1 sonuçtan 1 ile 1 arası
 1. #1
  Üye
  Üyelik tarihi
  15.03.2012
  Mesajlar
  954
  Teşekkür
  0
  Aldığı Teşekkür
  5

  Standart Kaymakamımız Sayın Osman ACAR’ ın Ramazan Bayramı Mesajı


  Kıymetli Ağaçörenli Hemşerilerim;
  Dostluk, barış ve huzur içinde, birlik-beraberlikle yaşamayı dilediğimiz bir Bayramı daha ulaşmamın mutluluğu ve sevincini yaşıyoruz.
  Milletimizin manevi değerlerinin ve tarihin engin derinliklerinden gelen, örf ve adetleri ile sosyal yardımlaşma ve dayanışma geleneğinin en güzel yaşandığı zamanlar, toplumumuzda çok özel ve anlamlı bir yere sahip olan bayram günleridir.
  Bayramlar insanları birbirine yakınlaştıran, aynı düşünce ve duygularda buluşturan, günlük kaygı ve sıkıntılardan uzaklaştıran, topluma umut, sevgi veren, birlik ve dirliğimizi pekiştiren özel günlerdir. Bundan dolayı bayramları, anlam ve önemine uygun olarak kutlamalı, başta yakınlarımız, akrabalarımız ve yakınımızdakiler olmak üzere, özellikle kimsesizler, yetimler, öksüzler, yaşlılar, fakir ve yardıma muhtaç vatandaşlarımızı ziyaret etmeli, gönüllerini alarak yalnızlıklarını hissettirmemeliyiz.
  Bu bayram gününde canlarını ve sağlıklarını bu vatan ve bayrak için feda ve siper etmiş aziz şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi minnet ile anıyorum. Şehitlerimizin aziz hatırasını her daim yaşatmak ve gazilerimize devletin vefasını göstermek başta gelen görevimizdir, diye düşünüyoruz ve inanıyoruz.
  Bu duygu ve düşüncelerimle bütün Ağaçörenli hemşerilerimizin, Bayramlarını en içten dileklerimle kutlar, tüm insanlık ve milletimiz için barışa, sevgiye, kardeşliğe,hayırlara vesile olmasını temenni eder, sevgi, saygı ve iyi dileklerimi sunarım.

  Osman ACAR

  Ağaçören Kaymakamı 2. Facebook Adınla Yorum Yap

 

 

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •