5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Threaded View

Kıdemli Üye
    Teşekkür
    0
    Teşekkür almış : 0

Bayrak Aksaray'da İsrail Protestosu

Filistin'e yardım götüren gemilere İsrail ordusunun saldırısı Aksaray'da da protesto edildi.

Filistin'e yardım götüren gemilere İsrail ordusunun saldırısı Aksaray'da da protesto edildi.

Anadolu Gençlik Dergisi, Memur-Sen, Alperen Ocakları ve bir çok sivil toplum örgütünün önderliğinde düzenlenen İsrail'i protesto eylemine yüzlerce kişi katıldı. İkindi namazının ardından Ulu Cami önünde toplanan kalabalık Filistin ve Türk bayrakları ile dün gece Gazze'ye yardım götüren gemilere düzenlenen saldırıyı protesto etti. Ellerinde pankartlarla sloganlar atarak yürüyüşe geçen kalabalık gruba apartmanlar ve iş yerlerinden çıkan vatandaşlar alkışlarla destek verdi. Vilayet Meydanı'nda protesto eylemine katılan tüm örgütler adına bir basın açıklaması yapan Memur-Sen Aksaray Şube Başkanı Seyfullah Baysal, “Terörist devlet İsrail'in Filistin'e insani yardım götüren gemiye yaptığı baskını şiddetle kınıyor ve lanetliyoruz. Bu saldırı tüm insanlığa karşı yapılmış bir saldırıdır. Başta milletimiz olmak üzere bütün insanlık bu vahşete seyirci kalmayacak, gerekli tepkiyi gösterecektir” dedi.
    Daha sonra gösteriye katılanlar olaysız bir şekilde dağıldılar.

iha
    Ekli Küçük Resimler Ekli Küçük Resimler Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  5877_NpAdvMainFea.jpg
Görüntüleme: 112
Büyüklüğü:  44,7 KB (Kilobyte)
ID:	1018  

2. Facebook Adınla Yorum Yap