3 sonuçtan 1 ile 3 arası
    Eğitim Sevgiyle Başlar.
    Teşekkür
    108
    Aldığı Teşekkür
    111

Standart Ne yapsa karısından dayak yiyor

Aksaray'da 43 yaşındaki Hüseyin Şahin, sürekli dayak yediği, 2 gündür de eve almadığı iddiasıyla Elif Şahin'i polise şikayet etti.

Günlük işlerde çalıştığını belirten 1 çocuk babası Hüseyin Şahin, bu sabah 'Alo 155 Polis İmdat' telefonunu arayarak, eşinden sürekli şiddet gördüğü iddiasıyla şikayetçi olduğunu belirtti.

İki gündür eşinin eve almadığını ve aç olduğunu öne süren Hüseyin Şahin'in, polisteki ilk ifadesinde, 'Evlendikten sonra eşimden dayak yemeye başladım. Beni bıçakla yaraladı, şikayetçi olmadım. Kolumu kırdı yine olmadım. Bu kez beni evden attı. Günlük işlerde çalışıyorum. Aldığım parayı da eve gelip eşime veriyorum. İş bulamadığım zaman beni aşağılıyor. Beni evden atıp, zor durumda bırıkıyor. 2 gündür de dışarda yatıyorum. Yemek yemedim. Çok zor durumdayım' dediği öğrenildi.

Polis, Hüsen Şahin'in iddiaları ve şikayeti üzerine eşi Elif Şahin'i ifadesine başvurmak üzere polis merkezine getirdi.

Ekli Resimler Ekli Resimler  

2. Facebook Adınla Yorum Yap

Kıdemli Üye
    Yer
    ankara
    Teşekkür
    931
    Aldığı Teşekkür
    463

erkeğe şiddete hayır

Moderatör
    Teşekkür
    219
    Aldığı Teşekkür
    316

KADIN BENCE BIR PSIKOLOGA GORUNSUN. TEDAVISI MUMKUN OLAN BIR HASTALAGA BENZIYOR .

Bu Konudaki Etiketler