1 sonuçtan 1 ile 1 arası
 1. #1
  Üye
  Üyelik tarihi
  15.03.2012
  Mesajlar
  1.941
  Teşekkür
  0
  Aldığı Teşekkür
  5

  Standart Kaymakamımız Sayın Osman ACAR Başkanlığında Uyuşturucu / Bağımlılık İle Mücadele Değerlendirilmesi Toplantısı Yapıldı


  Kaymakamımız Sayın Osman ACAR Başkanlığında, "uyuşturucu ve bağımlılık ile mücadele değerlendirme " toplantısı gerçekleştirildi.
  Kaymakamlık Toplantı Salonunda, Ağaçören Belediye Başkanı Yaşar BEKLEVİÇ, İlçe Emniyete Amiri Oğuzhan TUTAR, İlçe Jandarma Komutanı J.Ast.Kd.Bçvş. Barış ATA, SYDV Vakıf Müdürü Üçler ARSLANHAN, İlçe Milli Eğitim Müdürü Nihat YALVAÇ, İlçe Müftüsü V. Doğan UTLU, Sağlık Grup Başkanı Semih Samet MARAŞLIOĞLU, İlçe Hastane Müdürü İnan AKYÜZ, İlçe Tarım ve Orman Müdür V. Orhan ŞAHİN’in katıldığı toplantıda, Kurumlarımızın uyuşturucu ve madde bağımlılığı ile mücadele kapsamında kurumların yaptığı çalışmalar ve alınması gereken önlemler konusunda fikir alış verişinde bulundu.
  Kaymakamımız Sayın Osman ACAR uyuşturucu ile mücadelenin kararlılıkla sürdürüleceğini belirterek, "Uyuşturucuya bulaşmış gençlerimizin tespit edilerek topluma kazandırılmaları için elimizden gelen tüm gayretleri ortaya koymalıyız."dedi.
  Güvenlik güçlerinin uyuşturucu satıcılarına ve kullanıcılarına taviz vermediğini dile getiren Kaymakamımız Sayın Osman ACAR, "Bu mücadelede vatandaşlarımızın da desteğine büyük ihtiyacımız var. Bu mücadeleye sadece kamu kurumları değil ilçemizdeki tüm kuruluşların, sivil toplum kuruluşlarının da destek olması gerekiyor." dedi. 2. Facebook Adınla Yorum Yap

 

 

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •