6 sonuçtan 1 ile 6 arası
    Üye
    Yer
    Hamburg
    Teşekkür
    5
    Aldığı Teşekkür
    88

Pfeil Ask Sozleri ( Sms )

Ask Sözleri cep tellinizden gondermeniz icin... paylasim dedim bilmem isinize yarar mi.?

Sen seni seveni görmeyecek kadar körsen, o da sana sevgisini söylemeyecek kadar gururludur...

Zannetme ki gözlerim sana baktıkça bıkacak, ölsem de ruhum seninle kalacak, kapanırsa gözlerim senden önce bu hayata, inan ki son sözüm seni seviyorum olacak...

Tek başıma değilim, ben ve ümitsiz aşkım var...

Ayrılık küçük sevgileri öldürür, ama büyük sevgileri güçlendirir. Tıpkı rüzgarın mumu söndürüp, yangını körüklediği gibi...

Bütün mevsimleri bir günde, bütün yılları bir mevsimde yaşamaya razıyım seninle... Bir tutam sevinç, bir tutam umut ve bir tutam mutluluk gönderiyorum sana...

Başkasına kendinden fazla değer verme, ya onu kaybedersin ya da kendini mahvedersin...

Dün çiçekcinin önünde bir gül gördüm, dünyanın en güze lgünü benim diye haykırıyordu... O gülü aldım, ama en güzel gül olduğu için değil... Seni görüp utansın diye!

insanlar kirmizi güllerin pesinde kosarken ayaklari altinda ezilen papatyalarin farkina bile varmazlar

Öyle mutlu ol ki; güzellikler bile seni kyskansyn. Gözya?laryn yana?ynda nem de?il dadaklarynda kahkaha olsun. Mutluluklar hep senin olsun.

Sen en mükkemmel sevgiyi hak edicek kadar güzel fakat herkezin seni sevmeyi hak etmiyeceği kadar özelsin...

Bir su gibi berrak , bir cicek gibi sevgi yüklü , gökyüzü gibi yalyn, okyanus kadar derin, kelimelere sygmayacak kadar büyük bir sevgymyz oldugunu sakyn unutma !

Bugün ağlamayı düşünüyorsan sakın yapma çünkü bir yerde senin bir gülüşün için yaşayan biri var

Ne seni unutmak için bir çabam var içimde, ne de aşkımı körükleyen bir rüzgar,ne de seni görmeden durabilecek kadar güçlüyüm,ne de seni görmeye dayanacak bir kalbim var

Seni bulmaktan çok aramak isterim! Seni sevmeden önce anlamak isterim! Seni bir ömür boyu bitirmek değil de sana hep yeniden başlamak isterim

seni seviyorum diyen dillere deyil seniniçin aglıyan gözlere inan

sevgı etrafındakılerle olculuyorsa eger ac gozlerını ve etrafına bak gordugun herseyı feda edebılırım ama sakın aynaya bakma

aşk havuzuna sadece aptallar düşer.bende aşık oldum ama ben düşmedim beni ittiler . . .

gözleriyle gözlerine göz koyanın,gözlerimle gözlerini oyarım,gözlerini gözlerden sakın,gözlerin gözlerime lazım..

AY GECEYI SENI SEVDİĞİM KADAR SEVSEYDI DÜNYA GÜNEŞE HASRET KALIRDII

birgün aşklar biter hatıralar kalır kimi seversen sev hep hatırlatır sanma bir başkası yerimi alır gelenler gideni elbet aratır

mutlu olmak istiyorsan seveceksin gerçekten seviyorsan omrunu vereceksin

BİR GÜNÜ BİTİRDİM SENİ ÖZLEMEKLE,BİR SAATİ BİTİRDİM SENİ DÜŞÜNMEKLE,BİR GECEYİ DAHA BİTİRİYORUM SENİ BEKLEMEKLE AMA BİR SANİYE BİLE KACIRMADIM SENİ SEVMEKLE

ÖNÜNE GELENİ DEĞİL UĞRUNDA ÖLENİ SEV, SANA BAKANI DEĞİL SANA TAPANI SEV, SENİ AĞLATANI DEĞİL SENİN İÇİN AĞLANI SEV, UNUTMA;GÜNLÜK DEĞİL ÖMÜRLÜK SEV

şu dünyada hiçbirşey deymez birdamla göz yaşına kendini bir damlaya ifade etmektir duygusal anlamda birdamla ile ömrünü göre bilmektir zifiri karanlıkta

denizden kalem kumsaldan kağıt yaptım üstüne seni seviyorum yazdım aptal sen bana inandın ben seni sevmedim sana taptım

mum ateşe gönül vermiş ateş onu eritip tüketsede razıymış çünkü seviyormuş bu sevgiye hayatını adayan mumun tek korkusu ise eridiğinde ateşin sönmesiymiş

düşünüyorumda düşüncelerin en güzeli senin beni düşünüp düşünmediğini düşünürken düşündüğünü düşünüyor olmam olsa gerek

4 tane kelebek uçurdum sana birinci kelebek sevgimi 2.kelebek hasretimi 3.kelebek iyi dileklerimi ve 4.kelebek benim yerime seni öpecek

Tutkiben bir yagmur damlasıyım,topraga dustummu dagılırım,dusunku ben bır kartanesıyım suya degdıgım anda eririm,anlakı sen benım canımsın kaybettımmı olurum

2. Facebook Adınla Yorum Yap

Üye
    Teşekkür
    1
    Aldığı Teşekkür
    65

güzel sözler ve alıntılar elinize sağlık

Üye
    Yer
    ank
    Teşekkür
    46
    Aldığı Teşekkür
    41

paylaşım için tşk...

Yeni Üye
    Yer
    CAMİLİİ
    Teşekkür
    235
    Aldığı Teşekkür
    16

hemen çaldım iki üç söz

Moderatör
    Teşekkür
    47
    Aldığı Teşekkür
    377

Sen seni seveni görmeyecek kadar körsen, o da sana sevgisini söylemeyecek kadar gururludur...

Cok guzel bir soz bu Mert Sert guzel paylasimlar icin tsk

Kıdemli Üye
    Yer
    ankara
    Teşekkür
    931
    Aldığı Teşekkür
    463

4 tane kelebek uçurdum sana birinci kelebek sevgimi 2.kelebek hasretimi 3.kelebek iyi dileklerimi ve 4.kelebek benim yerime seni öpecek

öncelikle paylaşım için teşekürler. bi de ben ekleyeyim bari. kesinlikle kendi mahsulum

4 tane arı uçurdum sana. hemde yaban arısı. 1. arı boynundan, 2. arı kulağından, 3. arı elinden ve 4. arıda dilinden vuracak. benim yerime seni susturacak