2 sonuçtan 1 ile 2 arası
 1. #1
  Yeni Üye
  Üyelik tarihi
  23.12.2009
  Yer
  almanya/duisburg
  Yaş
  38
  Mesajlar
  5
  Teşekkür
  0
  Aldığı Teşekkür
  9

  Bayrak2 Siyonist Mason birliklerin Dünya üzerindeki etkileri!!!


  MASONLUK VE YAHUDİLİK

  Muharref (yahudiler tarafından değiştirilmiş) Tevrat' ta Yahudi ırkının Dünya milletlerine yapması emredilen vahşet ve katliam şekilleri ayrıntılı bir şekilde belirtilirken, gizli, dikkat çekmeyecek yöntemler detaylı olarak anlatılmış çeşitli yollar gösterilmiştir. Bu yöntemler uygulandığında, milletler içten çökertilecek, ne hedef alınan milletler bunu farkedebilecek, ne de olayların arkasında bir Yahudi'nin ismi duyulacaktır.

  Yalnız kendi ritülellerinde Yahudilikle ilişkileri anlaşılan MASONLUK Tevrat'ın telkinlerini aynen benimseyen, Yahudiliğin işte bu gizli kollarından biridir.

  Masonlar Yahudi'lerle olan ilişkilerini gizli tutmayı lüzumlu görmektedirler; çünkü siyonizm ile aynı amacın güdüldüğünü anlatarak faaliyet göstermek yerine, yardım kuruluşlarını paravan yapıp hayırsever kişiler görünümü altında bu amaca hizmet etmek kendileri açısından daha verimli sonuçlar doğurmaktadır.

  Masonluk Yahudilik ile doğrudan alakalı olduğu için mason mahfillerinde uygulanan törenler ve ritüeller, aynı zamanda mason düşünceleri tabiatıyla Tevrat'tan alınacaktır.

  "Ritüellerimizde Tevrat'tan sayısız alıntı mevcuttur" (Mimar Sinan-1983, Sayı:47, Sayfa:39)


  ' Ve kral Salamon gönderip Sûr'dan Hiram'ı getirtti. Naftoli sıptından dul bir kadının oğlu idi. Ve babası Sûr'lu bir adamdı. Tunç işçisi idi. Hiram bütün tunç işleri işlemekte hikmetle ve anlayış ve hünerle dolu idi. Ve Salamon gelip bütün onun işlerini yaptı.'


  Hiram Usta'nın hikayesi yukarıda ki Tevrat ayetleri ile başlamaktadır.

  Hiram efsanesi bir rittir ve tekrisin vereceği bütün ilkeleri de kapsamaktadır. Adayın yaşadığı ve bizzat hiramı temsil ettiği Hiram efsanesi tekris töreni sembolik bir oyundur. (Çırak, Kalfa, Usta-S:102)

  Zaten masonluk mutlak hakikatin ancak bu ihata ve sezişlere ve bizzat tekamül etme neticesinde yaşanabilecek bir sırdır. Bu sır mühr-ü süleyman' ın iç dıl'ında ne güzel resm ve remz edilmiştir. Birbirine irca etmek suretiyle mütemadi bir devrin sayrureti Hiram'da en mükemmel şeklini bulur. (TÜRK MASON DERGİSİ-Ocak 1951 S.1, Sf:22)


  Bu birliklerin karsisina kim ve kimler karsi koyacak kim koymali... ???müslüman birliklerimiz tekrar aralarinda güven saglayip birleseceklermi???

  sevgiler emrah eroglu


 2. Facebook Adınla Yorum Yap

 3. #2
  Kıdemli Üye
  Üyelik tarihi
  07.12.2009
  Yer
  ankara
  Mesajlar
  439
  Teşekkür
  931
  Aldığı Teşekkür
  463

  Standart

  siz siz olun eğer islamiyete inanıyorsunuz asla boyun eğmeyin. kimsenin hatrına dininizi satmayın. hak ne ise onu yaşayın.


 

 

Benzer Konular

 1. Enise ve Muhammet görkemli bir düğün merasimi ile dünya evine girdiler
  By Müslüm Görgülü in forum Düğün - Nişan - Sünnet
  Yorum: 10
  Son Mesaj: 21.11.2011, 14:49
 2. Dünya Kupasını Kim Alacak?
  By Ahmet Öztürk in forum Anketler
  Yorum: 23
  Son Mesaj: 14.10.2010, 02:03
 3. Yorum: 5
  Son Mesaj: 20.09.2010, 13:48
 4. Dünya Savaşı
  By elif cetin in forum Tarihi Kalıntılar
  Yorum: 0
  Son Mesaj: 15.02.2010, 16:42
 5. Ailenin kişilik gelişiminde etkileri
  By Leyla Beklevic in forum Çocuk Eğitimi
  Yorum: 0
  Son Mesaj: 23.11.2009, 23:30

Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •