Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
26 sonuçtan 11 ile 20 arası
    Kıdemli Üye
    Yer
    ankara
    Teşekkür
    931
    Aldığı Teşekkür
    463

inşallah kazanan millet olmuştur.

Yeni Üye
    Teşekkür
    31
    Aldığı Teşekkür
    30

Devlet Bahceliyi bicok kisi begenmez ama hakkında birtane yolsuzluk davası yok..iyi bir siyasetci olmaya bilir ama iyi bir devlet adami en azindan calmayan insanlarin dinlerini istismar etmeyen bir kişilik.. kendi anayasını ötesinde aslında anayasa mahkemesi ile yüksek yargiyi degistirmek olan bir partının gazina gelip ikisinide aynı kefedeymis gibi gösterdiler bunada herkes inandi..simdi neden mi hayır dedim sizlere söyleyeyim..hayır dedim cünkü bir demokrasi olacaksa bana icerigini anlatmasi gerekirdi ama anlatmadılar..hayır dedim cünkü olayi göz göre göre partizanlıga döküp amacini astılar.. hayır dedim bir önceki anayasadan farkı sadece bi kac virgülle ayırıp bi kac söz ekleyerek yaptıklari icin..hayır dedim her kesimden birer bilir kisi alip onlarla hazırlamadiklari icin..hayır dedim cünkü en iyisini biz bilirz biz yapariz dedikleri icin..hayır dedim cünkü herseyi toz pembe gösterip insanlari kandırdıkları icin.hayır dedim hersecimde dokunulmazlıkları kaldiracam deyip kaldiramadigi icin...hayır dedim cünkü bir caniye sayın deyip verecekse aldıgı kellelerin hesabını (şehitler icin ) verecek dedigi icin...hayır dedim derdini anlatan ona inanan bi ciftci vatandasimiza "ananıda al git " dedigi icin..hayır dedim toplumdaki ayrısmalar arttıgı icin..hayır dedim YÖK diye bi kurumu degistirecegini söyleyip ardindan kendi adamlarini atayinca vazgectiklerinden ve kendi adamlari döneminde sorun olmayacak deyip KPSS, kaymakamlık sınavı polislik sınavi algs ...12 sınavda sorular calınıp bunları gizlemeye calıstıkları icin..hayır asgari ücretliyi işverene ezdirip memurun alım gücünü azalttıgı icin..hayır dedim her ile üniv.de acmayı hedef koyup her tarafta üniv.deli issiz yaptıkları icin...hayır dedim diyarbakır belediye baskanına ses cıkartamayıp( kameralar karsısında Tc basbakanına Hass...r diye küfür ettigi halde sessiz kalan) apo ile gizli görüsmelerini sakladıkları icin .hayır dedim acilim adi altında pkklıları davul zurna ile karsılayıp pisman degilim dedikleri halde savcılara baskı uygulayıp savunmalarını degistirdikleri icin.hayır dedim israile one minit diyerek boykot uygulayalım deyp ihracatin %3o gibi artıgına sahit oldugumuza ve 9tane Türk vatandasimizi öldürüp özür dilemedikleri halde asla görüsmeyecez deyip (dısisleri bakani Ahmet Davutoglu)yurt dısınca gizlice görüsüp bunu israilli habercilerden ogrendigimiz icin.hayır dedim cünkü 49 yıllıgına israillere kiraladiklari yerleri iptal eden anayasa mahkemesine tavır aldıkları icin(simdiye kadar israil girdigi yerden kolay kolay cıkmamıs cıktıgı yerleride cöl edip cıkmıstır )hayır dedim oglunun 3 günlük sirketinin milyon dolarlık aldigi yatlar icin..hayır dedim bakanlarin est dost akraba ve tanıdıklarının sirketlerinin dünyada ilk 500 girmis olup servetlerine servet kattıkları icin .hayır dedim birck hizmeti anadolu halkından esirgedikleri icin.. hayır diyorum cünkü iki dönemdir iktidardaki partinin belediyesi olup elinden kurumları alinan(devam edecek ) bir ilcem oldugu icin..hayır diyorum cünkü elimizdeki imkanlarla ancak bu kadarını yapabiliyorz diyen bir belediye yönetimi icin( parlemontada partisi olmayan bir partinin yada bagimsiz bir partinin belediyesi gibi) ve sunada cok sasirdim ana muhalefet partisinin lideri gelmis kim olursa olsun isim olarak fark etmes onun bir ricasi önünde saygıda kusur edemyecegimiz ve her zaman talepte bulunacagimiz insanlar icin emir oldugu halde gereken ilginin gösterilmedigi böyle bir nimetten faydanılmadigina... hayır dedim cok sükür cünkü evet dedikten sonra dagda halay ceken pkk lilari görüp istedigimiz aldik artık bizide tanıyacaklar özerklik verecekler cünkü verilen vaatler var dedikleri icin.sadece askeriyedeki saltanatı bitirecekleri icin evet demek isterdim ama yelpaza genis oldugu icin onada hayır dedim..Simdi Hayrlı günler diliyorum hayrlara vesile olmasi icin...
    Konu Öcalan YÜCEL tarafından (19.09.2010 Saat 14:53 ) değiştirilmiştir. Sebep: ulkuculeri rahatsiz eden sey silindi

Yeni Üye
    Teşekkür
    0
    Aldığı Teşekkür
    14

Neden EVET çünkü pkk yol kesip hayır istiyor.

Bdp,Chp,Mhp ve İşci partiside Hayır bildirisi yayınladı.

MHP'nin tabanı referandumda eridi.

Bahçeli partisini bitirmeye devam ediyor.

Hala MHP tabanının ülkücülerden ouştuğunu zannediyor.

Attığı adımlarla ülkücülerin artık MHP de olmadıklarını göremiyor.

Kürtler terör örgütü ve BDP'nin tehdit ve şantajlarına, MHP ve CHP'nin tüm yalan ve iftiralarına rağmen büyük bir riski göze alarak sandık başına gittiğini hep beraber gördük.

Bu oylama siyasi bir oylama değildi.

Değişikliği MHP veya CHP getirmiş olsaydı, yine EVET derdim.

Kemal Görgülüme Saygılar sunarım.
    Konu Öcalan YÜCEL tarafından (19.09.2010 Saat 14:29 ) değiştirilmiştir. Sebep: adalete intikal eden konular ve hukum yiyenleri desifre etmek dogru degildir

Yeni Üye
    Teşekkür
    95
    Aldığı Teşekkür
    8

onlar dua etsin. en azindan daha agizlari guylun yatiyor. onlarda ar diye bisey olsa kimsenin icine cikamazlardi.
    Gençliğine güvenip daha cok erken derken, belki elveda bile diyemezsin giderken :paket3-15:

Kıdemli Üye
    Teşekkür
    396
    Aldığı Teşekkür
    353

arkadaslar lüfen tansiyonu yükseltmeyelim hepimiz aynı memleketliyiz çogumuz akrabayız birbirimizden kız aldık kız verdik kalp kırmadan yorum yapalım saygılarımla.

Yeni Üye
    Teşekkür
    11
    Teşekkür almış : 5

Ne yazıkki bazı parti liderleri, Milletmizin hür iradesiyle yapmış olduğu oylamayı hazmedemiyorlar.
    Kendi karanlık düşüncelerini türkiyenin üzerine sermeye çalışarak: ÜLKEMİZİN karanlık bir sürece girdiğinden dem vuruyorlar. Ne garip ve ne utanılacak bir durum. Emeği geçen tüm paylaşımcı arkadaşlara teşekkür ediyorum.

Yeni Üye
    Teşekkür
    31
    Aldığı Teşekkür
    30

Güzel düsüncelerin ve yorumların icin tsk ederim…Gecenki yorumumda bastan sona gitmistim simdi sondan basa gideyim…
    Eski Bayındırlık ve İskan Bakanı Koray Aydın, hakkında ki suclamalar usulsuzluk icin dayanamayıp istifa etmis bir bakan ve Yüce Divanda 2yıl 7ay davası sürmüp 216yıl 6 ay hapis cezasiyla yarginlanıp ozamanki heyet baskanı Hasım Kılıcda dahil 11-0 kararla beraat etmis ve kameralar karsısında su sözü söylemistir: "Bu karar zalim suçlayıcıların yüzünde bir şamar gibi patladı" ve “Siyasete kaldığım yerden devam edeceğim"…Simdiki bakanlar ve baskabakan dahil olmak üzere o kadar usulsuzluk suclamarın dogru olmadigini savunarak (isifa etmeden olsun)yüce divanda yargılanmayı göze alabilirler mi?(ki bundan dolayı dokunulmazlıkların ardına saklanıp kaldıramıyorlar).Bir örnek verip gececem bu mevzuyu Kemal Unakıtan bakanlıgı zamanında Vergi Affı adı altında kendi sirketinin devlete olan borclarını sildirmedi mi_!? tabi ne olduysa gariban vatanadasa memuruna iscisine cifcisine oldu nasıl olsa vergi borcunu tıkır tıkır zamanı gelince ödüyor…Ayrıca sen ülkücülere silah kacakcılıgı uyusturucu ticareti ve buna benzer kelimeleri kullanamazsın cünkü zaten ülkücü olan bir insan bunların hic birini yapamaz yapmazda gecmisteki idam edilen hapislerde ceza alan ülkücülere haksızlık edersn ve haklarına gecersn vatanını milletini seven ülkücülere bu gibi ithamlarda bulanmak kimseye yakısık almaz, fakat Mhp partisi adi altında birileri girip ondan yararlanmaya calıstıysa oda parti yönetiminin sucudur ona gönül vermis ülkücülerin degil….
    Hazır ülkücüler demisken tabanın eridigini düsünmüsün ama kimse senin gibi düsünmüyor cünkü bu secimi göze alarak degerlendirmede bulunuyorsan 1 sene sonraki secimde farkı göreceksin baska bisey demiyorum..
    Gelgelelim bu secimlerdeki uygulanan baskılar ve yapılan haksızlıklara HSK 4 milyona yakın engelli vatandaslarımızın alt yapı olusturulmadıgından oy kullanamadigi acıkladi ne tesadüfdür ki secimlerden önce dernek olarak biz hayır oyu kullanacagız diye aciklama yapmıslardı ve secimden sonra 700binden fazla oyunda gecersiz oldugu acıklandı…sence bu olanlarda bitenler cok mu normal geliyor …
    Sen yazını yazarken neden Evet dedigini(parti tabanlı) yazmısın düsüncelerini anlatmısın..Keske ne ye Evet dediginin bilerek anayasanın icerigine bakıp ondan kesitler sunarak Evet dediginide yazsaydın..
    Herkesimin Evet nedeni farklı bak seninkisi parti tabanli baskası icin demokrasi baskası icin özgürlük kimisi icin gecmisle hesaplasma kimisi icin bicok derdin skıntının bitecek oldugunu düsünmesi…..bunları göze alarak MHP CHP ve diger Hayır oyu verecek partilerin derneklerin odalarin koopların nasıl aynı kefeye koyarak aynıymıs gibi düsünüyorsun_?bence herkesin ideolejisi fikri farklıdır bunu unutmamak gerek…diyorum ve buda bu konuyla ilgili son yorumum diyerek bitiyorum…

Yeni Üye
    Teşekkür
    0
    Aldığı Teşekkür
    14

Kemal bey;

Neden EVET çünkü terör örgütü yol kesip hayır istiyordu.

Sanırım bu yeter, diğer yazdıklarına sen inanıyorsan bende inanıyorum...
    Konu Öcalan YÜCEL tarafından (19.09.2010 Saat 14:32 ) değiştirilmiştir. Sebep: tansiyonu yuseltmeyin lutfen

Üye
    Yer
    antalya
    Teşekkür
    31
    Aldığı Teşekkür
    82

Alıntı Kemal GöRGüLü Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Güzel düsüncelerin ve yorumların icin tsk ederim…Gecenki yorumumda bastan sona gitmistim simdi sondan basa gideyim…
    Eski Bayındırlık ve İskan Bakanı Koray Aydın, hakkında ki suclamalar usulsuzluk icin dayanamayıp istifa etmis bir bakan ve Yüce Divanda 2yıl 7ay davası sürmüp 216yıl 6 ay hapis cezasiyla yarginlanıp ozamanki heyet baskanı Hasım Kılıcda dahil 11-0 kararla beraat etmis ve kameralar karsısında su sözü söylemistir: "Bu karar zalim suçlayıcıların yüzünde bir şamar gibi patladı" ve “Siyasete kaldığım yerden devam edeceğim"…Simdiki bakanlar ve baskabakan dahil olmak üzere o kadar usulsuzluk suclamarın dogru olmadigini savunarak (isifa etmeden olsun)yüce divanda yargılanmayı göze alabilirler mi?(ki bundan dolayı dokunulmazlıkların ardına saklanıp kaldıramıyorlar).Bir örnek verip gececem bu mevzuyu Kemal Unakıtan bakanlıgı zamanında Vergi Affı adı altında kendi sirketinin devlete olan borclarını sildirmedi mi_!? tabi ne olduysa gariban vatanadasa memuruna iscisine cifcisine oldu nasıl olsa vergi borcunu tıkır tıkır zamanı gelince ödüyor…Ayrıca sen ülkücülere silah kacakcılıgı uyusturucu ticareti ve buna benzer kelimeleri kullanamazsın cünkü zaten ülkücü olan bir insan bunların hic birini yapamaz yapmazda gecmisteki idam edilen hapislerde ceza alan ülkücülere haksızlık edersn ve haklarına gecersn vatanını milletini seven ülkücülere bu gibi ithamlarda bulanmak kimseye yakısık almaz, fakat Mhp partisi adi altında birileri girip ondan yararlanmaya calıstıysa oda parti yönetiminin sucudur ona gönül vermis ülkücülerin degil….
    Hazır ülkücüler demisken tabanın eridigini düsünmüsün ama kimse senin gibi düsünmüyor cünkü bu secimi göze alarak degerlendirmede bulunuyorsan 1 sene sonraki secimde farkı göreceksin baska bisey demiyorum..
    Gelgelelim bu secimlerdeki uygulanan baskılar ve yapılan haksızlıklara HSK 4 milyona yakın engelli vatandaslarımızın alt yapı olusturulmadıgından oy kullanamadigi acıkladi ne tesadüfdür ki secimlerden önce dernek olarak biz hayır oyu kullanacagız diye aciklama yapmıslardı ve secimden sonra 700binden fazla oyunda gecersiz oldugu acıklandı…sence bu olanlarda bitenler cok mu normal geliyor …
    Sen yazını yazarken neden Evet dedigini(parti tabanlı) yazmısın düsüncelerini anlatmısın..Keske ne ye Evet dediginin bilerek anayasanın icerigine bakıp ondan kesitler sunarak Evet dediginide yazsaydın..
    Herkesimin Evet nedeni farklı bak seninkisi parti tabanli baskası icin demokrasi baskası icin özgürlük kimisi icin gecmisle hesaplasma kimisi icin bicok derdin skıntının bitecek oldugunu düsünmesi…..bunları göze alarak MHP CHP ve diger Hayır oyu verecek partilerin derneklerin odalarin koopların nasıl aynı kefeye koyarak aynıymıs gibi düsünüyorsun_?bence herkesin ideolejisi fikri farklıdır bunu unutmamak gerek…diyorum ve buda bu konuyla ilgili son yorumum diyerek bitiyorum…
    ben fanatik mhp liyim ama bahçeli gibi biri gitmedikçe asla oy vermem o şeref sizi astırmamak için imzayı kim attı güzel kardeşim mhpliyi bıktırdı iyice o koltuğa yapıştı adam bıraksada ülkücüler rahatlasa

Yeni Üye
    Yer
    ankara
    Teşekkür
    0
    Aldığı Teşekkür
    9

aziz nesin cok ğüzelsöylemiş

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon