1 sonuçtan 1 ile 1 arası
 1. #1
  Üye
  Üyelik tarihi
  15.03.2012
  Mesajlar
  2.270
  Teşekkür
  0
  Aldığı Teşekkür
  5

  Standart Kaymakamlığımızca 27 Köyümüze 120 Adet Çöp Konteynırı Alındı


  Kaymakamımız Sayın Osman ACAR himayelerinde başlatılan ’’Temiz Köyler Projesi’’ kapsamında, Kaymakamımız Sayın Osman ACAR ve İl Genel Meclis Üyesi Dursun GÖRGÜLÜ, İl Genel Meclis Üyesi Cebrail DOĞAN’ın girişimleri ile İlçemiz Köylere Hizmet Götürme Birliği Başkanlığınca alınan 120 adet 400 litre çöp konteynırı ilçemize bağlı 27 köye dağıtılmaya başladı.

  Kaymakamımız Sayın Osman ACAR;
  "Köy ziyaretlerimde bila-i istisna bütün köylerimizde vatandaşlarımız öncelikli olarak köylerimize çöp konteynırı alınması talebinde bulundu, uzun uğraşlarımız sonucunda, Köylerimizin bu yoğun taleplerini karşılamak için Kaymakamlığımız Köylere Hizmet Götürme Birliğince alınan, 120 adet 400 litre çöp konteynırı ilçemize bağlı 27 köyümüze dağıtıcağız, dedi.

  Kaymakamımız Sayın Osman ACAR; Köylere Hizmet Götürme Birliğimizce 2014 yılından itibaren, İlçemize ve Sarıyahşi İlçesi’ne bağlı köylerimizin evsel atıklarının toplandığını, köylerimizin daha temiz ve yaşanabilir temiz bir çevreye sahip olamasını hedeflendiğini, hedefimize ulaşması için köylü vatandaşlarımızın desteği ile köylerimiz daha temiz hale gelecektir, ’’Temiz Köyler Projesi’nde’’ emeği geçen ve destek veren herkese çok teşekkür ediyorum, inşallah el birliği ile Ağaçörenimizi daha temiz ve yaşanabilir bir ilçe haline getireceğiz, azim ve gayretle çalışmaya devam edeceğiz. Çöp Konteynerlarımız köylerimize ve ilçemize hayırlı, uğurlu olsun dedi. 2. Facebook Adınla Yorum Yap

 

 

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •