3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Hybrid View

Yeni Üye
    Teşekkür
    212
    Aldığı Teşekkür
    39

Standart Göllü'lü Abdullah İnaltekin Aksaray´da Bağımsız Milletvekili Adayı

Aslen Ağaçören, Göllü Köyünden olan Sayın Abdullah İnaltekin Aksaray' dan Bağımsız Milletvekili adayı olduğunu yazılı basın açıklaması ile ilan eden Sayın Abdullah İnaltekin Bey Ağaçören ve çevresi Hemşerilerimize özel olarak basın açıklaması yayınlamıstır..

Sayın İnaltekin'in Basın Açıklaması :

Aksaray Bağımsız Milletvekili Adayı Abdullah İnaltekin, neden bağımsız aday olduğuna ve projelerine dair bir yazılı basın açıklaması yaptı

Neden Aksaray Bağımsız milletvekili Adaylığı ?

Adaylığım; Aksaray‘ın ve bölgesinin temel sorunlarını bilen, uygulanan çözümlerin ekonomik ve sosyal açıdan yeterli olmadığını gören ve bölgenin sorunlarına yeni çözümler oluşturmada katkıda bulunmak için bilgi ve birikimlerimi bu amaca aktarma sorumluluğuyla verilmiş bir karardır.

TEMEL HEDEFLERİM:

Aksaray insanı, kurum, kuruluş ve sivil toplum örgütleriyle Aksaray’ın daha gelişmiş standartlara kavuşması için yapılması gerekenleri araştıran bu konularda projeler üreten bir sistem içinde olmalıdır. Bilinmelidir ki ‚ Milli mücadelelere şahsi hırs değil, milli ideal, milli onur sebep olmuştur.‘

Doğal ve kültürel değerlere zarar vermeyen, dengeli ve sürdürülebilir kalkınma stratejileri geliştirerek Aksaray’ın gelişim dinamiklerini hayata geçirilmelidir. Bu niteliklerde bir kalkınmanın gerçekleştirilebilmesi için ihtiyaç duyulan ortak bilincin oluşturulması, misyonum ve adaylığımın temel amaçlarından biridir.

Aksaray’ın ve 6 ilçesi, 46 kasabası ve 148 köyünden oluşan bölgesinin kalkınmada devletin dışında özel sektör ve sivil toplum kuruluşlarına da önemli görevler düştüğüne inanıyorum. Bu iki yapı arasında güçlü ortaklıklar gerçekleştirilmesi için köprü olmayı bir vazife bilirim.

Sosyo-ekonomik kalkınmanın nitelikli eğitim ve bilime dayalı olduğu hepimizin bildiği bir gerçektir. Eğitim politikalarının geliştirilmesi ve iyileştirilmesine yönelik çabalara destek vermek yine temel konularımın başında yer almaktadır. Yıllardır Camili, Çepni Şabanlı köylerinden Ağaçören’e yürüyerek okula giden öğrenciler bugün devletin kurumlarında ve özel sektörde önemli mevkiilere gelebildiklerine şahit olmaktayız. İşte eğitim değişimde bu denli sıçrama unsurudur. Keza Harmandalı kasabası, bölgesinde eğitimli insanların barındırdığı ender yerlerimizdendir. Ortaköy geçmişten günümüze çevre köylerin Pazar alanı olmuş sürekli gelişen bir ilçemizdir. Tüm bu özelliklerin en iyi şekilde değerlendirilmesi gerekir.
    Bugün Aksaray’ın ilçeleri özellikle Ortaköy, Ağaçören Meslek Yüksek Okulu talepleri ile dikkat çekmektedir. Bu ilçelerimizde hem üretim merkezleri hem de üretime dönük meslek okulları açılması temel ihtiyaçtır. Kurum ve kuruluşları ile bu ilçelerimiz büyümeye hazırdır.

Hedefim , çevre ilçe, kasaba ve köyleri ile Aksaray’ımızın, küreselleşme sürecinde dünyanın içinde bulunduğu toplumsal, ekonomik, siyasi, teknolojik dönüşümlerin dışında kalmaması gerekliliğine inanarak toplumsal kaygı taşıyan, ülke ve millet yararına çalışmayı bir vatandaşlık görevi sayan, kültürel motiflerimize sahip çıkan herkesin buluşma noktası olmasıdır.
    Zira ‚ medeniyetin emir ve talep ettiğini yapmak, insan olmak için yeterlidir.‘

Aksaray ve bölgemizin sorunları ve ortaya konan çözüm yollarına ilişkin projelerimiz geniş bir şekilde www.inaltekin2011.org sitemizde yer almaktadır. Tüm vatandaşlarımız projelerimizi bu sitemizden takip edebilirler.
    Hemşehrilerime en içten sevgi saygı ve selamlarımı iletirim.

Abdullah İnaltekin
    Aksaray Bağımsız Milletvekili Adayı
    Ekli Resimler Ekli Resimler  
    Haysiyet ve Şeref nedir ? İçi ve dısı aynı olan HAYSİYETLİ ve ŞEREFLİDİR. İnsan OLMAK nedir? YAPAYALNIZ kimselerin yanında olmadığı zaman YANINDA birileri varmıs gibi DAVRANMASINI bilmektir INSAN olmak!

2. Facebook Adınla Yorum Yap

SITE YETKILISI
    Yer
    ALMANYA / Neuss
    Teşekkür
    529
    Aldığı Teşekkür
    315

INSALLAH HEMSERIMIZDENDE BIR MILLET VEKILI OLUR NEDEN OLMASIN DEMI? bizim insanimizin nesi eksik? Allah yolunu acik etsin hemserimizin:icon23:
    "Ya Rabbi, Senden Ne Gelirse Makbulümdür. Hoştur Bana Senden Gelen, Ya Hıl'at ü Yahut Kefen; Ya Taze Gül, Yahut Diken, Lütfun da Hoş, Kahrın da Hoş.

Yeni Üye
    Yer
    ankara
    Teşekkür
    0
    Aldığı Teşekkür
    6

Allah Yardim etsin insallah kazanir.