1 sonuçtan 1 ile 1 arası
    Eğitim Sevgiyle Başlar.
    Teşekkür
    108
    Aldığı Teşekkür
    111

Standart Tır şarampole devrildi ; 1 ölü

Aksaray - Nevşehir Karayolu 15. kilometresi Ağzıkarahan mevkiinde meydana gelen kazada 1 kişi hayatını kaybetti..

Kaza dün öğle saatlerinde Aksaray – Nevşehir Karayolu 15. kilometresi Ağzıkarahan mevkiinde meydana geldi.

Nevşehir’den Aksaray istikametine tuğla taşıyan Mustafa Güven (31) idaresindeki 50 EP 416 plakalı tır sürücünün aniden direksiyon hâkimiyetini kaybetmesi sonucu şarampole devrildi. Kazada ters dönün tırda sürücü sıkıştı. Yoldan geçen diğer araç sürücüleri tarafından haber verilmesi üzerine olay yerine intikal eden 112 Acil Yardım ekipleri, itfaiye ekipleri, sivil savunma ekipleri ve polis ekipleri kurtarma çalışması başlatırken, yaklaşık yarım saat süren bir çalışma sonrası tır sürücüsü Mustafa Güven sıkıştığı yerden çıkartılabildi. Olay yerinde hazır bekleyen 112 Acil Yardım ekipleri tarafından ilk müdahalesi yapılan sürücü Aksaray Devlet Hastanesi Acil Servisi’ne kaldırılırken, burada yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı..
    Ekli Küçük Resimler Ekli Küçük Resimler Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  127541655546066156.jpg
Görüntüleme: 121
Büyüklüğü:  76,7 KB (Kilobyte)
ID:	1231  

2. Facebook Adınla Yorum Yap

Bu Konudaki Etiketler