3 sonuçtan 1 ile 3 arası
    Kıdemli Üye
    Teşekkür
    0
    Teşekkür almış : 0

Standart Virajı Alamayınca Kanala Uçtu

Aksaray'da yeni aldığı aracıyla deneme sürüşü yapmak için evinden çıkan kadın sürücü virajı alamayınca aracıyla DSİ kanalına uçtu.

Çevredekilerin yardımıyla kanaldan çıkartılan kadın hastaneye kaldırılırken, araç uzun süren bir kurtarma operasyonu sonunda kanaldan çıkartılabildi.Kaza, dün akşam saat 20.00 sıralarında Laleli Mahallesi Son Durak mevkiinde meydana geldi. Yeni aldığı 68 AN 606 plakalı aracı ile test sürüşüne çıkan K.S.(27), DSİ kanalı yanında seyir halinde iken viraja hızlı girince direksiyon hakimiyetini kaybedip aracıyla birlikte kanala yuvarlandı.

Çevredeki vatandaşların yardımıyla kanal içinden çıkan talihsiz kadın kendini iyi hissetmediğini söyleyince özel bir araçla hastaneye götürülüp tedavi altına alındı.

Olay yerine gelen K.S.'nin yakınları ve polis ekipleri aracı kanalın içinden çıkartmak için uzun süre uğraş verdi. Aracı daha fazla yıpratmamak için titizlikle yapılan çalışmaların ilkinde halat kayınca araç tekrar kanala düştü. Araç daha sonra halatlarla vinçe bağlanıp çıkartıldı.

2. Editor bu konu için aldığı teşekkür

3. Facebook Adınla Yorum Yap

Kıdemli Üye
    Yer
    Hollanda
    Teşekkür
    34
    Aldığı Teşekkür
    256

Ilginc bir olay diyecem ama demiyorum cunki türkiyede ehliyetin nasil alindigini biliyorum . olaydan sevindirci tarafi sahsa bir sey olmamis buyuk gecmis olsun .
    İnanmayan bir gönül, içinde kuş bulunmayan bir kafese benzer. ABDÜLKADİR GEYLANİ

Kıdemli Üye
    Yer
    Aksaray
    Teşekkür
    149
    Aldığı Teşekkür
    447

olur insan olanın başina her şeyy gelir gelen mala gelsın cana gelmesınde ALLAH bundan büyügünü vermesim her kımse geçmiş olsun diyorum kaza gelıyorum demez kımseye

Bu Konudaki Etiketler