Sayfa 2/2 ÝlkÝlk 12
17 sonuçtan 11 ile 17 arasý
    Yeni Üye
    Teþekkür
    1
    Aldýðý Teþekkür
    18

Selam Arkadaþlar. öncelikle buradaki yazýlan yazýlarý dikkatlice takip ediyorum .olumlu ,olumsuz, ön yargýlý,tehditkar,yazýlar dikaktimi çekiyor.elbette memleket için herkes görüþünü demokrasi kurallrý içinde belirtebilir. eleþtiri yapabilir.zaten eleþtirmek demokrasinin ayrýlmaz parçasýdýr ..eleþtirirken karþýmzýdaki kiþiyi göz önüne alarak kiþlerin duygu ,düþünce ve görüþlerine saygý göstererek kalp kýrmadan, incitmeden eleþtiri yapmalýyýz.. bende Aðaçören konusnda ve aðaçörene verilen hizmetler konusunda görüþleirmi belirtmek isityorum..öncelikle þunu belirteyimki ben þuanki belediye baþkanýna muhalif biriyim son 2 belediye seçiminde karþýsýndaydým. ilçemize bütün belediye baþkanlarý ellerinden geldiði kadar hizmet etmiþlerdir .bu hzimetler yeterlimdir? elbet yeterli deðldir.imkanlar dahilnde her baþkan ilçeye birþeyler mutlaka vermiþtir.þimdi ise bu bayraðý fýrat baþkan üstlenmiþtir.benim kiþisel görüþüm baþkan salman diðer baþkanlara göre daha baþarýlýdýr..ilçemiz eskiye nazaran daha güzel görünüme sahiptir yollarý ,alt yapýsý parklarý ve çevre temziliði ile modern bir ilçe görünümündedir.bir söz vardýr ''yiðidi öldür ama hakkýný ver '' baþkan salman belediye yönetimi konusunda daha tecrübeli ve daha çalýþkan bir isim ..ilçemizin þuan ki durumunu analiz ettiðimizde en büyük sorun ilçe nüfus sayýsýnýn düþtüðü yönünde..öncelikle bunu araþtýrmak gerk neden nüfus giderek azalýyor ? burda en büyük neden iþsizlik.ilçede iþ sahasýnýn bulunmamasý.burada ve bazý sosyal paylaþým sitelerinde yazýlanlara baktýðýmýzda bu göçün tek sorumlusu ilçe belediye baþkaný fýrat salman olarak gösteriliyor..oysa bu görüþ ve düþünce çok yanlýþ.Arkadaþlar belediyenin asli görevi fabrikalar iþ sahalarý açmak deðildir.öncelikle bunu iyi anlamak gerk..belediye iþ sahasý açacak kobilere veya þahýslara alt yapý arazi desteði saðlar,teþvik eder..þimdi þu soryu birbirmize soralým .hangimiz belediyeye iþ sahasý veya küçük ölçekli fabrika kurmak için baþvurduk?hiçbirimiz,ama konuþmaya gelince ahkam kesdik baþkaný suçladýk,birbirimize hakaret ettik .kýsýr döngü içinde bu hale geldik ..peki sorunlarý çözebildikmi ? hayýr! boþ konuþmayla oradan buradan yazmakla sorun çözülmez..bu yazýmý okuyan arkadaþlar belki benim hakkýmda da ön yargýlý davrancaklardýr..ileri geri konuþacaklardýr..ama gerçkleri görmek herzaman ilçemizin menfatinedir.bir muahilf olarak sayýn baþkana çalýþmalrýndan dolayý teþkür eder baþarýlarýnýn devamýný dilerim..unutmayalým! '' yiðidi öldür ama hakkýný ver'' bu yazdýkalrým tümüyle sahsi görüþ ve düþüncelerimdir ..saygýlarýmla ...

SITE YETKILISI
    Yer
    ALMANYA / Neuss
    Teþekkür
    529
    Aldýðý Teþekkür
    315

Memleket ýmize hayýrlý olsun ne güzel hizmet hizmettir ....Ricam arkadaslar eleþtiri ve görüþlerimiz seviyeli olsun kýrýcý onur zedeleyici olmasýn ! Muhakkak tartýþa tartýþa görüþler ýmizi bildirerek daha faydalý olunabilir
    "Ya Rabbi, Senden Ne Gelirse Makbulümdür. Hoþtur Bana Senden Gelen, Ya Hýl'at ü Yahut Kefen; Ya Taze Gül, Yahut Diken, Lütfun da Hoþ, Kahrýn da Hoþ.

Moderatör
    Yer
    camili
    Teþekkür
    118
    Aldýðý Teþekkür
    26

hayýrlý olsun...

Kýdemli Üye
    Yer
    Çerkezköy
    Teþekkür
    306
    Aldýðý Teþekkür
    244

Memleketimize hayýrlý ugurlu olsun katýklarýndan dolayý sayýn baþkanýmýz burda sonsuz tþk bir borç bilirim..
    Ben dostlarýmý ne kalbimle ne de aklýmla severim, Olur ya... Kalp durur... Akýl unutur... Ben dostlarýmý ruhumla severim, O ne durur, ne de unutur... " MEVLANA

Üye
    Teþekkür
    0
    Aldýðý Teþekkür
    28

Güzel bir geliþme.Memleketimize hayýrlý olsun.Yeni kurulacak sanayinin altyapýsýnýn þimdiden hazýrlanmasý iyi olur.Baþkanýmýza gayretlerinden dolayý tþk.ler

Üye
    Yer
    rusya moskova
    Teþekkür
    25
    Aldýðý Teþekkür
    67

google map tan yeri ni isaretlyip foto olarak atarmisiniz?

Üye
    Teþekkür
    8
    Aldýðý Teþekkür
    40

Güzel bir geliþme.Memleketimize hayýrlý olsun.Yeni kurulacak sanayinin altyapýsýnýn þimdiden hazýrlanmasý iyi olur.Baþkanýmýza gayretlerinden dolayý tþk.ler baþkaným

Sayfa 2/2 ÝlkÝlk 12