1 sonuçtan 1 ile 1 arası
    SITE YETKILISI
    Yer
    ALMANYA / Neuss
    Teşekkür
    529
    Aldığı Teşekkür
    315

Standart Agaçören Avrupa Derneği Duyuru

[top]
    Agaçören Derneği Avrupa: Memleketi Ağaçören’e ve insanına yardım etmek amacı ile Almanya’da kurulmuştur. Bu kapsamda
    - 9 Agustos 2013 Cuma günü saat 14.00 te (bayramın 2. günü) Agaçören Ögretmenevinde toplantı vardır.
    - Toplantının amacı: Üniversitede okuyan ve kazanan Agaçören’li öğrencilerimize, daha önceden de olduğu gibi, bu yıl da burs vermeyi amaçlamaktadır. Bayram nedeni ile bir araya gelerek bayramlaşma da amacımızı güzelleştirecektir.
    - Üniversitede okuyan, kazanan ve mezun üniversiteli öğrencilerimiz ve ilgili olanlar, davetlidir. Ayrıca burs vermek isteyenlerde değerlendirme yapmak üzere gelebilirler.
    - Agaçören İlçe Milli Eğitim Müdürü, Çok Proğramlı Lisesi Müdürü, Öğretmenevi Müdürü, Çelikgöl İlkögretim Okulu Müdürü, Gazi Üniversitesi Öğretim Görevlisi Sami Acar müsaitlerse katılmalarını bekliyoruz.
    - Saygılarımızla..

Katılımcılar :
    Koray Görgülü
    Agaçören Derneği Avrupa
    Genel Başkanı
    Ferda Serin Başkan Yardımcısı
    İlhami Ünsal Türkiye Sorumlusu
    Gülhan Albay Türkiye Sorumlusu
    İrtibat Tel:05057718180 ilhami Ünsal

[/QUOTE]
    Ekli Küçük Resimler Ekli Küçük Resimler Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  image.jpg
Görüntüleme: 847
Büyüklüğü:  91,0 KB (Kilobyte)
ID:	3070  
    "Ya Rabbi, Senden Ne Gelirse Makbulümdür. Hoştur Bana Senden Gelen, Ya Hıl'at ü Yahut Kefen; Ya Taze Gül, Yahut Diken, Lütfun da Hoş, Kahrın da Hoş.

2. Facebook Adınla Yorum Yap