Sayfa 3/6 İlkİlk 12345 ... SonSon
58 sonuçtan 21 ile 30 arası
    Yeni Üye
    Teşekkür
    0
    Aldığı Teşekkür
    0

Standart iyi çalışmalar

Ben Ağaçörenli değilim lakin 1995 ten bu yana Ağaçören i bilirim.Memlekete ne kadar güzel hizmet getirirseniz getirin yada bir başkası getirsin evvela bunu idrak edecek yapıda bir toplum oluşturulmalı. Ağaçörende ben oldu olası şunu görüyorum her şeye iyi yada kötü bakılmaksızın muhalefet olunur fakat muhalefet olan dönüp kendisine bakmayı akıl edemez, üzücü değil mi, Halk eğer uğrunda hizmet edilmeye layık olacaksa o hizmet ve sarfedilen emek kutsallaşır , evvela halk kendisi bir şeyler yapmalı ne kadar belediye başkanıda değişse belediye hizmette getirse hizmet göze görünmeyecek kadar küçüktür. Kahvehane köşelerinde akşama kadar bilmem kaç çay içip paketlerce sigara tüketen toplum denseki vatandaşlarımız memleketimiz için iki çapa yada kazma sallanacak gelin el birliğiyle herkes fazla değil iki kazma sallasın iki taş koysun birde bakmışsınız birden herkes lugat yutmuşçasına ağız yapar işten kaytarır. be mübarek insan dedikodu dendiği vakit Ağaçörenden daha çok yapılan yer yok , sigara ve gereksiz şeyler dendiği vakit Ağaçören halkından daha çok uğraşan yok . Daha bir belediye size ne yapabilirki siz kendinize yapmadıktan sonra.BEN ANKARADA İKAMET EDEN VE AĞAÇÖREN DEN EVLİ BİR İNSAN OLARAK SİZE VAAD EDİYORUM ORGANİZE OLUN MEMLEKET İÇİN HERKES ELİNİ TAŞIN ALTINA EŞİT ORANDA KOYSUN ELİNDEN GELENİ YAPSIN ŞEREFİM VE NAMUSUM ÜZERİNE YEMİN EDERİM SEVE SEVE GELİP ANLADIĞIM VE YAPACAĞIM HER TÜRLÜ HİZMETE BENDE HAZIRIM.BENİ TANIYANLAR BİLİR AZ ÇOK ELİMDEN HER İŞ GELİR. BU KADAR NUTUK KAFİ SANIRIM SÜRÇİ LİSAN EYLEDİMSE AFFOLA
    Konu Rahim erdem tarafından (09.01.2010 Saat 15:40 ) değiştirilmiştir.

Yeni Üye
    Teşekkür
    2
    Aldığı Teşekkür
    6

İnşallah belediye başkanı ve encümenleri bunları yaparlar ama inanın hiçmi hiç umudum yok ölmezde sağ olursak Allah nasip ederse sizlerde göreceksinizki bunlar gerçekleşmeyecek. İlk sayfanın çıktısını alldım bunlar gerçekleşirde ben utanırım ama gerçekleşmez ise Ağaçörenli ve bir vatandaş olarak yeri ve zamanı geldiğinde tepkimi koymak benim ve Ağaçören halkının en doğal hakkıdır. Ama çalışırda başarılı olursa ve bir fert olarak çamur atarsamda ve inkar edersem nağmertim.

Habip GÖÇMEN
    Konu SERHAT SERT tarafından (10.01.2010 Saat 21:38 ) değiştirilmiştir.

Yeni Üye
    Teşekkür
    1
    Aldığı Teşekkür
    18

Alıntı SERHAT SERT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İnşallah belediye başkanı ve encümenleri bunları yaparlar ama inanın hiçmi hiç umudum yok ölmezde sağ olursak Allah nasip ederse sizlerde göreceksinizki bunlar gerçekleşmeyecek. İlk sayfanın çıktısını alldım bunlar gerçekleşirde ben utanırım ama gerçekleşmez ise bunu ilk sayfayı önlerine mutlaka gelecektir birgün.
    serhat efendi bakıyorumda artık deniz baykal gibi muhalefetliğe soyunmuşsun ..haberin çıktısınıda almışsın..şimdi aç kurt gibi belediye bu işleri bu hizmetleri bir yapmasada ve yapamasada bende hemen saldırıya geçsem diye düşünüyorsun ..senin ve sizin gibi zihniyetler değilmi ilçe bu güne kadar ileri gidemedi..hadi belediye bu işleri yapmadı ( ben inanıyorum yapacaktır ) senin eline ne geçecek hemen bu çıktıyı alıp başkanın önünemi geçeceksin ..ama senin gibi insanlar oldukca bu memleket ileri gitmez siz ancak yapıcı değil yıkıcı bölücü olarak ortada gezersiniz..şimdi hepiniz belediyenin bu işleri bu hizmetleri yapmasını istemiyorsunuz çünkü belediye bu işleri yaparsa senin ve yandaşlarının takkesi yere düşecek ..arkadaşım neden sürekli destek oalcağınıza hep köstek oluyorsunuz ..sizin gibi insanlar oldukca bu ilçe ilerlemez..

Kıdemli Üye
    Yer
    ankara
    Teşekkür
    931
    Aldığı Teşekkür
    463

inşallah bu projeler gerçekleşir. güzel bir ağaçören içerisinde insanların daha mutlu olmasını dilerim. belediye başkanımıza ve tüm çalışanlarına başarılar diliyorum. Allah yardımcınız olsun

Üye
    Teşekkür
    3
    Aldığı Teşekkür
    76

Guzel pjojeler. Ayni zamanda bazilari zor gibi gozukuyor. Ama calisildiktan sonra olur insaallah. Hadi hayirli olsun. Insaallah gerceklesmesi dilegi ile.... Ha unutmadan su memlekete bide insanlara daha fazla is imkani saglayacak projelere de deginilse iyi olur bence. Ne bileyim, herhangi bir fabrika olabilir. Bu da benim tavsiyem(gerci cok kisi yapmistir bu tavsiyeyi ama) olsun.
    Saygilar...

Yeni Üye
    Teşekkür
    0
    Aldığı Teşekkür
    0

Memlekette çalışma sahasını kimse yapamaz , o memleketin insanları buna önayak olup yatırım yapmadığı müddetçe.Hiçmi ağaçörende mali gücü yerinde olan insan yok.Peygamber efendimiz bile bir sözünde rızk ın onda dokuzu ticarettedir buyurmuşlar . O halde nerede bu ağaçörenin ileri gelenleri parası olupta yastıkaltı yapanları.Herkes bir duvar çıksa fabrika yada iş alanı kurmak için herkes birer makina koysa anonim şirket adı aldında çok ortaklı kuruluş kurulsa olmayacak şeymidir sorarım sizlere.Ama tabii bunu yaparken birbirine muhalefet olmayan birlik beraberlik içinde olan insanlar gerekir.Görüyorum ki bu bir hayal işte , belediye değil devlet ağaçörene dünyanın en büyük tesisinide kursa ağaçörenli ağaçören için bir şey yapmadığı müddetçe kendisini ıslah etmediği müddetçe hizmetin hepsi hayal ve haramdır

Kıdemli Üye
    Teşekkür
    111
    Aldığı Teşekkür
    155

hayirli olsun

Yeni Üye
    Teşekkür
    11
    Aldığı Teşekkür
    4

melek hanım sizi tanımıyorum ama ağacöreni iyi bilmedinize eminim gecmiş dönemdeki ağaçörene bir bakın birde sayın fırat başkanımızın dönemindeki calışmalarına birbakın ALLAH rızası icin ozaman aradaki farkı göreceksiniz inşallah dahada iyi olacak ağaçörenimiz başkanımızında yapacağına eminim elinden ne geliyorsa daha iyisini yapmaya calışıyor saygılarımla melek hanım

Yeni Üye
    Teşekkür
    0
    Aldığı Teşekkür
    0

Standart sempatizanlık

arkadaşlar sempatizanlık değilde yapılacakları yapabileceklerinizi konuşun ne Fırat SALMAN ne Ramazan BEKLEVİÇ kendi başlarına buyruk iş yapamaz siz yada encümen in onayı olmaksızın.Lakin tabiki encümen de encümenliğini yaparsa halk halk lığını yaparsa.Sempatizanlıkla bir yerlere gelinemeyeceği tarihteki örnekleri ile mükerrerdir.Sizler yapıyormusunuz ki elinizden geleni yada hayallerinizi başkalarından bekliyorsunuz yada tasdik ediyorsunuz.Burada Melek hanım a da hak veriyorum o şahsi olarak Fırat SALMAN yada bu yönetim için değil Ağaçörende böyle hizmet vaadlerinde çok bulunulup yapılamaması acı br gerçektir.Melek hanımda eminim ki bunları göz önüne alarak inanmakta zorluk çekiyordur.Toki diyorsunuz yada toplu konut her ne anlamda kabul buyurursanız,illerin bir çoğunda toki hayal kaldıki yıllardır basit sayılan herkesin vaadettiği göleti inşaa edemediler toki bencede hayal değildir diyen var ise halep orda ise arşın burada ömrümüz yettiğince göreceğiz cümle alem görecek.Ben utanıyorum şahsım adına 15 yıldır Ağaçörenin adından bahsetmeye.Kimse eline aldımıki bir işi Ağaçörende yeni gelen iktidar yada belediye yönetiminden bekliyorsunuz.Evvela aynayı alıp kendimize bir yuh diyelimde daha sonra yapmayanlardan yada yapamayacak olanlardan hesap soralım.Hizmette önderlik edenler hizmet edilmeyi hakeder. Zati düşüncemdir bu evvela kendniz hizmet etmeyi düstur edinin sonra başkanların ardına saklanın.Arkaya saklanıpta nara atıp provakatörlük yapmayın yazıktır ayıptır. Saygılar hakeden herkese.

Mertcelal
    Konuk

Rahim kardes sana katiliyorum haklisin. Birlik ve beraberlik olmadigi sürece cok seyin altindan kalkilmaz.

Sayfa 3/6 İlkİlk 12345 ... SonSon