21 sonuçtan 1 ile 10 arası

Threaded View

Yeni Üye
    Yer
    ANKARA
    Teşekkür
    31
    Aldığı Teşekkür
    69

Standart Başlarken ...

Sevgili Ağaçörenli hemşerilerim,

Sizlerle bu site aracılığıyla daha önce de olduğu gibi memleketimize ve insanımıza faydalı olabilecek bazı konularda yazı yazacağım. Öncelikle belirtmek isterim ki bu site veya siteyi yönetenler bir hizmet gerçekleştirmektedir. Kendilerini bu özverili çalışmalarından dolayı tebrik ederim.

Bu sitede daha önce köşe yazarlığı yaptığım dönemde bazı eleştiriler ve övgüler aldım. Şunu belirtmek isterim ki, köşe yazarlığı yazılan konuların arkasında olmayı, cesaretli olmayı ve kimi zamanda gelebilecek her türlü eleştirilere açık olmayı gerektirir. Burada sizlerle paylaşacağım konuların, bilgi ve deneyimlerimin faydalı olacağını düşünüyorum. Benim okuyuculardan ricam görüşlerini, fikirlerini beyan ederken veya eleştiri yaparken saygı kurallarını aşmamalarıdır.

Geçmişi kısaca hatırlarsak; ilk olarak sizlerle eğitim, teknoloji ve bölgesel kalkınma açısından Ağaçören için bazı değerlendirmelerde bulunmuştum. Daha sonra Ağaçören'in ekonomik ve kültürel açıdan zenginleşmesi için Ağaçören'de bir meslek yüksek okulunun kurulması yönünde tüm hemşerilerimizin desteğinin gerekli olduğundan söz etmiştim. Bunu takip eden yazımda tarihi İpek Yolu üzerine bir yazı yazmış ve son olarak Ağaçören'de Anadolu Ahiliğinin izleri üzerine 7 bölümlük yazımı paylaşmıştım.

Siz değerli hemşerilerime kısa ve öz bazı yazılarımı hatırlatmaya çalıştım. Bundan sonrada yazılarım daha çok eğitim ve kültür üzerine yoğunlaşacaktır. Yazılarımla ilgili her türlü görüş ve düşüncelerinizi site üzerinden gönderebilir, eleştirebilir ve fikirlerinizi açıkça sunabilirsiniz.

Tüm okuyucularıma değerli vakitlerini ayırıp köşe yazımı okudukları için teşekkür eder, yazılarımın memleketimiz ve insanımız için faydalı olmasını dilerim.

Saygılarımla,

Yrd.Doç.Dr. Sami ACAR
    Gazi Üniversitesi

2. Facebook Adınla Yorum Yap

Bu Konudaki Etiketler