk hisseder.gel görki tam zamanın kavurucu sıcaklarında olgunlaşıpta meyve olduğumuzda bu milllet ağacında erken toprağa düşeriz...ne oldu da bu yazılar yazılır oldu dün çengel bıyık uzatanlar bu gün suyu kesilmiş çeşme gibi tısılar oldu....helal olsun size tüm dış lobiler sizinle gurur duyuyorsiz şakşakçılığı burada görüp kulak tıkarken bazılarının şakşakı 5.oratorya oldu klasikler arasına girdi mozarttan sonra bir türk marşı daha bestelendi.....adı birbirine düşür haline gül marşı....madem demokrasiden dem vurursun.madem özgürlüklrin yolunu açarsın madem senden önce herkes kötü madem herkes bozuk gen.....çok değil tarihte kim alkışlandıysa onun sonu sende mi brutus oldu.....cesar fatih hitler menderes kara mustafa paşa abdulaziz lincoln keneddy vs sizler yıllar önce ağabeyleriniz ve babalarınızın yaptıklarını modern sahnelerde yeniden oynuyorsunuz..hayırda yarışacağınız yerde birbirinizi şerlemekten başka bir şeyde bilmiyorsunuz.bir çemberin etrafında halkalanacağıza yezidi misali çemberden çıkan dinden çıkar misali birbirinize dinden çıktın gözüyle bakıyorsunuz.....yazık hallerde burada o resmide gördük....malum şahısları yanyana koyan arkadaş birde afişe etmiş....avatarındada kendini mertebelendirmiş..bu ağaç bu kadar mı aciz milyonları peşinden sürükleyecek kadar koltuklarda oturtmuş malum liderler sanıldığının aksine ermenimi bu ülkede ermeni olmak ermeni etiketi yemek bu kadar mı kolay hoşuna gitmeyen herkes ötekimi fikirlerinden haz almadığın herkes işbirlikçi mi kurani bir söz vardır senin dinin sana benim dinim bana ne zaman senin fikrin sana benim fikrim bana olacak....zafer sarhoşluğundan çabuk uyanın karındaşlar padişahtan büyük allah var...ezilmişlikten boynunuzu kaldırın karındaşlar mazlumun ahı yerde kalmaz....ama kapı komşumuzu da kınamakla elimize bir şey geçmez kaldıki buraya kadar bunu taşıyıp cafcaflandırmak bile nifak ve tehlike tohumları atmaktan öteye de geçmiyor dün dünde kaldı cancağızlar varıp yeni bir şeyler yapmak lazım......o bir tehlikeli söz vardı ya sev ya terket öncesi vatandı şimdi benim fikirlerimi sevmiyorsan terketçi oldu daha sonrası beni görmek istemiyorsan terkete dönecek......bu vatan ecdadının kanı ile sulanmış her vatandaşa mirastır ve hukukudur..amma velakin birbirinizi ötekileştirmekle nereye varacağınız da bu gün tünelin ışığı netliğindede görünmüyor...sizler evinizi bir süpürün zaten şehir tertemiz olur...herkes kendi çöpünü görmeyip başkasının tavuğunu taşlamaktan zevk alıyor......hatalarımızı görüp doğrularımıza kibirlenmemek dileğiyle....her bedenin sonu olmaktır ceset,kalbe koy ki temiz güzel niyet,amaç değil mi ki hakka ruyet kalın kardeşçe karındaşlar karındaşlar karındaşlar

Kıdemli Üye
    Teşekkür
    396
    Aldığı Teşekkür
    353

Alıntı HAMZA AYDIN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tarihi vatan sevgisini cihana emsal teşkil edecek kadar emarelerle dolu bu millet bir koca çınarsa tarih çağlarında kurulmuş tüm devletlerde bu ağacın birer dalı bizlerde meyveleriyiz.....bir çiçek olup çağla kıvamına gelince ağzına alanlar dilini buruşturup ekşiliğimize dair bir burukluk hisseder.gel görki tam zamanın kavurucu sıcaklarında olgunlaşıpta meyve olduğumuzda bu milllet ağacında erken toprağa düşeriz...ne oldu da bu yazılar yazılır oldu dün çengel bıyık uzatanlar bu gün suyu kesilmiş çeşme gibi tısılar oldu....helal olsun size tüm dış lobiler sizinle gurur duyuyorsiz şakşakçılığı burada görüp kulak tıkarken bazılarının şakşakı 5.oratorya oldu klasikler arasına girdi mozarttan sonra bir türk marşı daha bestelendi.....adı birbirine düşür haline gül marşı....madem demokrasiden dem vurursun.madem özgürlüklrin yolunu açarsın madem senden önce herkes kötü madem herkes bozuk gen.....çok değil tarihte kim alkışlandıysa onun sonu sende mi brutus oldu.....cesar fatih hitler menderes kara mustafa paşa abdulaziz lincoln keneddy vs sizler yıllar önce ağabeyleriniz ve babalarınızın yaptıklarını modern sahnelerde yeniden

oynuyorsunuz..hayırda yarışacağınız yerde birbirinizi şerlemekten başka bir şeyde bilmiyorsunuz.bir çemberin etrafında halkalanacağıza yezidi misali çemberden çıkan dinden çıkar misali birbirinize dinden çıktın gözüyle bakıyorsunuz.....yazık hallerde burada o resmide gördük....malum şahısları yanyana koyan arkadaş birde afişe etmiş....avatarındada kendini mertebelendirmiş..bu ağaç bu kadar mı aciz milyonları peşinden sürükleyecek kadar koltuklarda oturtmuş malum liderler sanıldığının aksine ermenimi bu ülkede ermeni olmak ermeni etiketi yemek bu kadar mı kolay hoşuna gitmeyen herkes ötekimi fikirlerinden haz almadığın herkes işbirlikçi mi kurani bir söz vardır senin dinin sana benim dinim bana ne zaman senin fikrin sana benim fikrim bana olacak....zafer sarhoşluğundan çabuk uyanın karındaşlar padişahtan büyük allah var...ezilmişlikten boynunuzu kaldırın karındaşlar mazlumun ahı yerde kalmaz....ama kapı komşumuzu da kınamakla elimize bir şey geçmez kaldıki buraya kadar bunu taşıyıp cafcaflandırmak bile nifak ve tehlike tohumları atmaktan öteye de geçmiyor dün dünde kaldı cancağızlar varıp yeni bir şeyler yapmak lazım......o bir tehlikeli söz vardı ya sev ya terket öncesi vatandı şimdi benim fikirlerimi sevmiyorsan terketçi oldu daha sonrası beni görmek istemiyorsan terkete dönecek......bu vatan ecdadının kanı ile sulanmış her vatandaşa mirastır ve hukukudur..amma velakin birbirinizi ötekileştirmekle nereye varacağınız da bu gün tünelin ışığı netliğindede görünmüyor...sizler evinizi bir süpürün zaten şehir tertemiz olur...herkes kendi çöpünü görmeyip başkasının tavuğunu taşlamaktan zevk alıyor......hatalarımızı görüp doğrularımıza kibirlenmemek dileğiyle....her bedenin sonu olmaktır ceset,kalbe koy ki temiz güzel niyet,amaç değil mi ki hakka ruyet kalın kardeşçe karındaşlar karındaşlar karındaşlar

eline kalemine yüregine saglık yegenim iste bazı arkadaslarımız yazdıklarını anlamakta zorlanıyor elestiri olacak ama dozunu asmamak şartıyla haksızmıyım yegen ALLAHA emanetsin.
    Konu YavuZGöktaŞ tarafından (16.09.2010 Saat 13:42 ) değiştirilmiştir. Sebep: düzeltme

Üye
    Teşekkür
    81
    Aldığı Teşekkür
    183

Alıntı YavuZGöktaŞ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    eline kalemine yüregine saglık yegenim iste bazı arkadaslarımız yazdıklarını anlamakta zorlanıyor elestiri olacak ama dozunu asmamak şartıyla haksızmıyım yegen ALLAHA emanetsin.
    Dost acıyı bal ile katarak söylemeli abi

Sayfa 1/3 123 SonSon