10 sonuçtan 1 ile 10 arası
    Eğitim Sevgiyle Başlar.
    Teşekkür
    108
    Aldığı Teşekkür
    111

Standart Yüksekokulun temeli atıldı !

ŞEREFLİKOÇHİSAR Uygulamalı Teknoloji ve İşletmecilik Yüksek Okulu inşaatı için hafriyat çalışması, Belediye Başkanı Hakverdi Altuğ ile Aksaray Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Necdet Sağlam’ın da katıldığı törenle başladı.

2011-2012 eğitim yılı için ek kontenjan ile öğrenci alacak olan Şereflikoçhisar Uygulamalı Teknoloji Yüksek Okulu’nun binasının yapımı için ilk adım atılarak, Belediye Başkanlığı tarafından temel kazı için tören düzenlendi. Aksaray Üniversitesi Şereflikoçhisar Berat Cömeroğlu Meslek Yüksek Okulu binasının hemen yanında bulunan futbol sahasının bulunduğu alana inşa edilecek Yüksek okulun temel kazı alanın geniş tutularak, ileriki yıllarda kurulması muhtemel bir Tuz Gölü Üniversitesi için mevcut alt yapının da hazırlandığı belirtildi. Bu konuda öneri sunan Aksaray Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Necdet Sağlam, yeni yapılacak binanın mevcut bina ile uyumlu bir şekilde yapılmasını istedi.
    Ekli Küçük Resimler Ekli Küçük Resimler Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  logo4_1024x768.jpg
Görüntüleme: 257
Büyüklüğü:  48,3 KB (Kilobyte)
ID:	1266  

2. Facebook Adınla Yorum Yap

Üye
    Teşekkür
    33
    Aldığı Teşekkür
    88

Haberin başlığını okuyunca Ağaçören'e yapılacağını sandım.Biran olsun içimi bir sevinç kapladı ama neyse. Darısı bizim başımıza..Durmak yok Yüksek Okul istemeye Devam...

Üye
    Yer
    almanya
    Teşekkür
    0
    Aldığı Teşekkür
    41

Vallaha Bende haberin basligini okuyunca Hazim Baskanim gibi düsündüm. Insallah darisi bizim Agacörenimizin basina..

Üye
    Yer
    ANKARA
    Teşekkür
    12
    Aldığı Teşekkür
    21

BEN DE AĞAÇÖRENDE YAPILAÇAK DİYE BİR AN ŞAŞIRDIM VE SEVİNDİM.
    Konu Öcalan YÜCEL tarafından (23.01.2011 Saat 17:43 ) değiştirilmiştir.
    Dalından Kopan Yaprağın Akibetini Rüzgar Tayin Eder.:icon23:

Yeni Üye
    Teşekkür
    2
    Aldığı Teşekkür
    6

Kardeşim öyle bi başlık atmışınki insanın şaşırmaması içten bile değil. Güzel kardeşim böyle başlık atma zira biz bu tür şeylere alışkın değiliz. Ne işimiz var bizim yüksek okulla falan biz böyle iyiyiz ne güzel bak her geçen gün nufusumuz azalıyor. Tahminen bir ay önce aksaraydan D SMART takmaya geldiler inanın servisci genç diyorki yav burayı zor buldum diyor ve ekledi burası cidden ilçemi dedi yalanım varsa Allah canımı alsın bende elbette ilçe dedim tekrar servisci genç şöyle dedi burası ilçecen çok büyük bi köye benziyor hiç ilçelik vasvı taşımıyor dedi. Ne acı demi içim kan ağlıyor arkadaşlar sadece bir tane Ağaçörenimiz var ( Panlımız ) başka yok iyide olsa kötüde olsa burası bizim memleketimiz ama ne hikmetse buranın havasındanmıdır suyundanmıdır bu kadarı siyasetci geldi geçti hep kendilerini düşündü bu halkıda düşünen Allah rızası içinde bu memlekete birşeylerde yapacak biri veya birileri gelsin diye Allaha dua ediyorum.

Habip GÖÇMEN

Kıdemli Üye
    Yer
    ankara
    Teşekkür
    931
    Aldığı Teşekkür
    463

koçhisarda yüksek okul yokken nüfusu daha büyüktü. şimdi nüfusu yarıya düştü. ilginç

Yeni Üye
    Teşekkür
    2
    Aldığı Teşekkür
    6

Peki kardeşim bize siyaset yok. Peki diğerlerine neden var? Ayrıca ben burda siyaset yapmıyorum vatandaş olarak onlardan bilgi istiyorum. İller bankasından her ay Ağaçören belediyesine gelen 4 kişinin hakkını soruyorum ayrıca sende sor eline vuranmı var, dilini kesenmi var? Bak Peygamber evendimiz ne diyor.

Haksızlık karşısında susan dilsiz şeytandır. Muhammed Mustafa s.a.v.

Habip Göçmen
    Ekli Küçük Resimler Ekli Küçük Resimler Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  Yorumsuz.jpg
Görüntüleme: 0
Büyüklüğü:  31,0 KB (Kilobyte)
ID:	1271  
    Konu SERHAT SERT tarafından (23.01.2011 Saat 01:30 ) değiştirilmiştir.

Yeni Üye
    Teşekkür
    2
    Aldığı Teşekkür
    6

Tabiki öcelan kardeşim herpimiz ağaçörenliyiz. Ben burda kimseye hakaret etmiyorum ve yalanda söylemiyorum ben belgeyle konuşuyorum kafadanda sıkmıyorum. Bu site birinin veya birilerinin teklindeyse söylende bizde bilelim yok değilse o zaman özgürce yorumumuda yaparım ayrıca zamanı geldiğinde yüz yüzede geleceğiz ve yaptıklarınıda yapmadıklarınıda konuşacağız bundanda kimsenin şüpesi olmasın. Benim amacım insanlarımızın gözlerini biraz açmaları artık şu derin uykudan uyanmaları. Ağaçörenli olmasam umrumda bile değil ne halleri varsa görsünler banane diyebilirim ama bu şartlarda dememde diyenede gereken cevabı veririm burası benim memleketim. Ben memleketimin, kendimin hakkını ararım bunada kimse engel olamaz. Yok diyorsanızki burası Krallıkla yönetiliyor hakkını arayamazsınız diyorsanız o ayrı.
    Ayrıca ben bura A partisi B partisi hakkında konuşmuyorum ve particilikde yapmıyorum. Nasıl yerel yönetim bu sitede yapacaklarını, yaptıklarını yayımlatıyorsa bende aynı şekelde bu site üzerinden birinci ağızdan bilgi istiyorum. Eğerki şu yazdığım yorummum silinirse o zaman ben sizin taraf tuttuğunuza inanacağım ve bu site yanlı taraflı davranıyor diyeceğim

Habip Göçmen

Yeni Üye
    Teşekkür
    2
    Aldığı Teşekkür
    6

Dikkat ederseniz ben burda siyaset yapmıyorum küçük düşürücü, aşağılayıcı, rencide edici kelimelerde kullanmıyorum ama ne hikmetse ara ara yorumlarım sudan sebepler gösterilerek siliniyor.

Habip Göçmen

Kıdemli Üye
    Yer
    Çerkezköy
    Teşekkür
    306
    Aldığı Teşekkür
    244

Alıntı Bekleviç Hazim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Haberin başlığını okuyunca Ağaçören'e yapılacağını sandım.Biran olsun içimi bir sevinç kapladı ama neyse. Darısı bizim başımıza..Durmak yok Yüksek Okul istemeye Devam...
    aynen HAZIM abi hayırlısı inşallah darısı bizim başımıza
    Ben dostlarımı ne kalbimle ne de aklımla severim, Olur ya... Kalp durur... Akıl unutur... Ben dostlarımı ruhumla severim, O ne durur, ne de unutur... " MEVLANA