Sayfa 1/2 12 SonSon
12 sonuçtan 1 ile 10 arası
    Üye
    Teşekkür
    33
    Aldığı Teşekkür
    88

Standart Ankara Ağaçörenliler Derneğinden Duyuru..

Derneğimize Resmi olarak üye olan Tüm hemşerilerimizin Dikkatine;

Derneğimizin 2.Olağan Genel Kurul Toplantası 30.01.2011 tarihinde Aşağıda belirtilen adreste yapılacaktır.Toplantının Gündem Maddeleri;
    1-Derneğimizin İki Yıllık Faaliyet durumu.
    2-Derneğimizin Gelir Gider durumu.
    3-Derneğimizin Başkan,Yönetim ve Denetim organlarının seçimi.
    4-Dernek Tüzüğünün mevcut duruma göre yeniden düzenlenmesi.
    5-Dilek ve temenniler..

Genel Kurul Adresi:
    Ayvalı Caddesi Beste Sokak No:1
    Kasalar Etlik/ANKARA

Yazışma Adresi:
    Hazim Bekleviç
    izmir caddesi No:31/48
    Kızılay/ANKARA
    Tel:05392382226
    03124254331

Değerli Üyelerimiz ve Hemşerilerimiz ; Derneğimizin Kuruluşunun Üçüncü yılındayız. Tüzüğümüz gereği yasal olarak iki yılda bir Yönetim organlarını seçmek zorundayız.Resmi üyelerimizin tamamını toplantımıza bekliyoruz. Mazereti olanlar durumunu belirtir bir yazıyla mektupla veya şahsen yukarıdaki yazışma adresine bildirmelerini önemle rica ederiz.

Dernek Yönetim Kurulu
    Başkan
    Hazim Bekleviç
    Konu Bekleviç Hazim tarafından (22.01.2011 Saat 02:05 ) değiştirilmiştir.

2. Facebook Adınla Yorum Yap

Kıdemli Üye
    Yer
    ankara
    Teşekkür
    931
    Aldığı Teşekkür
    463

ben yokum

Yeni Üye
    Teşekkür
    21
    Aldığı Teşekkür
    3

üye olan arkadaşların telefonuna msj atsanız kimsenin haberi yok. daha iyi olmazmı

Üye
    Teşekkür
    33
    Aldığı Teşekkür
    88

Alıntı yunus görgülü Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    üye olan arkadaşların telefonuna msj atsanız kimsenin haberi yok. daha iyi olmazmı
    Olur tabi neden olmasın. Toplantı gününe kadar bütün üyelerimizle birebir görüşeceğiz.. Toplantıya katılmayan ve mazeret bildirmeyenler hakkkındada Tüzükteki yasal prosüdürü uyguluyacağız.Bu haber sadece hemşerilerimize bilgi amaçlıdır... Teşekür ederim...

Yeni Üye
    Yer
    Avusturya
    Teşekkür
    0
    Aldığı Teşekkür
    12

ankaradaki tüm agacörenlilere ve ankara agacörenliler dernegi yönetim kuruluna saygi ve selamlarimla yeni yapilacak yönetim kurulu toplantinizin hayirli olmasini allahtan diler yeni secilecek yönetim kurulu üyelerine hayirli ve basarili görevler temenni ederim. bende 3 yil kadar bu dernekcilik isleriyle ugastigimden dolyi iyi bilirim ne kadar mesakkatli bir sikintisi oldugunu alla yar ve yardimciniz olsun allaha emanet olun saygilarimla

Üye
    Teşekkür
    0
    Aldığı Teşekkür
    59

toplantının hayırlı olmasını temennı ederken yenı secılecek yonetım kurulunun daha oncekı yonetım gıbı sıyaset yapmamalarını temennı eder saygılar sunarım derneklekler hızmet amaclı bırlestırıcı kaynastırıcı amaclı olmalıdır bızım ne hıkmetse almanya ve ankaradakı derneklerımız farklı alanlarda falıyet gosterdıklerınden çok fazla hızmete zaman bulamadılar galıba herkese selamlar.

Üye
    Teşekkür
    33
    Aldığı Teşekkür
    88

Alıntı Görgülü Saban Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ankaradaki tüm agacörenlilere ve ankara agacörenliler dernegi yönetim kuruluna saygi ve selamlarimla yeni yapilacak yönetim kurulu toplantinizin hayirli olmasini allahtan diler yeni secilecek yönetim kurulu üyelerine hayirli ve basarili görevler temenni ederim. bende 3 yil kadar bu dernekcilik isleriyle ugastigimden dolyi iyi bilirim ne kadar mesakkatli bir sikintisi oldugunu alla yar ve yardimciniz olsun allaha emanet olun saygilarimla

Düşünceleriniz için teşekür ederim..Keşke herkes sizin gibi olaylara yaklaşsa.. Dernekler kişilerin değil topluluklarındır..Bizi eleştiren insanlar bizim nelerle mücadele ettiğimizi öğrense sanırım hakkımızdaki düşünceleri değişir.Altında sevgi olmayan hiç bir birliktelik varlığını sürdüremez..Sanırım Ağaçörenliler olarak sevgisizliğin acısını çektik çekiyoruz..İnşallah gelecek nesillerimiz bunu aşar.

Yeni Üye
    Teşekkür
    58
    Aldığı Teşekkür
    16

malesef ankarada derneye sahip cıkamadık cok cüzi miktarda aidatı bile ödemedik gitmedik bos bıraktık . ondan sonra dedikoduya basladık yok siyaset karıstı kirası pahalı vesaire. demeye

Üye
    Teşekkür
    33
    Aldığı Teşekkür
    88

Alıntı mehmet görgülü Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    malesef ankarada derneye sahip cıkamadık cok cüzi miktarda aidatı bile ödemedik gitmedik bos bıraktık . ondan sonra dedikoduya basladık yok siyaset karıstı kirası pahalı vesaire. demeye
    Desinler memedim desinler... Biz butür eleştirileri göze aldıkta yola çıktık.. İnşallah eleştiren kardeşlerimde ellerini vicdanlarına korlar oluşturmak istediğimiz bu birlik ve beraberliğin önüne taş koymazlar..Biz hiçbir siyasetçimize oy toplamak için dernek kurmadık..Herkese eşit mesafede olduk yine olacağız.. Aklında soru işareti olan her Ağaçörenli Kardeşim dernek başkanıyla birebir irtibata geçip istediğini sorabilir..Bende üzülüyorum.İşlerimizin yoğunluğundan Gönlümüzden geçenleri yapamadık ama olsun. Zamanla hepsi olacak..

Üye
    Teşekkür
    33
    Aldığı Teşekkür
    88

Ayrıca dün hava şartlarının kötü olmasına rağmen toğlantımıza katılan yeni yönetimin oluşması için desdek veren ve aidatını zamanında ödeyen tüm üyelerimize ayrı ayrı teşekür ederim...Durmak yok yola devam..

Sayfa 1/2 12 SonSon