Sayfa 6/6 İlkİlk ... 456
58 sonuçtan 51 ile 58 arası
    Üye
    Yer
    ALMANYA/ hamburg
    Teşekkür
    2
    Aldığı Teşekkür
    107

paylasimin icin tsk...

Yeni Üye
    Teşekkür
    0
    Aldığı Teşekkür
    17

kim bu mukaddes erdem ne demek isdiyor anlamadim bana yönelikmi bu söz yoksa öylesine bir ata sözümü

Yeni Üye
    Teşekkür
    2
    Aldığı Teşekkür
    6

Salih kardeşim ben herzaman şeffaf olmuşumdur ve bundan sorada olacağımdan emin olabilirsin ayrıca şuna açıklık getireyim ben habip göçmen adıyla giriyordum daha önceleri ama maleses muhalefetsin diye kanalda banladılar olsun sorun değil bu nicklede kendimi tanıttım. Ayrıca ben başkanın ayağını hiç bir zaman yerden kesmedim hatırlarsanız bazıları belediye başkanına karşı kendim ettim kendim buldum türküsü çağırıyordu ama bakıyorumda şimdi ne hikmetse 1 numaralı savunucusu olmuş. Ben herzaman insanları ne mevkii, ne makam, ne şan, ne şöhretinden dolayı değerlendiririm ben insanın icraatına bakarım kardeşim kimse benim babamın oğlu değil kim bu memlekete hizmet ederse başımın üstünde yeri var isterse bu düşmanım olsun anlıyorsun değilmi? Eleştirilerinden dolayı teşekkürederim ama Allah rızası için eleştirirken dürüst olalım.

Kıdemli Üye
    Yer
    Aksaray
    Teşekkür
    149
    Aldığı Teşekkür
    447

evet serhat sert sen neden ateşlenıyorsun hemmm senin soy adını taşıyan birisi yok bu memelekete ben tanımıyorum eger konuşacaksan gerçek adını yz kı ne söyleyecemı bileyim ben salıh erbası bak
    sen ne ğüzel yazmısın adımı tşk ederım ama senın kım oldugununda tahmın edıyorum ben neset hayranıyın bunu sende adın gıbı biliyorsun evet vicdanına koy elını sen benı tanıyorsunama ben senı tahmın edıyorum bu olmaz pareenın ardından çık bababyeee not memeleket meselesınde muaviflık olmaz bence

Yeni Üye
    Teşekkür
    8
    Aldığı Teşekkür
    15

R-erdem sız gercekden tam bır lafebesı olmusunuz kardesım aslen dogulugum dıyorsun madem oyle doguda oyle koyler ılceler varkı bence once kendı memleketındekı sorunlarının altından kalk yada oralarda kose yazarlıgını devam ettır kendı koyunun derdını cozdukden sonra bızım ılcemızın yada halkımızın dertlerıne tercuman ol olmazmı yorumlarında kale almıyorum dıyerek hala ısrarla tanımadıgın 15 senedır gelmedıgın yer ve burada yasayan ınsanlar hakkında yorum yapıyosun bence sen ezber yapıyosun sen kose yazarısın ya sen bılgılısın ya sen yanlıs bolumde yorumlarını yapıyosun kendıne ac bır konu guzel turkce yazma adı altında ıslerını ordan devam ettır senın dunyan bundan ıbaret olsa gerek oyle computurun arkasında lafebelıgıyle ısler yurumuyo

Yeni Üye
    Teşekkür
    8
    Aldığı Teşekkür
    15

R-erdem oncelıkle cumlelerın nasıl yazıldıgını senden ogrenecek degılım .yazdıgım cumlelerı saptırmaya calısma ben doguluları kucumsemek gıbı bır cumle sarfetmedım sendede anlama yada kavrama yetersızlıgı var fazla sacmalamakdan olsa gerek gıt kardesım ben senle ugrasamam ne demısler cahıl ınsanın yanında kıtap gıbı sessız ol ne anlatsan anlamaz yada tersıne ceker cumlelerı hadı sana kolay gelsın guzel turkcenle kose yazarlılıgın

Yeni Üye
    Teşekkür
    0
    Aldığı Teşekkür
    0

Standart 1

............................

Yeni Üye
    Teşekkür
    0
    Aldığı Teşekkür
    0

BaŞkanim bu senekİ projenİzİn hayata geÇmesİnİ temennİ eder ve ÇaliŞmalarinizdan dolayi teŞekÜr ederİm

Sayfa 6/6 İlkİlk ... 456