1 sonuçtan 1 ile 1 arası
 1. #1
  Üye
  Üyelik tarihi
  15.03.2012
  Mesajlar
  1.312
  Teşekkür
  0
  Aldığı Teşekkür
  5

  Standart İlçemizde Korona Virüs Önlemleri Kapsamında Ağaçören İlçe Hastanesi Girişi Önüne Tiraj Çadırı Kuruldu.


  Kaymakamımız Sayın Osman ACAR, Ağaçören İlçe Hastanesinde ve triaj çadırınca incelemelerde bulundu. Triaj çadırında hastalar, ön muayeneleri yapılıp, ateşleri ölçüldükten sonra gerekli bölüme yönlendiriliyor.
  Kaymakamımız Sayın Osman ACAR, "Covit-19 (Koronavirüs) salgınını yenebilmenin tek çaresi olabildiğince sıfır hareket ve sosyal izolasyondur. Bu hassasiyeti yaşam tarzı haline getiren duyarlı vatandaşlarımıza şimdiden teşekkür ederiz.
  Sağlık Bakanlığımızın almış olduğu tedbirler kapsamında Ağaçören İlçe Hastanesi olarak, Pandemi kapsamında hastanemize başvuran her vatandaşımız için triaj uygulaması yapılmaktadır. Bu kapsamda muayene ve ateş ölçümü yapılmakta Pandemi ile ilgili 14 kural hatırlatılarak uymaları önerilmektedir.
  Hastanemize müracaat eden hastalar triaj çadırında kontrol edildikten sonra, riskli hastaların risk oluşturmadan, ilgili bölümlere yönlendirilmesi sağlanmakta ve böylece hastalığın yayılmasının önüne geçilmeye çalışılmaktadır. Vatandaşlarımıza önerimiz evde kalmaları, zorunlu olmadıkça dışarıya çıkmamaları böylece sağlık çalışanlarımızın yükünü hafifletmeleridir.
  Kaymakamımız Sayın Osman ACAR; şu zorlu süreçte gece gündüz demeden Koronavirüse karşı mücadele veren İlçemiz sağlık çalışanlarının konaklamaları için Ağaçören Öğretmenevinin Kaymakamlığımızca tahsis edildiğini ifade ederek, 24 saat esasına göre cansiperane bir şekilde çalışmakta olan tüm sağlık çalışanlarımıza teşekkür ediyorum.’’ dedi. 2. Facebook Adınla Yorum Yap

 

 

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •