8 sonuçtan 1 ile 8 arası
    Köşe Yazarı
    Yer
    AKSARAY-AĞAÇÖREN
    Teşekkür
    1
    Aldığı Teşekkür
    18

Bayrak Güreş te yeni başarı!

10.03.2010 tarihinde Aksaray Gençlik Spor Müdürlüğü Atatürk Kapalı Spor Salonunda düzenlenen Liselerarası Gençler Serbest Güreş İl Finallerinde Ağaçören Çok Proğramlı Lisesi öğrencileri 4 altın 1 gümüş ve 5 bronz madalya alarak takım halinde İl Şampiyonu oldular. Bölge finallerine katılmaya hak kazandılar. Başarıda emeği geçen Beden Eğitimi Öğretmeni Abdullah ŞEKER Beye teşekkürler ederiz.

Ayrıca daha önceden Aksaray'da yapılan müsabakalarda şampiyon olan Ağaçören Çok Proğramlı Lisesi Yıldızlar Güreş Takımımız, bugün bölge finalleri için Denizli İline gitti. Müsabakalar 12-13 ve 14 Martta Denizli İlinde yapılacaktır.

Son 3 hafta içerisinde İl turnavalarında;

Ağaçören Çok Proğramlı Lisesi güreş takımlarımız (yıldız,minik ve gençler takımız) toplam 36 madalya,

Ağaçören İlköğretim Okulu Taekwando takımımız 8 madalya (7 altın, bir bronz)

Ağaçören Atatürk İlköğretim Okulu Minikler Folklör Takımı 2. lik, Yıldızlar Folklör Ekibi İl birincisi, Yıldız Kızlar Voleybol takımı İl birincisi olarak Adana' da bölgelerarası turnuvada Aksaray' ı temsil ettiler.

Bütün bu fedakarca çalışmalar gösteriyor ki Ağaçören ismini Aksaray' da sürekli yankılandırarak unutturmadılar.

Biz de Onları unutmayacağız!

Güreş ile ilgili yeni resimler elimize ulaşmadığı için arşivden lisemizi,Bedeneğitimi Öğretmenimiz Abdullah Şekeri ve Lisemizin Müdürü Bayer Caner' i sizlere taktim ederiz. Son yapılan müsabakalar ile igili elinde resim olan, buraya ekleme yapabilirse seviniriz.
    Ekli Küçük Resimler Ekli Küçük Resimler Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  Ağaçören çok Proğramlı Lisesi Bedeneğitimi Öğretmeni Abdullah Şeker..jpg
Görüntüleme: 340
Büyüklüğü:  30,3 KB (Kilobyte)
ID:	841   Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  Ağaçören Çok Proğramlı Lisesi.JPG
Görüntüleme: 313
Büyüklüğü:  98,2 KB (Kilobyte)
ID:	842   Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  Ağaçören Çok Proğramlı Lisesi Müdürü Bayer Caner.jpg
Görüntüleme: 297
Büyüklüğü:  76,8 KB (Kilobyte)
ID:	843  

2. Facebook Adınla Yorum Yap

Kıdemli Üye
    Teşekkür
    0
    Teşekkür almış : 0

Ağaçören İlçesi Milli Eğitim Müdürlüğü Camiasına, Ağaçören Halkı adına ne kadar teşekkür etsek azdır, demek ne kadar güzel bir övgü bilemiyoruz.
    Yukarı daki yazılan bilgileri sadece bili olarak algılamak, bir metre önünü görememek anlamında değerlendirilse yeridir. Çünkü hiç bir ağaç yoktur ki diker dikmez meyve versin. Ağaç dikilir. Sonra bakımı yapılır sulanır ve ancak zamanı gelince meyve vermeye başlar.
    Eğitim çalışması da böyle bir şey olsa gerek. hemen sonucu gözükmez.
    İnsan gençlik yıllarında ne tür beceri almış ise, ilerleyen hayat ta da o tür becerileri ile medeni cesaretini göstererek , hayat mücadelesine atılır.
    Bu anlamda yukarıdaki haberlerde olduğu gibi, bu tür başarılar acaba ilerleyen zamanlarda İlçemize ve öğrencinin kendisine neler kazandırır acaba?
    1 . Kimbilir içlerinden birisi önemli bir mevkiye gelebilir.
    2. Bizim en önemli eksiğimiz, önemli mevkilerde hiç insanımızın olmaması.
    3.Başarılar öğrenciyi kamçılayarak, hayatın her döneminde başarı adına koşacak.
    4.Bu öğrenciler görev yaptıkları yerde başarısızlığa hiç pirim vermeyeceklerdir.
    5.Yöre açısından ise önemli gelişmelere çanak tutacaktır.
    6. Bu gün eğitilen öğrencilr iken, yarin eğiten ve kalkındıran insan olacaklar.
    7.Öğrenciler gelecek hayatlarda daha bilinçli ve eğitimin önemini kavramış olarak ve bilerek hareket edecekler.
    8.Bu günkü öğrencilerin, cocukları eğitilecektir.
    9. Her öğrenci illaki yöresine bi şekilde hizmet edecektir.
    10. Bu gün kü öğretmenleri böylesine vefa gösteriyorlarsa , bu günkü bu öğrenciler gelecekte daha da çok vefa göstereceklerdir.
    Sayılamayacak kadar değerlerden bir kaçı aklıma geldi.
    Bize böylesine görüntüye saygı duymak düşüyor.

Kıdemli Üye
    Teşekkür
    181
    Aldığı Teşekkür
    226

Son yıllarda ilçemzideki okullarımızın kültürel ve sprotif alanda aldıkları başarıları bizleri oldukca gururlandırıyor. gençlerimizi bu tür organizasyonlara hazırlayan bütün öğretmenlerimize canı gönülden teşekür ediyoruz..

haber için yakup bey'e ayrıca teşekürler ..

Kıdemli Üye
    Teşekkür
    396
    Aldığı Teşekkür
    353

:icon23:cocuklarımızın basarılarının devamını diliyorum ilçemiz adına hayırlara vesile olmasını cc.haktan dilerim ayrıca emegi gecen hocalarımıza sükranlarımızı sunuyorum:icon23:

Yeni Üye
    Teşekkür
    27
    Aldığı Teşekkür
    28

CanI gönülden kutluyorum.Emegi gecen herkesten Allah razI olsun

Yeni Üye
    Teşekkür
    0
    Aldığı Teşekkür
    8

Allah yolunuzu acik etsin.

Yeni Üye
    Teşekkür
    0
    Aldığı Teşekkür
    2

TEŞEKKÜR EDERİM

Yeni Üye
    Teşekkür
    0
    Aldığı Teşekkür
    2

BİZ GÖREVİMİZİ YAPTIK BU GÜN ORDA OLSAYDIM AYNI BAŞARININ BİR BASAMAK FAZLASINI YAPMAK İÇİN ELİMDEN GELEN GAYRETİ GÖSTERİRDİM ÇOCUKLARI GELECEĞE BİRAZCIKTA OLSA HAZIRLAYABİLDİYSEM NE MUTLU BANA...