Sayfa 1/2 12 SonSon
11 sonuçtan 1 ile 10 arası
    Üye
    Yer
    almanya
    Teşekkür
    0
    Aldığı Teşekkür
    41

Standart Ağaçören'de Okuma Salonunun Temeli Atıldı

Ağaçören'de okuma salonunun temeli atıldı
    Aksaray'da Ağaçören ve Çevresi Eğitim Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'nin maddi durumu iyi olmayan örgencilerin eğitimine destek vermek için yaptırdığı okuma salonunun temeli atıldı.

Aksaray'da Ağaçören ve Çevresi Eğitim Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'nin maddi durumu iyi olmayan örgencilerin eğitimine destek vermek için yaptırdığı okuma salonunun temeli atıldı.
    Törene Ağaçören Belediye Başkanı Fırat Salman, Dernek Başkanı İbrahim Işık ve çok sayıda davetli katıldı. Dernek Başkanı İbrahim Işık, bir milletin geleceği hakkında kehanette bulunmak isteyenlerin, o milletin gençlerine verilen eğitime bakması gerektiğini vurguladı.

Işık, "Geleceğimizin emanetçileri olan çocuklarımızın eğitimine katkıda bulunmak amacıyla yapacak olduğumuz okuma salonu, maddi durumu düşük ve okuma imkânı bulunmayan çocuklarımızın derdine deva olacak bir müessese olacak. Ayrıca bu projenin gerçekleşmesi için desteklerini esirgemeyen Belediye Başkanı Fırat Salman'a, büyük bir fedakârlık örneği göstererek arsayı bağışlayan Süleyman Görgülü'ye ve emeği geçen herkese şükranlarımızı sunar hayırlara vesile olmasını Mevla'dan dilerim." ifadelerini kullandı.
    Belediye Başkanı Fırat Salman ise salonun çevredeki birçok örgencinin eğitimine büyük katkılar sağlayacağını ve emeği geçenlere teşekkür ettiğini dile getirdi.
    İlçe müftüsünün yaptığı dua sonrası temele ilk harç döküldü. 2 bin 500 metrekare alana üç kat olarak yapılacak okuma salonunun yeni eğitim öğretim yılına yetiştirilmesi planlanıyor. Ayrıca okuma salonunun üst katında örgencilerin kalması için yurt da yapilacak.
    Ekli Resimler Ekli Resimler  

2. Facebook Adınla Yorum Yap

SITE YETKILISI
    Yer
    ALMANYA / Neuss
    Teşekkür
    529
    Aldığı Teşekkür
    315

hayirli ugurlu olsun memleketimize
    "Ya Rabbi, Senden Ne Gelirse Makbulümdür. Hoştur Bana Senden Gelen, Ya Hıl'at ü Yahut Kefen; Ya Taze Gül, Yahut Diken, Lütfun da Hoş, Kahrın da Hoş.

Yeni Üye
    Teşekkür
    4
    Aldığı Teşekkür
    17

Özellikle kız öğrencilerimiz için çok önemli bir ihtiyaçtı ilçemizde yurt.Bu gibi yatırımlar Ağaçören Meslek Yüksek Okulu'nun da alt yapısı olacaktır.Memleketimizin yararına bir çivi çakandan Allah razı olsun.

Üye
    Teşekkür
    0
    Aldığı Teşekkür
    28

hayırlı olsun

Yeni Üye
    Teşekkür
    0
    Aldığı Teşekkür
    6

Vatana Millete hayırlı olsun

Yeni Üye
    Yer
    hollanda
    Teşekkür
    0
    Aldığı Teşekkür
    13

hastannesi gitmis adliyesi gitmis bir koye bunlari yapsan ne olur okumus birtane insan cikmismi zamaninda koca koye belediye baskani bulamadikta ozalin partisinden salih ataki mecbur kaldikta aday yaptik ey agacorenliler 50 senelik belediye aynisi calisma olmasada uzakta olsada agacoreni seviyoruz sunku benim dogdum yer saygilar

Yeni Üye
    Teşekkür
    4
    Aldığı Teşekkür
    17

Alıntı dogangorgulu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hastannesi gitmis adliyesi gitmis bir koye bunlari yapsan ne olur okumus birtane insan cikmismi zamaninda koca koye belediye baskani bulamadikta ozalin partisinden salih ataki mecbur kaldikta aday yaptik ey agacorenliler 50 senelik belediye aynisi calisma olmasada uzakta olsada agacoreni seviyoruz sunku benim dogdum yer saygilar
    Hemşerim uzaktan davulun sesi hoş gelir.Eleştirmesi kolay.O zaman taşın altına elini koyacaksın.Çocuklarını okutacaksın veya imkanın dahilinde okuyanlara yardım edeceksin.Bu tip kurumlara yardım edeceksin.Yani kuru lafla memleket sevgisi olmuyor.Biz ne yapabiliriz buna bakmak lazım.

Yeni Üye
    Yer
    hollanda
    Teşekkür
    0
    Aldığı Teşekkür
    13

sevgili ersoy serin kardesim biz agac oren ilce olsun diye salih ataka gunlerce korumalik yaptik senin yasin benden 20 yas kucuk kusura bakma adliyeyi benmi getirecegim hastaneyi benmi alacagim su an akp belediye baskani ak partili yapamiyorlarsa halk halinden menmunsa agacoren akp yuzde seksen oy veriyorsa yapacak bir sey yok saygilar:nono:

Üye
    Teşekkür
    0
    Aldığı Teşekkür
    59

merabalar arkadaşlar dogan arkadaşımızın malesef ilçemiz le ilçemiz insanlarıyla alakası yok bunu herkes bilir.hayırda hasanattede katkısı olmaz ya gardaş eğer bu ve bu tur temellere senınde katkın olsa ilçe dahada güzelleşir sende zerre kadar memleket sevgisi yok yazık yazık.

Kıdemli Üye
    Yer
    ankara
    Teşekkür
    931
    Aldığı Teşekkür
    463

faydalı bir hizmet. emeği geçenlerden Allah razı olsun

Sayfa 1/2 12 SonSon