Sayfa 1/3 123 SonSon
26 sonuçtan 1 ile 10 arası
    Kıdemli Üye
    Teşekkür
    0
    Teşekkür almış : 0

Bayrak "YÜKSEKOKUL İSTİYORUZ" İMZA KAMPANYASI

ÇOK AÇİLEN İLÇE YETKİLİSİ BELEDİYE MECLİSİ "YÜKSEKOKUL İSTİYORUZ" İMZA KAMPANYASI BAŞLATMALIDIR.

Ağaçören Web Sitemizde Yüksekokul İstiyoruz" İmza Kampanyasına Destek Veren Ağaçörenli Hemşerilerimizin İsimlerini Sitemizde yayınlayacağız.

Gün Birlik ve Beramberlik günüdür.

NOT: Saygı değer Ağaçörenli hemşerilerim siyası görüşünüz ve düşünceniz ne olursa olsun sizleri bu konuda birlik ve Beramberlik içinde olmaya davet ediyoruz. Kampanyaya destek olan bütün destekçilerin isimlerini ve konumlarını sitemizde yayınlayacağız.

İlgililerin bu sese kulak tıkama yerine bir an önce kampanyayı başlatacağını umuyoruz.

Fikirlerinden yararladığımız [ame="http://www.agacorenliyiz.biz/forum/showthread.php?p=6038#post6038"]Yrd.Doç.Dr. Sami ACAR [/video]beye teşekkür ederiz.
    Ekli Küçük Resimler Ekli Küçük Resimler Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  gelecegimizi-istiyoruz.jpg
Görüntüleme: 455
Büyüklüğü:  72,8 KB (Kilobyte)
ID:	1006   Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  YÜKSEK OKUL ISTIYORUZ2.jpg
Görüntüleme: 266
Büyüklüğü:  88,7 KB (Kilobyte)
ID:	1134  
    Konu HAKAN SERIN tarafından (04.08.2010 Saat 23:07 ) değiştirilmiştir.

2. Editor 15 teşekkür almış

+ Show/Hide list of the thanked

3. Facebook Adınla Yorum Yap

Yeni Üye
    Teşekkür
    4
    Aldığı Teşekkür
    90

geç kalınmış bir davanın çocuklarıyız aslında.....gelişmenin ilerlemenin yolu;ilim ve fen den geçtiğini bilmeyen yoktur....rüştiye,medrese,mektep,okul,yüksekokul,ü niversite tarihte isimleri hep değişmiş ama mekanlar hep aynı kalmıştır.......ilçemize istenen yüksekokulun ticari boyutunu bir yana bırakıyorum,önemli olan gençlerimizin geleceği gerceğidir.....fazla bir şey demeceğim ama koltuk sevdalısı büyüklerimiz halka hizmet hakka hizmettir.........harekete geçelim bir an önce..................

Yeni Üye
    Yer
    Almanya-Hamburg
    Teşekkür
    1
    Aldığı Teşekkür
    15

Kardes belediyeye devlet odenek vermisse devlet butce o butceyi gecmesi zor. belediye borcla yapsin dersen o baska, diyeceksin sen nerden biliyorsun dersen 5 sene belediyede calistim zabita mud ozel kalemi idim yani sekreterya, ama illede acalimdersen bagis sitemi ile yaptirilir hayir severler vatandaslarin katkilari ile her sey senin dedigin gibi olmaz proje yer vs vs cok seyler var zaman alir ankaradan da destek lagzim anlican yani belediyenin butcesi ni asan seyler oldumu ext radan yazismalar ile cozulmeye calisi la bilirde, neyse hadi kalin saglicakla...

Üye
    Teşekkür
    33
    Aldığı Teşekkür
    88

Çok güzel bir uygulama.Emeği Geçenlerden Allah razı olsun. Ben bu uygulamayı Güzelyurt İlçesinin Derneğinde yaşamıştım ve çok gururlanmıştım.

Biz Ankara'da Ağaçören İlçesinin Derneğini kurduk yirminin üzerinde toplantı yaptık. Ne yazıkki insanlarımıza birlik ve beraberliğin önemini anlatamadık.Bugünkü Başkandanda dünkü Başkandanda maddi yardımı bırakın manevi yardım bile alamadık. Ama biz yine Derneğimizi yaşatmak için elimizden gelen tüm gayreti gözteriyoruz ve göstereceğiz.

Ağaçören de seçilmiş tüm Belediye başkanları bize Dernek konusunda hiç bir destek vermediler, biz Yüksekokul konusu olsun başka konu olsun ilçemize yapılacak hertürlü projede onlara destek vermeye hazırız.Elimizden gelenin fazlasını yapmaya ben ve arkadaşlarım hazırdır. Yeterki bizleri şunun bunun adamı diyerekten suçlayıp tavır almasınlar.

Derneğimizde Ankarada ikamet eden vatandaşlarımızın %80 ninin bilgileri mevcuttur. İlçemizden bize gelecek hertürlü teklife hazırız. Bugün imza toplarız, yarın para toplarız. Yeterki bizi arama cesaretini göstersinler.Memleket hepimizin...

Hazim Bekleviç
    Ankara Ağaçörenliler Derneği Başkanı
    Tel:05392382226

Kıdemli Üye
    Yer
    Çerkezköy
    Teşekkür
    306
    Aldığı Teşekkür
    244

Bu güzel proje için gerçekten cok sevindim ben tekirdag çerkezköyde yaşıyorum her türlü destek için ben kendi şahsım adıma varım ama burdaki agaçören ve cevresi insanlarına ulaşılması denirse onuda organize edebilirim yeterki projede bir tuzumuz olsun..
    Ben dostlarımı ne kalbimle ne de aklımla severim, Olur ya... Kalp durur... Akıl unutur... Ben dostlarımı ruhumla severim, O ne durur, ne de unutur... " MEVLANA

SITE YETKILISI
    Yer
    ALMANYA / Neuss
    Teşekkür
    529
    Aldığı Teşekkür
    315

EVET GUZEL ADIM BUNLAR BIR ELIN NESI VAR IKI ELIN SESI VAR BAZI SEYLER TEK BASINA OLMAZ BIZIMDE BIRLIKTELIGE KATILMA ZAMANIMIZ ARTIK
    "Ya Rabbi, Senden Ne Gelirse Makbulümdür. Hoştur Bana Senden Gelen, Ya Hıl'at ü Yahut Kefen; Ya Taze Gül, Yahut Diken, Lütfun da Hoş, Kahrın da Hoş.

Yeni Üye
    Teşekkür
    1
    Aldığı Teşekkür
    11

cok doruu

Kıdemli Üye
    Teşekkür
    396
    Aldığı Teşekkür
    353

isallah yüksek okul gelir ve agacörenin gencleri kahve köselerinden kurtulur ve agacörenin kaderi degisir her seyin hayırlısı dilegimle

Yeni Üye
    Teşekkür
    27
    Aldığı Teşekkür
    26

insallah bu guzel dusuncede dusunce olmaktan cikar gercek olur

Kıdemli Üye
    Yer
    ankara
    Teşekkür
    931
    Aldığı Teşekkür