Sayfa 1/2 12 SonSon
12 sonuçtan 1 ile 10 arası

Hybrid View

Üye
    Yer
    almanya
    Teşekkür
    0
    Aldığı Teşekkür
    41

Standart Agacörende Genc Yasta Hayatini Kaybedenler Aniti

Saygideger Büyüklerim ve cok Degerli Agacören sitesine üye olan kardeslerim; Inaninki en son Merhum Adem abinin Trafik kazasinda hayatini kaybetmesi, benide cok derinden sarsdi. Inaninki suana kadar Merhum Adem Aydina yazilan taziye, Mesajlarini görünce ölülerimize ne kadar cok sahip ciktigimiz gördüm suana kadar sadece Merhum Adem Aydina 60 civarinda taziye ve bassagli mesaji yazilmis, Öyle candan, cigerden ve kalpten sevdigimiz, daha hayatinin baharinda genc yasinda hayata gözlerini yuman kardeslerimiz varki ben istiyorumki tabiki sizde isterseniz bu degerli merhum ve merhume kardeslerimiz icin Agacörenimize bir anit mezarlari yapilsin. Kisaca hayat hikayeleriyle birlikte anitta isimleri olsun, isimleri unutulmasin bu anit mezarla hep isimleri anilsin ve senenin bir günü secilsin o gün hersene o insanlar anilsin. Ne dersiniz böyle bisey yapmak istesek sizlerin maddi katkisi olurmu? Öncelikle bu merhume ve merhumlarin ailelerine sorulup onlarinda fikirleri alinipta onlarda isterse daha iyi olur.

Benim Tanidigim Trafik kazalarinda olsun veya normal kazalarda olsun tanidigim isimler var sizlerinde bildigi veya hatirladiginiz isimler varsa yazin lütfen.

Merhume : Aynur Görgülü (Kiraz Görgülü Teyzenin Kizi)
    Merhum : Soner Arslanhan
    Merhum : Eski Bicerci Kamber amcanin oglu (ismini hatirlayamadim.)
    Merhum : Adem Görgülü ( Mobilyaci Saban Görgülünün Oglu)
    Merhum : Özdemir Beklevic (Salih Beklevicin kardesi)
    Merhum : Sarraf Dede Göktas abinin Oglu
    Merhum : Ali Riza Serin
    Merhum : Önder Salmanin Kardesi
    Merhum : Adem Aydin (Sami amcanin Oglu)
    Merhum : Lokman Göktas
    Merhum : Soner Öztürk
    Merhum : Sakip ATAK ( Avusturyada Genc Yasta Kaybettimiz kardesimiz)
    Merhum : Yasin ACAR
    Konu HAKAN SERIN tarafından (12.07.2011 Saat 17:52 ) değiştirilmiştir.

2. Facebook Adınla Yorum Yap

Yeni Üye
    Teşekkür
    0
    Aldığı Teşekkür
    2

allah hepsine gani gani rahmet eylesin diyorummm... filmin birinde bi replik vardı:
    Ölümün olduğu yerde daha ciddi ne olabilir kiii.....?
    Dizlerimin üzerinde yaşamaktansa,ayaklarımın üzerinde ölmeyi tercih ederim....

SITE YETKILISI
    Yer
    ALMANYA / Neuss
    Teşekkür
    529
    Aldığı Teşekkür
    315

Güzel bir düsünce Himmet abi aslinda güzel olur
    "Ya Rabbi, Senden Ne Gelirse Makbulümdür. Hoştur Bana Senden Gelen, Ya Hıl'at ü Yahut Kefen; Ya Taze Gül, Yahut Diken, Lütfun da Hoş, Kahrın da Hoş.

Üye
    Teşekkür
    81
    Aldığı Teşekkür
    183

MEMLEKETİMDE O KADAR ÇOK DRAM VARKİ ANIT YAZMAYA KALKSAN LEVHALAR DOLUSU DİZİN ÇIKAR....AMA CANLILARI İÇİN BİR ŞEY YAPAMAYAN BİR HALKIMIZ ÖLÜLERİ İÇİN NE YAPACAK...ÖNEMLİ OLAN ÖLÜNÜN ARKASINDAN GENÇ YAŞLI FARKETMEZ SÖVMEMEK..SÖVDÜRTMEMEK..ANARKEN RUHUNA FATİHA OKUMAK ALLAH RIZASI İÇİN HAYRINA BİR YETİM SEVİNDİRMEK...HATIRATLARINA SAHİP ÇIKMAK GERİDE KALAN AİLESİNE ŞEVKAT VE SAYGI İLE BAKMAK(DAVRANMAYI SON SÖZ OLARAK SAKLADIM).....CANLILARI DA EN AZINDAN GURBETLEŞTİRMEMEK....KUCAKLAMAK....ÖLDÜRMEMEK KAHIRDAN GEREK HİMMET POSLUOĞLU YOKSA ANIT YAPSAN Kİ YAPTIN NE OLUR Kİ...ÖLEN EMİNİM ADIMA ANIT YAPIN DEMEYECEĞİ GİBİ SADECE DEMİRCİLERİN KARA MEHMET GİBİ BALTAMLA GÖMÜN VASİYETİ VUKUU BULACAKTIR..EN İYİSİ GÜZEL ANMAK YASLI GÖNÜLLE YASLANMAK KALANLARI EMANET GÖRMEK...HAL HATIR SORMAK EN İYİSİ......YOKSA CANLISINA SAHİP ÇIKMAYAN ÖLÜSÜNE SARILIP YATAMAZ..ALLAH BÜTÜN ÖLENLERİMİZİN GUNAHINI AFFETSİN VE KALANLARINA SABIR VERSİN...

Üye
    Yer
    izmir tr
    Teşekkür
    5
    Aldığı Teşekkür
    64

cok güzel düsünce
    ama amasi var sevgili kardesim sen git bizim mezarliklarmizi bir gez gez görki icler acisi sevdiklerimizin üstünü otlar bürümüs
    kaldiki anit yapacaklar nerdeeeeeeee
    öldünmü unutulursun
    halbuki onlarin acisi yüreklerimizi daglar beli bir zaman gectimi unutulurlar
    her persenbe günleri giderim icler acisi :korktum:
    adam üc gülhü bir elhami esirgeyenler var mezarlarini senelerdir ziyaret etmeyenler var sen gelmisin anit mezar diyorsun :icon_shadeicon_s:
    ama cok yerinde bir düsü´nce insallah gerceklesir allahtan ölenlerimize rahmet dilerim

Kıdemli Üye
    Teşekkür
    396
    Aldığı Teşekkür
    353

Degerli kardeşim himmet güzel fikir amma velakin hamza kardeşimin dedi gibi önce dirimize sahip çıkmak lazim Adem kardeşimizin topraga verdigimizin ertesi günü burada seviyesiz bir şahıs dügün yaptı ve 2 gün boyunca davul zurna ve saz çaldırdı biz önce cenazeye saygıyı ögrenmemiz gerek neymiş efendim o şahsın köyde akrabası ölmüşte onun için burada agaçörende dügün çaldırmış ulan kefere tobe tobee agaçörendeki cenaze degilmi saygısız adam ölen daha 30 yaş üzerinde bir fidan senin köydeki ölen akraban 80 yaşın üzerinde bizim agaçörenli arkadaşlarda sagolsun o dügüne gittiler ve oynadılar dedigim gibi önce kendi ölümüze ve cenazemize saygılı olmalıyız ama yok ya daha dile getirilecekçok problemler var ama neyse önerin için teşekürler ..

Kıdemli Üye
    Yer
    ankara
    Teşekkür
    931
    Aldığı Teşekkür
    463

emeğinize sağlık. ölüm ölümdür şakası gerçeği yok bu işin. Tüm geçmişlerinize Allah gani gani rahmet eylesin

Yeni Üye
    Teşekkür
    0
    Teşekkür almış : 1

değerli kardeşler geçen yıl kaybettiğimiz " NEŞET KIYAK " unutulmasın lütfen

Üye
    Teşekkür
    81
    Aldığı Teşekkür
    183

Alıntı tayfunkocaoglu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    değerli kardeşler geçen yıl kaybettiğimiz " NEŞET KIYAK " unutulmasın lütfen
    EVET BİR EFSANEYDİ AĞAÇÖRENDE MÜHENDİS DENİLEBİLECEK DERECEDE TOPOGRAFYA BİLGİSİNE HAİZ BİRİSİYDİ.ALLAH RAHMET EYLESİN CANLI TARİHTİ...........(EĞER BENİM BİLDİĞİM NEŞET KIYAKSA)

Yeni Üye
    Teşekkür
    0
    Teşekkür almış : 1

Değerli Ağaçören halkına duyurulur; Hakkın rahmetine kavuşan ve şu anda ebedi istirhte çekilmiş olan tüm geçmişlerimize yapacağımız en büyük anıt önce duva edip Fatiha okumak ardından 1 fidan dikmek en hayırlısı olacaktır. Hayatını her ne sebeple olusa olsun kaybedenlere Allah Rahmet eylesin diyor geride kalan tüm yakınları ile dostlarına baş sağlığı diliyorum. Yattıkları yer nur, mekanları cennet ve komşuları Hz.Muhammed Aleyhüvesellem olsun. Bizleride sevenlerimiz kaldırsın ve sevenlerimizin yanında mezarımız nasip olsun....

Sayfa 1/2 12 SonSon