1 sonuçtan 1 ile 1 arası
 1. #1
  Üye
  Üyelik tarihi
  15.03.2012
  Mesajlar
  1.841
  Teşekkür
  0
  Aldığı Teşekkür
  5

  Standart Kaymakamımız Sayın Osman ACAR Kızılay Tarafından İlçemizde Başlatılan Kan Bağışı Kampanyasına Destek Verdi.


  Kaymakamımız Sayın Osman ACAR Kızılay tarafından ilçemizde başlatılan ’’Kan Bağışı Kampanyası’na’’ destek verdi.Kan bağışı Kampanyasının bugün 16:00 kadar devam edeceğini belirtti.
  Kaymakamımız Sayın Osman ACAR ,"İnsanların sağlıklı bir yaşam için kan vermesi gerektiğini, kan bağışının iki türlü faydası olduğunu biliyoruz. Birisi kan veren kişinin vücudunda verilen kanın yerine, anında genç hücrelerin dolaşıma katılması ve kan bağışlayan kişinin daha dinç ve daha canlı olması ile kalp krizi riskinin azalmasıdır. İkincisi ise ihtiyacı olan kişilerin Kızılay yardımı ile anında kan bulabilmesidir. Her yıl binlerce insan, bir kaza veya bir hastalık sonucunda kan bulamadığı için hayatını kaybetmektedir. Kana kimin ne zaman ihtiyacının olacağını bilemezsiniz.Son günlerde Elazığ ve Malatya da meydana gelen depremde kan vermenin önemini bir kez daha gördük. O yüzden kan verebilecek durumda olan Ağaçörenli hemşerilerimizin kan bağışında bulunması birer insanlık görevidir.Ağaçörenli Hemşerilerimizi Kan Bağışı Kampanyasına destek vermelerini önemle rica ederim.
  Kaymakamımız Sayın Osman ACAR, ’’Elazığ ve Malatya da meydana gelen depremde yaşamını yitiren vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyorum’’ dedi.
  Burada kan bağışı kampanyasında görev alan ve kan bağışına destek veren herkese teşekkür ediyorum" dedi 2. Facebook Adınla Yorum Yap

 

 

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •