1 sonuçtan 1 ile 1 arası
 1. #1
  Üye
  Üyelik tarihi
  15.03.2012
  Mesajlar
  2.181
  Teşekkür
  0
  Aldığı Teşekkür
  5

  Standart Kaymakamımız Sayın Osman ACAR'ın Başkanlığında "Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Toplantısı" Gerçekleştirildi.


  Kadına karşı şiddetin önlenmesi konulu toplantı Kaymakamlık Toplantı Salonunda Kaymakamımız Sayın Osman ACAR Başkanlığında daire amirleri ile birlikte gerçekleştirildi.
  Ailenin korunması ve kadına karşı şiddetin önlenmesine dair kanunun uygulanmasında etkinliğin, koordinasyonun arttırılması ve yaşanan üzücü olayların tekrarlanmasının önlenmesi amacıyla Kaymakamımız Sayın Osman ACAR Başkanlığında toplantı düzenlendi. Aile içi ve kadına karşı şiddetle mücadele alanında çalışan tüm kurumların 2019 yılı verileri değerlendirilerek, mevcut duruma ilişkin analizler yapıldı. ilçelerdeki olay sayıları, başvuru sayıları, kanun kapsamındaki alınan tedbirlerin niteliği, uygulamanın daha iyiye götürülmesi için planlanması gereken tedbirler değerlendirildi.
  Son dönemde yaşanan üzücü olayların analizleri de yapılarak benzer nitelikte olayların yaşanmaması için alınması gereken tedbirler üzerinde yoğunlaşıldı.
  6284 Sayılı ailenin korunması ve kadına karşı şiddetin önlenmesine dair kanun kapsamında şiddetle mücadele alanında sunulan hizmetlerin daha etkin bir şekilde yürütülmesi ve uygulamalardaki sorunların giderilmesi hususları görüşüldü.6284 Sayılı Ailenin Korunması ve Kadına Karşı Şiddetin Önlenmesine Dair Kanun ve kadına yönelik hizmetler konusunda bilgi alışverişi yapıldı. 2. Facebook Adınla Yorum Yap

 

 

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •