8 sonuçtan 1 ile 8 arası
    Kıdemli Üye
    Teşekkür
    181
    Aldığı Teşekkür
    226

Standart ''ONLAR HEP ŞAMPİYON'' Adlı Haberimizin devamı..

Ağaçören Aksarayı bir kez daha salladı ..

Geçtiğimiz sene yine aynı başarı ile İlçemize büyük sevinç yaşatmışlardı..
    Bu sende yüzümüzü güldürdüler .

İlimiz Aksaray'da her yıl düzenlenen geleneksel Valilik Kupası Halk Oyunları yarışması geçtiğimzi Cumartesi günü Aksaray Kapalı Spor Salonunda yapıldı. İlçemizden Atatürk İlköğretim Okulu iki ayrı halk oyunu ekibi ile (küçükler ve yıldızlar) katagorisinde yarıştılar.

Yarışmada yıldızlar kategorisinde yarışan Atatürk ilköğretim okulu folklor ekibimiz büyük bir başarı elde ederek yine birinci oldular.

Küçükler kategorisinde yarışan folklor ekibimiz yarışmanın verdiği heycandan olsa gerek yaptıkları 4 hatadan dolayı ikinci oldular.

Bu başarıyı İlçe halkımıza yaşatan her iki halk oyunu ekibimizi canı gönülden tebrik ediyoruz.

Bu başrıda emekleri yabana atılmayacak iki kişi vardı ki yarışma boyunca heyecanları yüzlerinden okunuyordu ..

Okul müdürmüz Osman GÖRKEM ve Öğretmenimiz Meral KUZULU. Ağaçören böyle çalışkan iki insana sahip olduğu için övünmelidir.

Bu başarıda emekleri ve katkıları olan, başta Okul Müdürmüz Osman GÖRKEM'e haftalardır aylardır gecesini gündüzüne katarak ekibimizi bu yarışmaya hazırlayan hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan değerli öğretmenimiz Meral KUZULU'ya

Ekibimizin her türlü ihtiyacını karşılayan ve desteğini hiçbir zaman esirgemeyen İlçe Milli Eğitim Müdürmüz Sayın Yakup YILDIRIM'a Sosyal kültürel faliyetlerin önemini çok iyi bilen ve destek veren ilçe Kaymakamı Sayın Mutlu ALMALI'ya Bu tür faliyetlerde her zaman gençlerimizin yanında yer alan ulaşım, konaklama, araç, gereç bakımından destek veren sosyal ve kültürel aktiviteleri sürekli destekleyen İlçe Belediye başkanı sayın Fırat SALMAN'a ekibimize destek olmak için Aksaray' a akın eden ve salonda tezahüratlarıyla ekibimze moral veren İlçe halkımıza teşekür ediyor şükranlarımızı ve takdirlerimizi sunuyoruz..

Yarışmaya Aksaray dan olsun ilçemizden olsun ilgi büyüktü.

Aksaray valisi sayın Orhan ALİMOĞLU, Millet Vekili İlknur İNCEÖZ, İl Başkanı Latif AĞIR, Aksaray üniversitesi rektörü, kurum müdürleri ve kurum amirleri.

İLçemizden ; İlçe kaymakmı sayın Mutlu ALMALI, İlçe Belediye başkanı sayın Fırat SALMAN, İlçe Milli eğitim müdürü sayın Yakup YILDIRIM ,İlçe başkanı sayın Mustafa YÜKSEL, İl genel Meclis üyesi Sayın Seyit BAHÇECİ, Belediye encümeni sayın Üçler ULUDAĞ, Ağaçören Europa dernek Başkanı sayın Uğur GÖRGÜLÜ Protokoldeki yerlerini almışlardı .

Ekibizimin başarısına ve eğitimlerine katkı sağlayan Atatürk ilköğretim okulunda görevli öğretmenlerimizde öğrencilerinin aldığı başarı ile gururu duydular.

İlyas YILMAZ, Kadir BOLAT, Ramazan GÖRGÜLÜ, Levent KOÇAŞ ,Volkan SEVİNDİ, Hidayet KARACAN, Fulya ATMACA, Murat ÖNDER, İbrahim KILIÇ, Ali ÖĞREDİK, Raif ORAL
    Öğretmenlerimize desteklerinden ve katkılarından dolayı teşekür ediyoruz..

Bu anlamlı günde gençlerimizi yanlız bırakmayan kurum müdürlerimize kurum amirlerimize dernek başkanımıza ve İlçe halkımıza canı göndülen teşekür ediyoruz..

Onlar birincilik için çok çalıştılar. salonda birbirinden güzel görüntüler sundular.alınlarının akıyla birinci oldular..onlar bizim kahramanlarımız..onlara canı gönülden teşekür ediyoruz.şükranlarımızı ve takdirlerimizi sunuyoruz..TEŞKÜRLER ,TEŞEKÜRLER, TEŞEKÜRLER

NOT: Yarışmada Aksaray birincisi olan yıldızlar folklor ekibimiz
    20 MART Cumartesi günü Kahramanmaraş ta yapılacak elemelere katılacaklar..
    Ekli Küçük Resimler Ekli Küçük Resimler Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  hpim491919ud8.jpg
Görüntüleme: 167
Büyüklüğü:  42,4 KB (Kilobyte)
ID:	695   Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  CIMG6386.jpg
Görüntüleme: 192
Büyüklüğü:  55,7 KB (Kilobyte)
ID:	696   Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  CIMG6389.jpg
Görüntüleme: 170
Büyüklüğü:  64,2 KB (Kilobyte)
ID:	697  

Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  S3010011.jpg
Görüntüleme: 160
Büyüklüğü:  42,9 KB (Kilobyte)
ID:	698   Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  S3010012.jpg
Görüntüleme: 164
Büyüklüğü:  40,9 KB (Kilobyte)
ID:	699   Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  S3010005.jpg
Görüntüleme: 84
Büyüklüğü:  50,9 KB (Kilobyte)
ID:	700  

Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  S3010006.jpg
Görüntüleme: 83
Büyüklüğü:  58,2 KB (Kilobyte)
ID:	701   Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  S3010003.jpg
Görüntüleme: 74
Büyüklüğü:  53,0 KB (Kilobyte)
ID:	702   Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  hpim495353zk2.jpg
Görüntüleme: 76
Büyüklüğü:  22,2 KB (Kilobyte)
ID:	703  

Ekli Resimler Ekli Resimler    

2. Facebook Adınla Yorum Yap

Üye
    Yer
    ALMANYA/ hamburg
    Teşekkür
    2
    Aldığı Teşekkür
    107

basarilarinizin devamini diliyorum

Ağaçören Atatürk İ.O.Minikler Folklör Ekibinin
    Gösterilerinin Hepsi

Original Video - More videos at TinyPic
    Silifke' nin yoğurdu Ağaçören' de maya tuttu.

Ey Silifke, Ey Agaçören, biliyorum ki her ikinizde birer toprak parçasısınız.
    Fakat size değer katan ve Sevgili Yurt yapan,
    Üzerinde seni severek yaşayanlardır!

Kıdemli Üye
    Teşekkür
    396
    Aldığı Teşekkür
    353

çocuklarımızın basarılarının devamını diliyorum ayrıca müdürümüz OSMAN Görkem ve Hocamız MERAL Hanıma da katkılarından dolayı ayrıca tesekürler ediyorum

Agaçören Atatürk İlköğretim Okulu Minikler Folklör Ekibi,
    Aksaray Atatürk Kapalı spor salonunda gösterilerini sunuyorlar.

İlhami Ünsal
    Konuk

Mükemmel bir sonuç var otada. Eğitim adına ne gerekiyorsa yapıldığı görmek ne güzel.
    Böyle bir haber de ancak böyle mükemmel hazırlanırdı.
    Herkese teşekkürler.

Üye
    Teşekkür
    37
    Aldığı Teşekkür
    55

Öncelikle bu tür organizasyonlarda başarıyı getiren tüm teknik ekibe, ilçemizin güzide yöneticilerine, Müdürümüze öğretmenlerimize hepsine ayrı ayrı teşekür ederim şahsım adına, yalnız asıl başarının birinci derecede kahramanları olan öğrenci kardeşlerimizin ve velilerinin ismide yazılırsa seviniriz.Manşetlere herkesten çok onların çıkma hakkı var. Haberi hasırlayan arkadaşımızında emeğine sağlık teşekür ederiz.

Yeni Üye
    Teşekkür
    10
    Aldığı Teşekkür
    13

çocuklarımızın basarılarının devamını diliyorum ayrıca müdürümüz OSMAN Görkem ve Hocamız MERAL Hanıma da katkılarından dolayı ayrıca tesekürler ediyorum

Yeni Üye
    Teşekkür
    1
    Aldığı Teşekkür
    18

İlçemiz artık kabuğunu kırmış her türlü sosyal kültürel aktivitelere katılıyor. eskiden şehir dışına yarışmalalara gitmeyi bırak okul içinde dahi bu tür geniş kapsamlı aktiviteler yapılmazdı..çünkü elimizden tutacak bir Osman GÖRKEM müdürümüz,bir Meral KUZULU öğretmenimiz vardı .şimdiki gençler çok şanslılar çünkü onların yanlarında öğretmneleri ve müdürleri var.. onlara ne kadar teşekür etsek az ..
    sizler gönüllerimizin şampiyonusunuz ..inşallah k.maraşta yapılacak yarışmalarda yine aynı başarıyı gösterirsiniz .

İlçemizi yakından ilgilendiren'' belki bazılarını ilgilendirmeyen'' bu güzel yarışmayı an ve an takip ederek bizlere duyuran site yönetimine , O atmosferi bizlere güzel bir haber hazırlayarak yaşatan Beyler GÖRGÜLÜ kardeşime ve emeği geçen herkese gönülden yürekten teşekür ediyorumm ..

Kıdemli Üye
    Yer
    Aksaray
    Teşekkür
    149
    Aldığı Teşekkür
    447

çok ğurur duydum bu memeleketın çocukları başarılı oldugu zaman gerçekten insan gurur duyor ama dahada ileri gitmelerini her konuda egtımın her dalında her yerde ileri görüşlü olmaları ve başarılı olmalarını yuce ALLAHDAN nıaz ederım ve emedı geçen ögrenmen arkadaşlarıma ve dıger emegı geçenlerede ayrıca tşk ederım