12 sonuçtan 1 ile 10 arasý

Threaded View

Kýdemli Üye
    Teþekkür
    0
    Teþekkür almýþ : 0

Standart 10-14 Þubat Adana' maç fiküstür'ü

Aðaçören Atatürk Ýlköðretim Okulu Minikler Yýldýz Kýzlar Voleybol Takýmý 10-14 Þubat tarihleri arasýnda Adana-Seyhan’ da ki Ýstanbul Menkul Kýymetler Borsasý Anadolu Öðretmen Lisesi Spor Salonunda maçlarýný yapacaklardýr.

Milli Eðitim Bakanlýðý’ nýn her yýl uygulamaya koyduðu ve Ýl Milli Eðitim Müdürlüklerinin 2009- 2010 Eðitim ve Öðretim yýlýnda düzenlemiþ olduðu spor karþýlaþmalarý kapsamýnda takýmýmýz, daha önceden de bilindiði gibi Aksaray’ da ki 5 maçýný da 2-0 lýk galibiyetlerle kazanarak Ýl Þampiyonu olmuþlardý. Aksaray Þampiyonu olarak Türkiye Bölgelerarasý Þampiyonaya katýlma hakký elde ettiler.

Maç fikstürü; sporcu kafilesi maç günlerinden bir gün önce (9 Þubatta) giderek, tüm takýmlarýn temsilcileri ile bir araya gelerek, Ýl Milli Eðitim Müdürlüðü görevlilerinin organizesi ile belirlenecektir.

Her yýl olduðu gibi bu yýl da takýmýmýza destek veren baþta Aðaçören Kaymakamý Sayýn Mutlu Almalý Beyefendiye, Belediye Baþkaný Sayýn Fýrat Salman’ Aðaçören halký adýna teþekkürler ediyoruz. Özellikle de Kaymakamýmýzýn öðrencilere destek vermesinin, eðitime önemli derecede sahip çýkmasýnýn bir göstergesi olmaktadýr. Eðitime verilen destek adýna sevincimizi yineliyoruz.

Sporcu kafilesinde her zaman olduðu gibi Okul Müdürü Osman Görkem, Beden Eðitimi Öðretmeni Ali Öðredik, Þoför, Milli Eðitim Müdürlüðüne baðlý minibüs ve sporcu öðrenciler.
    Kafile Adana DSÝ ( Devlet Þu Ýþleri) Misafirhanesinde kalacaktýr.

Not: Adana’ da ki Aðaçören’ liler ve gönül verenler (sevenler) takýma desteklernizi bekliyoruz. Maç resimleri ve yorumlarýnýzý, her maç sonunda bekliyoruz.

Maç saatleri 9 Þubat akþamý buradan, özellikle Adana’ dan takýmý desteklemek için gelenler için belirlenecektir.

Takýmýmýzý ve diðer okul takýmlarýmýzý buralara getiren ve tüm emeði geçenleri bir kez daha kutluyoruz.

Maç fiküstür'ü: 02.10.2010 Çarþamba Saat 12.00 Antalya ilköðretim okulu-- Aðaçören Atatürk ilköðretim okulu .

02.11.2010 perþembe saat 10:00 Mersin ilköðretim okulu ---Aðaçören Atatürk ilköðretim okulu

Not: Ayný gurpta mücadele eden takýmýn biri grup maçlarýndan çekilmiþtir..
    Dörtlü gurupta mücadele edeceðiz. Ýlk iki sýrayý alan takýmlar bir üst tura çýkacaklar. Üst tura çýkan takýmlar açýsýndan maçlar devam edecek.
    Geliþmelerden bilgi aktrmaya devam edeceðiz.
    Adana' dan maçlarý seyretmeye gelen kardeþlerimizden ricamýz. Maçlarla ilgili resim ve haberleri bekliyoruz. Haber olarak bekliyoruz.
    -------------------------------------------------------------------------
    Osman Müdürümüzden alýnan bilgiye göre, Takýmýmýz Antalya Merkez takýmýna 2-0 yenildi. Takýmýmýz rakibimizden daha iyi idi ancak psikolojik sorunu atlatamamaktan dolayý çok kötü þekilde yenildi. Bizim daha üstün idik. Ancak biçim çocuklarýmýzýn küçük yerde yetiþmesinden kaynaklanýyor. Büyük yere gelince de afallamalarý bi türlü geçmiyor. Bizim takýmýn yetiþtiði yeri herkes iyi biliyor. Antalya Merkez takýmýnýn nasýl ve nedre yetiþtiðini ve maddi durumunu karþýlaþtýrmak bile mümkün deðil.
    Yarin ise Rakip Mersin. Mersin' i yenersek, bir üst tura çýkabileceðiz. Üst turtada kazanan takým finale çýkacak, kaybeden üçüncülük -dördüncülük maçý yapacak.

Biz de diyoruz ki! Yetiþme zorluðunu da göz önünde bulundurursak, Aksaray Þampiyonu Ünvaný ile; Adana' da Aksaray'ý temsil etmek bile tarife sýðmaz bi güzellik.
    Keþke hepimiz idrakine varabilsek. Bu çocuklarýmýzýn bulunduðu konum, okulumuzun çapýna göre bu baþarý, okulun ve yöremizin çapýndan çok yukarýda bir görüntü. Sporcu öðrencilerimizin ve ailelerin ve yöre olarak ilerleyen zamanlarda bu sosyal baþarýlar, olumlu olarak hem öðrenciye hem aileye hem de çevreye yansýyacaktýr.
    Bu yönü ile bu görüntülere adeta millatýr dense, abartmýþ olunmaz. Çünkü beklentiler ancak eðitimin içinden geçerek olmaktadýr. Bunu saðýr sultan bile görmeye çalýþýyor artýk.
    Bizlere böylesine güzellikleri gösteren ve yaþatan öðretmenlerimeze teþekkürler ediyoruz.
    --------------------------------------------------------------------
    11.02.2010 günü saat 10.00 da Mersin ile yapýlan maçý çok az bi sayý farký ile elimizden kaçýrdýk. Yukarýda da anlattýðýmýz gibi takým 9-0 önde götürdüðü seti vererek yenilgimiz geldi. Sebep gösterilemez. Ama farklý ortamý göremeyiþ ve ama farklý ve özelliklede maddi imkanlarý çok geniþ takýmlarla, þampiyonlarla karþýlaþmanýn, bizim çocuklarýmýz üzerinde olumsuz etkisini sürdürdüðünü gördük.Bizim çocuklarýmýzýn çalýþtýðý yeri buradan defalarca resimledik. Hiç kimse orayý göremedi. Halbuki yenildiðimiz her iki takýmdan da oyuncu ve oyun olarak üstündük. Ama baþarý galip gelenindir. Onlar Þampiyon olarak Aksarayý ve Aðaçören' i temsil ettiler. Kýt kanaat ta olsa destek verenlere Aðaçören halký adýna teþekkür ediyoruz. Aðaçören Atatürk Ýlköðretim Okuluna Müdürüne Sporcularý hazýrlayan öðretmenimize ve sporcularýmýza saygý duyuyoruz
    Ekli Küçük Resimler Ekli Küçük Resimler Resmi gerçek boyutunda görmek için týklayýn.

Resmin ismi:  Aðaçören Atatürk Ý.O. Minikler Kýz Voleybol çalýþmalarýndan görüntüler2.JPG
Görüntüleme: 186
Büyüklüðü:  98,4 KB (Kilobyte)
ID:	543  

2. Facebook Adýnla Yorum Yap