10 sonuçtan 1 ile 10 arasý
    Kýdemli Üye
    Yer
    Aksaray
    Teþekkür
    149
    Aldýðý Teþekkür
    447

Standart AÐAÇÖREN MESLEK YÜKSEK OKULU TALEBÝMIZ AKSARAY BASININDA DA YER BULDU

18 Haziran Pazartesi Günü Aksaray Üniversitesi heyeti tarafýndan ilçemizde yapýlan incelemeler bugün tarihli aksaray gazetelerinde yayýnlandý.
    Ekli Küçük Resimler Ekli Küçük Resimler Resmi gerçek boyutunda görmek için týklayýn.

Resmin ismi:  Scan30001.jpg
Görüntüleme: 400
Büyüklüðü:  100,0 KB (Kilobyte)
ID:	2044   Resmi gerçek boyutunda görmek için týklayýn.

Resmin ismi:  Scan30002.jpg
Görüntüleme: 404
Büyüklüðü:  105,1 KB (Kilobyte)
ID:	2045   Resmi gerçek boyutunda görmek için týklayýn.

Resmin ismi:  Scan30003.jpg
Görüntüleme: 398
Büyüklüðü:  108,5 KB (Kilobyte)
ID:	2046  

Konu HAKAN SERIN tarafýndan (21.06.2012 Saat 20:44 ) deðiþtirilmiþtir.

2. Facebook Adýnla Yorum Yap

SITE YETKILISI
    Yer
    ALMANYA / Neuss
    Teþekkür
    529
    Aldýðý Teþekkür
    315

Memlekete Hayirli olur insallah bizimde üniversitemiz olur Emegi Gecenlerden Allah Razi olsun Devamini Bekleriz:icon23:
    "Ya Rabbi, Senden Ne Gelirse Makbulümdür. Hoþtur Bana Senden Gelen, Ya Hýl'at ü Yahut Kefen; Ya Taze Gül, Yahut Diken, Lütfun da Hoþ, Kahrýn da Hoþ.

Üye
    Teþekkür
    313
    Aldýðý Teþekkür
    151

Ýnþallah rabbim utandýrmaz bu terk edilmiþ bölgemizin yüzünü güldürür.

Yeni Üye
    Teþekkür
    3
    Aldýðý Teþekkür
    6

bunlar böyle resýmlerde kalmasa ne güzel olur ne zaman faaliyete geçecek nüfus bitti, öðrenci kalmadý yazýk aðaçörene ve geleceðine .....bunlarda resýmde kalacak..

Yeni Üye
    Yer
    ANKARA
    Teþekkür
    31
    Aldýðý Teþekkür
    69

AÐAÇÖREN’E BÝR MESLEK YÜKSEK OKULU KESÝNLÝKLE AÇILACAK..
    BUGÜN OLMAZ ÝSE YARIN AÇILACAK, MEMLEKETÝM ÝÇÝN BU GEREKLÝ...
    YILMAK YOK, VAZGEÇMEK YOK, HERKES ELÝNÝ TAÞIN ALTINA KOYACAK...

17-19 EKÝM 2012 TARÝHÝNDE "ULUSLARARASI YÜKSEKÖÐRETÝM SEMPOZYUMU" AKSARAY ÜNÝVERSÝTESÝNDE GERÇEKLEÞTÝRÝLECEK. BU SEMPOZYUMA KATILMAK ÝÇÝN BÝLDÝRÝ HAZIRLIYORUM. BU KONUYU ÖZELLÝKLE BU PLATFORMDA BÝZZAT KENDÝM DE DÝLE GETÝRECEÐÝM. TEMENNÝM BU SEMPOZYUMA KADAR AÐAÇÖRENE YÜKSEKOKUL AÇILMA KARARININ ALINMASIDIR.

SEMPOZYUM SAYFASINI (http://ihes2012.aksaray.edu.tr/) ÝNCELERSENÝZ, SOSYAL PROGRAM KAPSAMINDA AKSARAY ÝLÇELERÝNÝ TANITICI BÝR GEZÝ PROGRAMININDA MEVCUT OLDUÐUNU GÖRECEKSÝNÝZ. NE YAZIK KÝ AÐAÇÖREN DIÞINDAKÝ TÜM ÝLÇELER SEMPOZYUMDA GEZÝ PROGRAMINDA YER ALMAKTADIR. NEDEN?

AÐAÇÖRENE BÝR YÜKSEK OKUL AÇILMASI VE MEMLEKETÝMÝZ ÝÇÝN HAYIRLI OLMASI DÝLEÐÝYLE...
    YRD.DOÇ.DR. SAMÝ ACAR
    GAZÝ ÜNÝVERSÝTESÝ

Moderatör
    Yer
    camili
    Teþekkür
    118
    Aldýðý Teþekkür
    26

Memlekete Hayirli olur insallah bizimde üniversitemiz olur.Emegi Gecenlerden Allah Razi olsun...

Üye
    Teþekkür
    0
    Aldýðý Teþekkür
    59

arkadaslar bizim ilçemizede inþallah bir yuksek okulun acýlmasý için adýmlar atýldý atýlýyor.yuksek ogreným sempozyumunu düzenleme komýtesi baskaný sayýn profor doktor süleyman yýlmazdýr.süleyman hoca ayný zamanda egitim fakultesýnýn dekanýdýr ve 1991 yýlýndada mehmet akýf ersoy lisemizde ögretmendi.sagolsun kendisini belediye baskanýmýz kalabalýk bir heyetle ilçemizde bir gün misafir etmiþtir( gecen hafta perþembe günü)ilçemiz adýna büyük kazançtýr okul noktasýnda.sempozyuma katýlým büyük ve genýþ belediye baskanýmýzda yaklaþýk yuz elli kiþilik heyete yemek ikram edecektir ve süleyman hocaya birde otobus tahsisi sözü verilmiþtir gelen misafirlerin kapadokya gezisi için.ilçemizede davet edilmiþlerdir ben konuyu yakýnen takýp ediyorum þahsým adýna belediye baskanýmýzda zaten orada olacagýný ifade etmiþtir.onur heyetýnde milli egitim bakaný yök baþkaný tobb birliði baþkaný meclis baskan vekili mehmet saglam gibi isimleri aksaray ilimiz misafir edecektir bilgilerinize saygýlarýmla

Yeni Üye
    Yer
    ANKARA
    Teþekkür
    31
    Aldýðý Teþekkür
    69

SAYIN ÜNAL GÖRGÜLÜ, PAYLAÞIMINIZ ÝÇÝN TEÞEKKÜRLER.

SEMPOZYUM DÜZENLEME KOMÝTESÝ BAÞKANI PROF.DR. SÜLEYMAN YILMAZ, AÐAÇÖREN'DE DE ÖÐRETMENLÝK YAPMIÞ DEÐERLÝ BÝR HOCAMIZ, BUNU BÝLÝYORUZ. SEMPOZYUM DUYURUSUNU EMAIL ÝLE ATTIÐINDA ÝLK SÜLEYMAN HOCA ÝLE TEMASA GEÇEN BEN OLDUM SANIRIM. ANCAK, BU SEMPOZYUMA AÐAÇÖREN BELEDÝYESÝ DE DESTEK VERÝYOR ÝSE NEDEN "AÐAÇÖREN" ADI GEÇMÝYOR SEMPOZYUMUN HÝÇBÝR SAYFASINDA. EN AZINDAN SOSYAL PROGRAMDA AKSARAY'IN DÝÐER ÝLÇELERÝ GÝBÝ AÐAÇÖREN ÝLÇESÝNÝN DE ADI GEÇMELÝYDÝ.(BURADA BÝR DÜZELTME YAPAYIM SPONSORLAR SAYFASINDA BELEDÝYEMÝZÝN ADI YER ALMAKTA, ETKÝNLÝKLERDE YOK) AYRICA, BU SEMPOZYUM ULUSLARARASI BÝR SEMPOZYUM VE ÜST DÜZEY BÜROKRATLARIN KATILACAÐI BÝR SEMPOZYUM. BU ÝLÇEMÝZÝN TANITIMI AÇISINDAN BÝR FIRSATTIR, BUNU ÝYÝ DEÐERLENDÝRMEK GEREKÝR.

HÝÇBÝR ÞEY ÝÇÝN GEÇ KALINMIÞ DEÐÝLDÝR, SEMPOZYUM SIRASINDA DA TANITIM AMAÇLI ETKÝNLÝKLERDE BULUNABÝLÝR. ÖZELLÝKLE BU DÖNEMDE YÜKSEKOKUL ÝÇÝN ÇOK ÝSTEKLÝ VE HEVESLÝ OLDUÐUMUZU GÖSTERMEK AÇISINDAN DA ÖNEMLÝ...

EMEÐÝ GEÇENLERE TEÞEKKÜRLER...
    YRD.DOÇ.DR.SAMÝ ACAR

Yeni Üye
    Teþekkür
    0
    Aldýðý Teþekkür
    0

emeði geçen herkezden allah razý olsun öncelikle bu konuda allah belediye baþkanýmýzýn yardýmcýsý olsun inþallah emeðinin karþýlýðýný alýr

Yeni Üye
    Yer
    aksaray
    Teþekkür
    0
    Aldýðý Teþekkür
    0

ilçemize hayýrlý ugurlu olsun inþ bu calýsmalarýn devamý gelýr...