1 sonuçtan 1 ile 1 arası
 1. #1
  Üye
  Üyelik tarihi
  15.03.2012
  Mesajlar
  1.289
  Teşekkür
  0
  Aldığı Teşekkür
  5

  Standart Kaymakamımız Sayın Osman ACAR' ın 10-16 Mayıs Engelliler Haftası Mesajı


  Toplumda her bireyin olduğu gibi engelli bireylerin de doğuştan gelen temel hak ve hürriyetlerinin en iyi şekilde karşılanması, şartlarının en üst seviyeye yükseltilmesi ve sosyal hayata dâhil edilmeleri; insana ve topluma karşı olan sorumluluğumuzun bir gereğidir. Onların hayatın tüm alanlarında varlık göstermelerine yardımcı olma hususunda engelli vatandaşlarımızın huzur ve refahı için değişen şartlar ve ihtiyaçlar da dikkate alınarak topyekûn bir gayret sarf etmeliyiz.
  Engelli olmak, bir eksiklik veya kusur değildir. Onların farkında olmak, ona verilebilecek en anlamlı hediye olacaktır ve aslında ’en büyük engel sevgisizlik’ tir. Onların hayatını kolaylaştırabilmek bir görevden çok hepimizin vicdani sorumluluğudur.
  Bu duygu ve düşüncelerle ’Engelliler Haftası’ ile sınırlı olmamak kaydıyla Tüm vatandaşlarımızı engelli vatandaşlarımıza yardımcı ve destek olmaya çağırıyor; kararlı duruşları ve çabalarıyla hepimize örnek olan engelli vatandaşlarımıza ve ailelerine mutlu, huzurlu bir ömür geçirmelerini diliyorum.

  Osman ACAR

  Ağaçören Kaymakamı 2. Facebook Adınla Yorum Yap

 

 

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •