Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 13
    Üye
    Thanks
    8

Default Yeni Yıl, Yeni Site ve Geleceğimiz

Sevgili site ziyaretcileri öncelikle son gününü yaşadığımız 2009 yılını güzel anılar hoşumuza gitmeyen hatıralarla geride bıraktık, öncelikle 2010 yılının ülkemize yöremize ve dünyadaki bütün TÜRK'lere şans sağlık ve hayırlar getirmesini temenni ediyorum, ayrıca buradan görüşlerimi açıklamama fırsat veren site yöneticilerine teşekkür ederim.
    Yazılarımda siyasi içerikli unsurların olmamasına dikkat edeceğim, fakat okuyucuların yorum ve düşüncelerinden hareket ederek düzeyli bir tartışma ortamı oluşmasını sağlamaya çalışacağım.
    Teknolojinin baş döndürücü hızla geliştiği günümüzde o yeni buluşları üretmeyen ülkeler bilinmeli ki geri kalmaya mahkumlar, teknoloji üretmenin de birinci kuralı çağdaş bir eğitim, Ağaçörene yapacağımız en iyi katkı bence okulların kıt olanaklarını bir nebzede olsa giderecek eğitim araçları,Ağaçören'de yaşamayıp ama yöre sevgisiyle yanıp tutuşan okuyucularla el ele verip kitap kırtasiye bilgisayar kampanyası başlatmaya ne dersiniz?
    Ağaçörende yaşayan site ziyaretcilerinin biz dışarda olanlara güncel haberleri ulaştırmaları bizi oralara bağlamanın yanı süre özlemimizide azaltığının bilincinde olduklarını biliyorum.
    Yönetici, esnaf sakinler olarak yapacağımız çok katkılar oldugunun bilincinde olan duyarlı insanların tek eksiği organizisyon eksikliği, bununda çok kısa sürede site sakinleri ve duyarlı dostların katkılarıyla giderilebileceğini düşünüyorum.
    Yeni yılın sağlık ve şans getirmesini dileyerek hoşgeldin 2010 diyorum.

Üç türlü insan var:
    1) Ekmek gibi olan, ona herzaman ihtiyacımız var.
    2) İlaç gibi olan, ihtiyacımız oldugunda onu buluruz.
    3) Mikrop gibi olan çaba sarfetmeye gerek yok o bizi bulur.

LÜTFEN ONA GECİKMEDEN SÖYLEYİN....
    10. sınıf
    Ingilizce dersinde yanımda bir kız oturuyordu onun için 'benim en iyi arkadaşım' diyordum..
    . ama ben onun ipek gibi saçlarına bakıp onun benim olmasını istiyordum.
    ama o bana benim ona baktığım gözle bakmıyordu bunu biliyordum, dersten sonra kalktı ve geçen gün sınıfta olmadığı için o günün notlarını istedi ona notları verirken bana teşekkür etti ve yanağımdan öptü.
    Onu sadece arkadaş olarak istemediğimi bilmesini istiyordum, onu çok seviyordum ama söyleyemiyordum nedenini bilmiyorum ama çok utanıyordum...
    11. Sınıf
    Telefonum çaldı, arayan oydu ve ağlıyordu bana askın nasıl kalbini kırdığını anlattı, beni evine çağırdı,yalnız kalmak istemediğini söyledi, bende tâbiki
    gittim,koltuğa, onun yanına oturdum,
    güzel gözlerine bakmaya başladım ve onun benim olmasını diledim, 2 saat sonra
    Drew Barrymore'un bir filmi başladı ve onu izledik filmi izledikten sonra uyumaya karar verdi, bana her şey için teşekkür etti ve yanağımdan öptü.
    Onu sadece arkadaş olarak istemediğimi bilmesini istiyordum, onu çok seviyordum ama söyleyemiyordum nedenini bilmiyorum ama çok utanıyordum...
    Son sınıf Mezuniyet balosundan bir gün önce yanıma geldi ve 'çıktığım çocuk hasta ve partiye gelemeyecek dedi, benimde çıktığım biri yoktu ve 7. sınıfta birbirimize söz vermiştik eğer çıktığımız biri olmazsa partilere birlikte gidecektik, 'en iyi arkadaş' olarak. Ve partiye birlikte gittik, o aksam çok
    güzeldi, her şey yolunda gitti, partiden
    sonra onu evine kapısının önüne
    kadar bıraktım, kapının önünde ona baktım o da bana o güzel gözleriyle gülümseyerek baktı. Onun benim olmasını istiyordum...
    ama o bana benim ona baktığım gözle bakmıyordu bunu biliyordum, bana 'hayatının en güzel zamanını geçirdiğini' söyledi ve yanağımdan öptü.
    Onu sadece arkadaş olarak istemediğimi bilmesini istiyordum, onu çok seviyordum ama söyleyemiyordum nedenini bilmiyorum ama çok utanıyordum Günler, haftalar, aylar geçti ve
    mezuniyet günü geldi çattı... Sürekli onu izledim onun mükemmel vücudunu seyrettim. Diplomasını almak için sahneye çıkarken sanki havada süzülen bir melek gibiydi. Onun benim olmasını istiyordum.. ama o
    bana benim
    ona baktığım gözle bakmıyordu bunu biliyordum. Herkes evine gitmeden önce yanıma geldi ve ağlayarak bana sarıldı sonra basını omzuma koydu ve 'sen benim en iyi arkadaşımsın, teşekkürler' deyip yanağımdan öptü.
    Onu sadece arkadaş olarak istemediğimi bilmesini istiyordum, onu çok seviyordum ama söyleyemiyordum nedenini bilmiyorum ama çok utanıyordum. Aradan yıllar geçti...
    Bir düğündeyim ve o kızın nikahını izliyorum. evet artık evleniyordu, onun 'evet, kabul ediyorum' demesini, yeni hayatına girmesini izledim, başka bir adamla evli olarak. Onun benim olmasını istiyordum ama o bana benim ona baktığım gözle bakmıyordu bunu
    biliyordum. Yeni hayatına girmeden önce yanıma geldi ve
    'nikahıma
    geldin teşekkürler' deyip yanağımdan öptü. Onu sadece arkadaş olarak istemediğimi bilmesini istiyordum,
    onu çok seviyordum ama söyleyemiyordum nedenini bilmiyorum ama çok utanıyordum
    Yıllar çok çabuk geçti; su an benim bir zamanlar en iyi arkadaşım olan kızın tabutuna bakıyorum, eşyaları toplanırken lise yıllarında yazdığı günlüğü ortaya çıktı...
    Hemen günlüğünü aldım ve günlükte okuduğum satırlar şöyleydi 'Onun gözlerine bakarak onun benim olmasını diledim...
    ama o bana benim ona baktığım gözle bakmıyordu bunu biliyordum.
    .Onu sadece arkadaş olarak istemediğimi bilmesini istiyordum, onu çok seviyordum ama söyleyemiyordum nedenini bilmiyorum ama çok utanıyordum... Keşke
    bana
    beni sevdiğini söyleseydi...

Alıntı

Adnan KÜTÜK
    Last edited by Adnan Kütük; 29.09.2011 at 00:13.

2. The Following 3 Users Say Thank You to Adnan Kütük For This Useful Post:

3. Facebook Adınla Yorum Yap

Kıdemli Üye
    Thanks
    182

sayın Adnan hocam eskiden olduğu gibi yine güzel yazılarınızla o engin bilgi ve tecrübelerinizi değerli okuyucularımız ile paylaşıyorsunuz . yeni yılınızı kutlar sağlık mutluluk bir yıl dilerim

5. The Following User Says Thank You to Beyler Görgülü For This Useful Post:

Üye
    Thanks
    3

Yazi icin tesekkurler Hocam. Yalniz iyi dileklerine tum muslumanlari katmamanizi bi eksiklik olarak gordum. Aci ceken bir suru musluman varken onlari katmamak eksiklik olmus. Birde Islam'da sans diye bir sey yoktur. Kader vardir, nasib, kismet vardir... Kusura bakmayin sadece yapici elestiri hakkimi kullandim... Saygilar...

Cenab-i Hakk tum muslumanlara her zaman hayirlar nasib etsin....

7. The Following 2 Users Say Thank You to Hasan Vural For This Useful Post:

İlhami Ünsal
    Konuk

Adnan abi. sizi yeniden burada köşe de görmek ne güzel.
    Teşekkürler ve kolaylıklar.
    Bilgilendirmen ve uyrıların için şimdiden teşekkürler

9. The Following 2 Users Say Thank You to İlhami Ünsal For This Useful Post:

himmetposluoglu
    Konuk

Emegine ve ellerine saglik.

11. The Following User Says Thank You to himmetposluoglu For This Useful Post:

Üye
    Thanks
    12

Dayicigim emegine saglik
    Dalından Kopan Yaprağın Akibetini Rüzgar Tayin Eder.:icon23:

Üye
    Thanks
    8

Sayın Hasan Vural teşekkür ederim kibar ve düzeyli eleştirin için, İslam âlemi ve Müslünamları zikretmediğimi söylüyorsun doğru eksik olmuş,burdan ekleyelim ne farkeder yeni yılın tüm Müslüman kardeşlerimizede hayırlar getirmesini temenni ederim.

Üye
    Thanks
    1

elinize sağlık

Kıdemli Üye
    Thanks
    931

emeğinize sağlık. güzel dilek ve temennileriniz için teşekür ederim. umarım herşey umduğumuzdan daha güzel yaşanır

Yeni Üye
    Thanks
    2

nasılsın adnan kardeş ben salih yıldırım hatırladınmı görüşmek isterdim

Page 1 of 2 12 LastLast
  • Rate This Thread:
    Bu konuyu beğendiniz mi?

Yeni Yıl, Yeni Site ve Geleceğimiz

Thread Rating: 0 votes, average.