Sayfa 1/2 12 SonSon
17 sonuçtan 1 ile 10 arasý

Hybrid View

Kýdemli Üye
    Yer
    Aksaray
    Teþekkür
    149
    Aldýðý Teþekkür
    447

Standart AÐAÇÖREN SANAYÝ SÝTESÝ

Aðaçören Belediye Baþkanlýðýmýzla Sanayi Kooperatif Baþkanlýðýnýn ortak gayretleri, çabalarý sonucunda ilçemize Bilim Teknoloji Ve Sanayi Bakanlýðýnca 2012 Yýlý için 1.000.000 TL (Birmilyon TL) (Bir Trilyon) Ödenek para ayrýlmýþtýr, tahsisi yapýlmýþtýr. Ýlçemize ve sanayi esnafýmýza hayýrlý olsun. Sanayi inþaat yapýmý bu yýl baþlayacaktýr.
    Ekli Resimler Ekli Resimler  

2. Facebook Adýnla Yorum Yap

Üye
    Yer
    rusya moskova
    Teþekkür
    25
    Aldýðý Teþekkür
    67

hayirli olsun simdiden memleketimize yeri konusun da bir bilgi var mi?

Yeni Üye
    Teþekkür
    0
    Aldýðý Teþekkür
    32

cok guzel olur agacoren icin faydali olur

Yeni Üye
    Teþekkür
    4
    Aldýðý Teþekkür
    90

sanayi sitesi projesi ilçemize hayýrlý olur inþallah,sanayi esnafýnýn marangozu,demircisi tamircisi,kaportacýsý bu proje hakkýnda detaylý bilgilendirilmeli,görüþ ve öneri karþýlýklý bir istiþare þekilde paylaþýlmalý,yeri iyi seçilmeli,doðal yaþam alanlarý az ilçemizin bu yaþam alanlarý korunmalýdýr....

Moderatör
    Yer
    camili
    Teþekkür
    118
    Aldýðý Teþekkür
    26

hayýrlý olsun...

Üye
    Teþekkür
    0
    Aldýðý Teþekkür
    59

evet arkadaþlar belediye baþkanýmýz fýrat salmandan sordum baþkan bey agacören sanayi sitesi yapýmý için sanayi bakanlýgýnca halk bankasýna 2012 yýlýnda inþatýna baþlanmak üzere eski parayla bir trilyon ödenegin geldiðini ve bu yýl inþallah agacören camili kasabasý arasýnda sanayi yapýmý için alýnan 70000 metre kare alana kazmanýn vurulacagýný söyledi.ilçemizle kasabamýz arasýna yapýlacak sanayi sitesinin ilçemize kasabamýza ve çevremize hayýrlýrlara vesile olmasýný diliyorum.ayrýca baþkan bey yirmi yýldýr baþlamayan göletinde bahar ayýyla birlikte ihaleesinin yapýlacagýný ve bu yýl çalýþmanýn baþlayacagýný ifade etti.çok amaçlý salonun zaten temeli atýldý dedi inþallah ikibin on ikiyýlýnda çalýþmalarýn artarak devam edecegine ben inanýyorum bekleyýp görecez hep beraber. ama yaygaracýlýk yapanlar ankarada almanyada üç beþ kiþiyi yönetemeyip agacören elden gidiyor diye yýrtýnanlar bakalým agacören için ne yapacaklar yüksek okul inþaatý yapýlacak yurt yapýlacak memlekete boþ boþ yazý yazmayý býrakýp onun bunun hakkýnda memlekete yapaýlacak hizmetlere katký yapsýnlar yazý yazmak bedavadan ama hizmete gelince kimse yok meydanlarda. boþ laflarla feceymiþ bilmem tvitýrmýþ bunlarý gecinde yuksek okul yaptýrma dernegi kuruldu inþaat için yardým yapmayý deneyin herkese saygýlar.

Üye
    Yer
    rusya moskova
    Teþekkür
    25
    Aldýðý Teþekkür
    67

google map tan yeri ni isaretlyip foto olarak atarmisiniz?

Üye
    Yer
    almanya
    Teþekkür
    0
    Aldýðý Teþekkür
    41

Ünal kardesim seni taniyamadim ve sen kimlerdensin bilmiyorum ama sunu söyleyim yazdigin tüm kelimelerin hepsine fazlasiyla katiliyorum. Su bir gercek, lütfen kimse yanlis anlamasin bizim memleketimiz üc dil bileninide, üniversite ögretmeninide basa gecirmistir amma velakin simdiki baskanin tek sanssizligi zamaninda yapilamamis yatirimlarin 20 sene öncesinden yapilacak seylerin yapilamamasi ve zaten hersey elden gitmisken Agacören nüfus vermeye basladigi zamanda bu baskanin basa gecmesidir, bence bundan daha iyisini inanin arasanizda zor bulursunuz, Adamda acayip ber memleket sevdasi var. Lütfen o insana her konuda yardimci olun. Bundan sonra Agacörenden cikacak baska bir aday ve adaylarin ne yapabilecegini düsünüyorsunuz? Elinde bir asami olacagini veya havadan zembille paralarmi inecegini havadan Agacörene fabrikalarmi düsünüyorsunuz. Herseyden önce yüzde 65 ve 73 oy almis bir insani yargiladiginizi düsünün: egerki bu insan kötü olsaydi yönetimde beceriksiz olsaydi kesinlikle ikinci dönem secilmezdi. Lütfen elnizdekinini degerini bilin kendi secdiginiz insan kalpten yürekten destek verin. saygilarimla.

Yeni Üye
    Teþekkür
    18
    Aldýðý Teþekkür
    7

ALLAH RAZI OLSUN ...

Üye
    Teþekkür
    0
    Aldýðý Teþekkür
    59

himmet kardeþ hani yazdýklarýmla birisini yada birilerini karalamak yada kollamak degil sadece bakýyorum kimi face kimisi tvitter bilmem bir diðeri neler neler þimdi bunlar agacöreni düþünüyor yatýp kalkýp o zaman secime ne kaldý çok düþünen ben daha iyisini yaparým diyen varsa buyursun gelsinde millet sandýkta ne kadar degerleri var verecegi oyla degerlendirsin gerçi toplasan bir elin parmaklarýný gecmezde yapýlan haksýzlýga insan dayanamýyor.habib efendi fýrat baþkanýn bir numaralý garibanýydý daha öncedende ramazan baþkanýn adamýydý bakýyorum internet baglantýsý var yazýyor ha bire. hazim beye bakýyorum babasý ilçede baþkan allah razý olsun senin gibi çalýþaný gelmedi diye yemin ediyor.amahesaba katmadýklarý bazý þeyler var fýrat baþkandan önce ilçede akmayan sular toplanmayan çöpler çalýþmayan araç gerecler çalýþmayan disiplini olmayan bir belediye maaþlarýný alamayan personel alacaklarý ödenmeyen esnaflar kredisi bitmiþ bir belediye arkadaþlar baþkan ilkinde ilçede yaþayan hatta o zaman yaþamayanlarda oy veriyorlardý vatandaþlarýn dörtte üçünün destegiyle secildi ikincisinde ise diðer iki adayýn toplamýndan yüz oyda fazla alarak secildi. hal böyle iken bakýyorum felaket tellallarý durumdan menmun degil.oysa çagýrsa baþkan bunlarý ertesi gün lehine gececk tipler ama baþkan bu tip insanlara deger vermez.onlarda ancak böyle egolarýný tatmýn ediyorlar demekki.olacak be baþkan meyveli agac taþlanýrmýþ yiyecegi kadar alsa yine iyi bunlar dallarýný kýrmak için ugraþ veriyorlar fazlasý haram bilmiyorlar.kimi evi var diye kimi traktör aldý diye kimisi arabasý var diye þikayet ediyor baþkan olmadan yoktuya.baþkanýn hem insan hemde altýn sarrafý oldugunu unutuyorlar.sen iþine hizmetine devam et baþkan ne motivasyonun boz ne moralini bizler destegimizi artirarak devam ettiricez hemde hiç bir menfaat beklemeden allah yar ve yardýmcýn olsun.herkese saygýlar.

Sayfa 1/2 12 SonSon