Sayfa 1/2 12 SonSon
18 sonuçtan 1 ile 10 arası
    Üye
    Yer
    izmir tr
    Teşekkür
    5
    Aldığı Teşekkür
    64

Standart Aksaray Milletvekili Adayları AKP CHP MHP 12 Haziran Seçimleri 2011

AKSARAYIMIZIN HASIN BIR SECIM SÜRECI GECIRECEGE BENZIYOR
    BIR BIRINDEN DEGERLI ADAYLAR MEYDANLARA CIKACAK
    HAYDI HAYIRLISI
    Aksaray AKP CHP MHP Milletvekili Adayları 11 Nisan 2011 Tarihi İtibariyle Kesinleşti,İsimler Şöyle:
    Aksaray Ak Parti Milletvekili Adayları Kesinleşti – İsimler Şöyle:
    1 ALİ RIZA ALABOYUN 08.03.1957 MADEN YÜKSEK MÜHENDİSİ
    2 RUHİ AÇIKGÖZ 01.11.1963 MAKİNE MÜHENDİSİ -PLANLAMA UZMANI EKONOMİST
    3 İLKNUR İNCEÖZ 16.10.1973 AVUKAT

Aksaray CHP Milletvekili Adayları Kesinleşti – İsimler Şöyle:
    MAHMUT ÖZTÜRK EKONOMİST Yüksek ANKARA
    ÖZLEM GÜNEŞ MÜHENDİS Yüksek AKSARAY
    MUAMMER DİLEK MALİ MÜŞAVİR Yüksek AKSARAY

Aksaray MHP Milletvekili Adayları Kesinleşti – İsimler Şöyle:

Sıra Adı Soyadı Ögrenim Durumu Meslegi
    1 KILIÇASLAN EKIN Üniversite ZIRAAT MÜHENDISI
    2 MUSTAFA TUGRUL KARACAER Yüksek Lisans MALIYECI
    3 RAHIM AYDIN Üniversite TIP DOKTORU
    Aksaray AKP MHP ve CHP Milletvekili Listesi 11 Nisan 2011 tarihinde kesinleşti. 12 Haziran 2011 Seçimlerinde Aday gösterilen milletvekili listesi bu sayfadan yayınlandı
    Ekli Küçük Resimler Ekli Küçük Resimler Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  secim-2011.jpg
Görüntüleme: 354
Büyüklüğü:  14,7 KB (Kilobyte)
ID:	1329  
    Konu Öcalan YÜCEL tarafından (15.04.2011 Saat 02:04 ) değiştirilmiştir. Sebep: TAHRIK EDICI KARIKATUR.

2. Facebook Adınla Yorum Yap

Yeni Üye
    Teşekkür
    6
    Aldığı Teşekkür
    10

ne söz verecekler 2 dönem kandırıp ilçeyi köye çeviren bu vekiller değilmi hangi yüz ve sıfatla tekrar halkın karşısına çıkacaklar merak ediyorum ama yinede halkımız kahraman gibi karşılarlar içimizden olmayan birinin bizlere sahip çıkacağına hizmet edeceğinede inanmıyorum yalancı bunlar yine atıp tutup koltuklarına yapışacaklar yazıklar olsun başka söz bulamıyorum

Üye
    Teşekkür
    0
    Aldığı Teşekkür
    28

ergün bey çok acı yorum yapmış?????

Yeni Üye
    Teşekkür
    4
    Aldığı Teşekkür
    14

Ergün bey karin boslugundan konusmus.
    Sen tüm Türkiyeyi bir agacören ile mi degerlendiriyorsun?
    Belki agacören icin hakli olabilirsin, ama bu belediye secimi degil.
    Iki dönemdir belediye baskaligi yapan baskana sor ne yapmis?

Yeni Üye
    Teşekkür
    0
    Aldığı Teşekkür
    21

ergün abi yerden göge kadar haklı

Üye
    Yer
    rusya moskova
    Teşekkür
    25
    Aldığı Teşekkür
    67

katiliyorum...........
    Konu Öcalan YÜCEL tarafından (15.04.2011 Saat 01:50 ) değiştirilmiştir.

Yeni Üye
    Teşekkür
    6
    Aldığı Teşekkür
    10

Bu yazdıklarım acı değil gerçek,bir ilçenin bünyesinde varolan kamu hizmet binalarını ilçenizden alırsa, o ilçe sınırları içerisinde kamu hizmet binalarındaki hizmetlerin yanında görevli personellerinde başka kurum ve kuruluşlara görevlendirilmesi gitmesi sonrasında en basiti olarak ne esnafın kazancı olur nede ilçedeki diğer kiralama ve benzeri canlılık olur. Bu iktidar kaç yıldır iktidarda bir ilçeye bir üniversitenin kolunu getiremezmiydi al size bacasız fabrika bu yine başka bir iktidar olsa bu imkanlarda olsa onlarada aynı düşüncede olurdum. Çünkü bu çoğunlukla iktidarlar bir daha gelmez gelmediği gibi bir dönem dört, bir dönemde üç Milletrvekili birarada seçmek Meclise göndermek zor o nedenle bu ilçede her seçimde bu iktidara full oy vermiş ve ilçemizinde hizmet istemesi normal değilmi?

Yeni Üye
    Teşekkür
    14
    Aldığı Teşekkür
    16

Arkadaslarin yorumlarina baktimda haberi sadece ak partinin vekil adaylari uzerinden yorumluyorlar,oysa ki haberci uc partinin vekil adaylarini vermis,illa mevcut millet vekilleri mi kazanacak yine oyle ya bu yorumlardan o anlasiliyor,madem iyi degil vekiller chp,mhp veya burada adi gecmeyen aksaraydan aday olan pek cok vekil aday var,oyumuzu onlara verelim.yada soyle mi dusunuyoruz biz versek ne olcak ki nasil olsa ak partinin adaylari kazanacak.demek ki sadece burdaki yorumcu hemserilerim dogruyu gorebiliyor aksaray halki kor.saygilarimla..

Yeni Üye
    Yer
    TR İZMİR-ÇEŞME
    Teşekkür
    21
    Aldığı Teşekkür
    18

bir ilçe olacaksın senin ve cevrendeki köylerin oyları ile bir vekil adayı çıkartamayacaksın evet bu husus biraz vahim demekki biz yani ilçe ve köyler biribirleri ile arasında büyük bi uyumsuzluk var benim demem şu BAŞKAN ÇALIŞIYOR ALLAH RAZI OLSUN ama sadece ilçe içerisinde hiç köylere veya köylülerle köy odalarında bir kez oturupta sohbet etmişmi partilerin ilçe başkanlarından hangisi seçim zamanı hariç bir kez olsun birlik beraberlik için siyaset namına ne yapmış yok öyle kardeşim böyle olmaz ilk önce kendi içinden başlayacaksın öz eleştiriye bunu yaparsan o zaman işte ilçedende bir vekil adyı çıkartırsın o zamanda sana hizmette gelir remi binada gelir ilçende köy olmaktan çıkar ilçeyi üç beş kişi eline almış onlar yönetiyor onların sözü geçiyor bu zihniyeten biz ağaçörenlilere hiç bir fayda gelmez ben buna inanıyorum.

Üye
    Yer
    ANKARA
    Teşekkür
    12
    Aldığı Teşekkür
    21

Kıymetlı arkadaşlar ben ve herkes dilediği partiye oy verebilir hiç kimsenin kararları hiç kimseyi ilgilendirmez. Sizler Ama Kapatılan DTP'li olun Ama AKP'li olun ama eleştiriye açık olun.Özellikle site yönetiminde görev alan arkadaşlar sizlerin yaptığıda yanlış burası bir bölgenin ve kasabanın veyahut bir ilçenin sitesi olabilir ama buraya gelen herkes kırıcı ve inciltici sözler sarf etmemek kaydı ile dilediği insanı dilediği siyesi partiyi eleştire bilir.Taraflı davranıp eleştiri ağırlıklı sözleri silerek bir yerlere varılmaz madem ki eleştiri ağırlıklı sözler yanlış sözler doğrusunu siz yapın öğrenelim.İnsanlar neden akp iyi eleştiriyor Aksaray millet vekillerini neden eleştiriyor düşündünüzmü hiç yapılan yorumları siliyorsunuz 9 yılda Ağaçören'e 9 m yolmu yapmışlar Hükümet Konağından Öğretmen Evinden başka ve ilçe jandarma komutanlığından başka ne yapılmış HÜKÜMET KONAĞI ve ÖĞRETMEN EVİ bir dönem önceki Sayın İl genel Meclis üyesi Tuncay ATAK'beyin özverisi ve üstün mücadelesi sayesinde kullanıma açılmıştır (Yetkililerden birisi çıksın desin yalan diye) İlçe Jandarma komutanlığıda Sayın Ergün AYDIN'bin sayasinde ihalesi yapılmıştır (Yetkililerden birisi çıksın desin yalan diye) başka ne yapıldı çarşı içindeki boyalı taşlarmı.? Lütfen biraz gerçekci olalım gerçekleri görelim Şayet Ağaçören halkı mevcut vekillerini seçmiş ise hizmet istemez eleştirmez ise ayıp seçenlerin Ağaçören halkının ayıbıdır.Neden oy veriyorum ben makam için mi ihale için mi hayır bana ve Ağaçören'e hizmet etsinlerdiye.
    Yine söylüyorum herkes dilediği kişiyi dilediği partiyi ve parti mensuplarını inciltmeden ve kırıcı olmadan eleştire bilir buna kimse engel olamaz.
    Yazımı vakit ayırıp okuyan herkese enderin saygı ve sevgilerimle.....
    Konu SeferEROĞLU tarafından (15.04.2011 Saat 15:55 ) değiştirilmiştir.
    Dalından Kopan Yaprağın Akibetini Rüzgar Tayin Eder.:icon23:

Sayfa 1/2 12 SonSon