1 sonuçtan 1 ile 1 arası
 1. #1
  Üye
  Üyelik tarihi
  15.03.2012
  Mesajlar
  1.677
  Teşekkür
  0
  Aldığı Teşekkür
  5

  Standart Kaymakamımız Sayın Osman ACAR Başkanlığında KOSGEB Programları Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı


  İlçemizde girişimciliği artırmak ve özendirmek amacıyla, Kaymakamımız Sayın Osman Acar Başkanlığında, Aksaray KOSGEB İl Müdürü Hakan KOÇAK, Belediye Başkanı Yaşar BEKLEVİÇ, İl Genel Meclis Üyeleri, siyasi parti ilçe başkaları ilçemizde ki girişimcilerin katıldığı KOSGEB programları bilgilendirme toplantısı yapıldı.
  Aksaray KOSGEB İl Müdürü Hakan KOÇAK, KOSGEB veri tabanına kayıt süreci, KOSGEB destek programları, yararlanma koşulları ve destek üst limitleri, desteklerden yararlanma süreci hakkında genel bilgiler, destek programları hakkında soru-cevap şeklinde bilgiler verdi.
  Kaymakamımız Sayın Osman ACAR yaptığı konuşmasında; ilçemizdeki müteşebbislerimizin ve kobilerimizin desteklenerek Ağaçörenin kalkınması için KOSGEB ile müşterek projeler hazırlanmasının önem ihtiva ettiğini belirtti. Kaymakamımız Osman ACAR özellikle Ağaçören cevizinin tanıtımı için girişimcilerin bir araya gelerek "ceviz paketleme tesisi" projesi hazırlayarak ilçemizde üretim ve istihdamın artmasına katkı sunulması gerektiğini ifade etti. Ağaçörende bu tarz istihdama ve ilçenin kalkınmasına yönelik toplantıların artarak devam edeceğini söyledi. 2. Facebook Adınla Yorum Yap

 

 

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •