1 sonuçtan 1 ile 1 arası
 1. #1
  Üye
  Üyelik tarihi
  15.03.2012
  Mesajlar
  3.555
  Teşekkür
  0
  Aldığı Teşekkür
  5

  Standart Kaymakamımız Sayın Osman ACAR'ın “10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü” Mesajı


  Kaymakamımız Sayın Osman ACAR'ın "10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü" Mesajı

  Türk milletinin bağımsızlığa giden yolda büyük önderi, Kurtuluş Savaşı’mızın kahramanı, Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ebediyete intikalinin 81. yıl dönümünde rahmet, saygı ve minnetle anıyoruz.

  İnsanlığın çağımızda yetiştirmiş olduğu büyük kişilikler arasında yerini alan Atatürk’ün aramızdan ayrılışının 81’inci yılında O’nu sadece ölümüyle değil; yaşadığı süre içerisinde özgürlük ve demokrasi adına verdiği mücadeleleriyle, başarılarıyla, bıraktığı eserleriyle ve geleceğe yönelik yüksek hedefleriyle yad ediyoruz. 10 Kasım sadece Atatürk’ü anma günü değil aynı zamanda O’nun ideallerine sahip çıkarak, ülkemizi çağdaş medeniyetler seviyesinin üstüne çıkarmak için ne kadar kararlı olduğumuzu da gösterme günüdür.

  Atatürk’ün bize emanet ettiği bu cennet vatanın ve "Benim en büyük eserim" dediği Türkiye Cumhuriyetinin, ilelebet var olması için göstereceğimiz çaba ona olan saygımızın en güzel ifadesi olacaktır.

  Kurtuluş Savaşı’mızın önderi, eşsiz kahraman Gazi Mustafa Kemal Atatürk, milletimizin gönlünde daima yaşayacak, omuz omuza mücadele ettiği silah arkadaşları, Kurtuluş Savaşı’mızın kahraman şehit ve gazileri hiçbir zaman unutulmayacaktır.

  Bu duygu ve düşüncelerle Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü, istiklal mücadelemizin tüm kahramanlarını bir kez daha rahmet, minnet ve şükranla anıyorum.

  Osman ACAR
  Ağaçören Kaymakamı 2. Facebook Adınla Yorum Yap

 

 

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •